TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

24.04.2013

Trenerzy po meczu: Zasłużone zwycięstwo Arki

Na pomeczowej konferencji obaj trenerzy zgodnie stwierdzili, że Arka odniosła zasłużone zwycięstwo. Trenerowi Pawłowi Sikorze nieco popsuła humor czerwona kartka Janusza Surdykowskiego, która wymusiła pewne roszady kadrowe. Natomiast trener gości Jacek Trzeciak mimo wyniku 1:3 dostrzegał pozytywy w grze swojego zespołu.
 
 Jacek Trzeciak (Polonia):
 

- Gratuluje trenerowi Arki. Wpuścił dziś dużo młodzieży na boisko i ci zawodnicy dali sobie radę. Jeśli chodzi o moją drużyną to dzisiaj przegraliśmy, ale nie wyglądało to najgorzej. Po meczu powiedziałem piłkarzom, że solą piłki jest prostota. To się dzisiaj absolutnie potwierdziło.

 

My jesteśmy po to, żeby grać i trenować. Na kwestie organizacyjne nie mamy żadnego wpływu, więc to pozostaje „poza nami”. Mamy trudną sytuację kadrową, szczególnie wśród obrońców. Trznadel to nominalny napastnik, a ja zrobiłem z niego prawego obrońcę. Takie są niestety realia.

 

Paweł Sikora (Arka):

 

- Na początku widać było w naszych szeregach pewne zdenerwowanie. Dobrze, że udało się strzelić bramkę pod koniec pierwszej połowy. Szkoda czerwonej kartki dla Surdykowskiego, gdyż to zmusiło mnie do roszad w składzie. Zwłaszcza, że w sobotę gramy kolejny mecz. Mimo wszystko uważam, że powinniśmy wynik 3:0 spokojnie utrzymać do końca.

 

Nie widziałem dobrze sytuacji z kartką dla Surdykowskiego, gdyż było to daleko od ławki. Potem dowiedziałem się, że chodziło najprawdopodobniej o jakiś gest. Będziemy musieli o tym porozmawiać, gdyż było to jednak niesportowe zachowanie. Ta czerwona kartka sprawiała, że inaczej musiałem przeprowadzić zaplanowane zmiany.

 

Po meczu z Flotą trzeba było coś zmienić w składzie. W ostatnich meczach miałem mało pozytywnych sygnałów od graczy przednich formacji. W tym sezonie nie gramy już o wysokie cele, więc staram się ogrywać zawodników i weryfikować ich przydatność do drużyny. Te mecze mają mi odpowiedzieć na pytania czy warto w nich inwestować.

 

Notował: Krzysztof Kołaski 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia