TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.03.2013

Liga typera: 2 kolejka wiosny!

Wiosenna runda to także nasza zabawa i typowanie wyników w Lidze Typera. Po rundzie jesiennej najlepiej typującym w naszej lidze był "Typerion". W 1 kolejce wiosny uzyskał  14 punktów.

 

Najlepiej typował jednak "crunch99" - uzyskał 17 punktów. W klasyfikacji generalnej "Typerion" ma w tej chwili 20 pkt. przewagi nad "Woldorfem" i "egonem73".

 

Zgodnie z naszym regulaminem szanse na wygraną mają także w edycji wiosennej także nowi uczestnicy. Zachęcamy do zarejestrowania się i typowania spotkań w rundzie wiosennej! Rejestracja TUTAJ.

 

Klasyfikacja rundy jesiennej: Pięciu użytkowników zostało nagrodzonych karnetami na rundę wiosenną sezonu 2012/2013.

 

W jesiennej edycji aktywnie grało z nami  618 uczestników.

 

Zasady konkursu są proste - za prawidłowe wytypowanie końcowego rezultatu uczestnik otrzymuje 3 punkty. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu lub wyniku remisowego - 1 punkt. Szczegóły dostępne są w regulaminie.

 
NAGRODY:

 

Pięciu użytkowników, którzy zgromadzą najwięcej punktów po zakończeniu rundy wiosennej zostanie nagrodzonych karnetami na rundę jesienną sezonu 2013/2014.
 
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0006_3d76a6f673b6e1d072e47c70d14aa4b4.jpg
 

Użytkownik, który zgromadzi najwięcej punktów na koniec sezonu, zostanie zwycięzcą całego konkursu i zostanie nagrodzony Voucherem o wartości 700 zł do wykorzystania w Fan Shopie,  osoba na drugim miejscu kompletem piłkarskim (koszulka, spodenki, getry). Trzecie miejsce to karnet na przyszły sezon 2013/2014.

 

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!!!

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia