TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

25.01.2013

Ruchy na zapleczu.

Informowaliśmy wczoraj, że z testów w Cracovii wrócił Patryk Jędrzejowski, a zgodę na przedłużenie testów w Warcie otrzymał natomiast Paweł Czoska. Dołączył do niego zawodnik rezerw Robert Ziętarski, który wcześniej był na testach w Zagłębiu Lubin pod kątem gry w zespole Młodej Ekstraklasy.

 

Z kolei z zespołem Arki od dziś treningi rozpoczął młody zawodnik Jezioraka Iława Michał Jankowski. Jest to jednak na razie zawodnik brany pod uwagę do ewentualnych występów w zespołach młodzieżowych Arki. Ze względu na to, że w najbliższy weekend pierwszy zespół ma zaplanowany sparing z Olimpią Elbląg, zawodnik ten otrzyma także szansę pokazania się w tym meczu.

 

Urodzony 6 lutego 1994 zawodnik jest  pomocnikiem. Gra jako lewoskrzydłowy, ale może też grać w ataku i w środku pola. Pod koniec ubiegłego roku przebywał na testach w Chojniczance i warszawskiej Legii.

 

W seniorach Jezioraka Jankowski zadebiutował w marcu, a jeszcze przed spadkiem z II ligi w sezonie 2011/2012 zdążył rozegrać w iławskim klubie siedem spotkań.

 

tr

 

foto: ilawa.wm.pl, autor:  Mateusz Partyga
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia