TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.03.2013

Trenerzy po meczu: Piłka nożna nie jest sprawiedliwa.

Tylko jeden trener z Gdyni mógł być po meczu zadowolony. Okazał się nim jednak szkoleniowiec gospodarzy Piotr Rzepka. Jego podopieczni odnieśli bowiem wyjątkowo szczęśliwe zwycięstwo.

 

Paweł Sikora (Arki Gdynia)

 

Po przebiegu tego spotkania można stwierdzić, że piłka nożna nie jest sprawiedliwa. Można powiedzieć, iż sami strzeliliśmy sobie bramki. Zespół Bogdanki dobrze rozpoczął mecz, ale praktycznie nie stwarzał sobie żadnych dogodnych sytuacji. Po dwóch sytuacjach dla GKS i fatalnym błędzie Szlagi, ten mecz jednak przegraliśmy. Ciężko mówić, czy zasłużenie, czy nie. Przegraliśmy i tyle.

 

Piotr Rzepka (GKS Bogdanka)

 

Jestem bardzo zadowolony z trzech punktów, bo Arka pokazała, że jest dobrze poukładanym zespołem. Od meczu z Termalicą nie mieliśmy w Łęcznej takich problemów, aby narzucić swój styl gry. W tym meczu nam się to nie udało. Inna sprawa, że to był taki mecz, że trzeba było mieć trochę szczęścia i to szczęście było po naszej stronie. Chciałbym pogratulować moim chłopakom, ponieważ wiedząc, że grają z silnym przeciwnikiem, wierzyli do końca w sukces i to się opłaciło. Punkty wyrwaliśmy po bardzo ciężkim boju.

 

żródło: gksbogdanka.com.pl
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia