TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

20.04.2013

Piłkarze po meczu: Flota skuteczna, Arka bez efektów.

Nasi piłkarze zapowiadali, że jadą na Flotę wygrać. Piłkarze ze Świnoujścia liczyli na to, że przełamią się wiosną z Arką, która im "leży". Po wyniku meczu wiemy kto w dobrych nastrojach opuszczał stadion na wyspie Uznam.

 

Bartosz Niedziela (Flota):

 

Brakowało nam tego zwycięstwa i długo na nie czekaliśmy.  Chcemy wygrywać, dzisiaj się to udało, wygraliśmy 3:0 , nie straciliśmy bramki.  Bardzo nas to cieszy, bo punkty były nam bardzo potrzebne. Trener zmienił nieco nasze ustawienie. Było ono dostosowane pod  naszego przeciwnika i jak pokazało boisko było skuteczne. Skoro taki wynik uzyskaliśmy to chyba każdy dobrze się w nim czuł.

 

Mam nadzieję, że takie zaangażowanie jak dziś prezentować będziemy także w innych meczach.  Zawodnikomy, którzy grali wcześniej w Gdyni zależało może dziś bardziej na wygranej , ale wygrywać chcemy w każdym meczu.  Dziś się cieszymy, ale nie popadamy w hurra optymizm, gdyż przed nami kolejne mecze.

 

Damian Krajanowski (Arka):

 

Przed meczem uczulaliśmy się na stałe fragmenty gry, a niestety pierwsza bramka padła po wrzutce z autu i przedłużeniu piłki głową. Niestety zabrakło krycia i Kwaśniak strzelił pierwszą bramkę. Potem staraliśmy się odrobić straty, ale straciliśmy drugą bramkę, a potem trzecią z kontry i było po meczu. 

 

Flota nie zaskoczyła nas ustawieniem, ale była dziś lepsza, wygrała i do Gdyni wracamy bez punktów. Staraliśmy się dzisiaj grać to co zawsze, piłką po ziemi , prowadzić grę, ale za to niestety punktów się nie dostaje.  To powoduje , że nie pniemy się w górę tabeli i to nas najbardziej boli, a kibice oczekują zwycięstw i bramek. Niestety kibiców nie ucieszy nawet to, że będziemy mieli nawet 80% posiadania piłki , a będziemy przegrywać .

 

tr, skubi
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia