TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.05.2013

Damian Krajanowski: Lepsze 3 punkty niż "tylko" ładna gra.

Kapitan Arki Damian Krajanowski zapewnia przed meczem z Tychami, że mobilizacja przed tym spotkaniem jest podobna jak przed poprzednimi. Wyniki oczywiście nie zawsze układały się po myśli zespołu, ale teraz ma nadzieję, że nawet kosztem "ładnej gry" uda się w kolejnych meczach dalej wygrywać.

Po ostatnich dwóch zwycięstwach nastroje macie chyba nieco lepsze?

 

Na pewno we wcześniejszych meczach gdy utrzymywaliśmy się przy piłce, graliśmy może ładnie dla oka, ale nie zdobywaliśmy punktów. To było na pewno frustrujące i dlatego dwie wygrane poprawiły nasze nastroje.

 

  http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_1790_58811f03b42a3658a02186a26d9270b4.jpg

 

Aby was zmobilizować "potrzebna była" po nieudanych meczach fala krytyki i to na was zadziałało?

 

Na pewno nie jest tak, że wcześniej mecze nam nie wyszły, bo może jak niektórzy sądzą "nam się nie chciało". Tak może uznać tylko ktoś będący z boku. Niestety w piłce jest tak, że nie zawsze wychodzi wszystko co sobie zaplanujesz.  Przed każdym meczem jesteśmy zmobilizowani, ale efekty bywają różne.  Chcemy grać dobrze i skutecznie pod bramką rywali.  Wcześniej fajnie utrzymywaliśmy się przy piłce, dobrze to wyglądało, ale brakowało wykończenia. Nie potrafiliśmy tej przewagi udokumentować bramkami. Teraz może nie zagraliśmy jakiś rewelacyjnych spotkań, ale wreszcie zdobyliśmy po 3 punkty i to nas najbardziej cieszy.

 

Jak więc zagrać z Tychami, aby wygrać?

 

Skutecznie i na zero z tyłu. Chociaż ostatni mecz pokazał, że także tracąc szybko bramkę można powstać z kolan i wygrać. Z Sandecją  mogliśmy nawet strzelić jeszcze z dwie bramki i wygrać wyżej. Co prawda zdecydowanie  druga połowa była zdecydowanie słabsza, ale dowieźliśmy wygraną do końca i przywieźliśmy do Gdyni 3 punkty. Powiem szczerze, że zdecydowanie wolę mniej ładne dla oka spotkanie, ale wygrane  i mam nadzieję, że tak będzie w sobotę.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0381_kopia_73a578f224896492e59752ba977eee4e.jpg

 

Tychy są groźne na wyjazdach.

 

Nie patrzymy na nich, tak jak wcześniej na inne zespoły. Nie ważne są bilanse i zdobycze punktowe . Nie jest także ważna lokata jaką zajmuje dany zespól. Tak było przecież nawet z Polonią Bytom. Nikt nie przyjedzie i się nie położy, aby podarować ci punkty.  My chcemy podtrzymać dobra passę  i wygrać. To nasz cel .

 

Zapowiada się spora frekwencja . Goście także będą mogli liczyć na głośny doping.

 

Cieszy mnie to. Zupełnie inaczej gra się w takich spotkaniach niż gdy trybuny są puste, albo milczą. Lepiej się gra w takim meczu, ma to także znaczenie dla tych którzy oglądają takie spotkanie w telewizji.  My zrobimy wszystko, aby naszych fanów nie zawieść i  mam nadzieję, że w sobotę wyjdą z naszego stadionu zadowoleni.

 

 rozmawiał: tryb
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia