TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Rozgrywki

1. kolejka

Odra Opole Miedź Legnica 30-07-2021 18:00 1:4 (0:1)
Korona Kielce Skra Częstochowa 30-07-2021 20:00 2:0 (2:0)
GKS Tychy ŁKS Łódź 30-07-2021 20:30 1:1 (0:0)
GKS Katowice Resovia 31-07-2021 12:40 2:2 (1:0)
GKS 1962 Jastrzębie Puszcza Niepołomice 31-07-2021 18:00 0:2 (0:1)
Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec 31-07-2021 20:30 1:1 (0:0)
Widzew Łódź Sandecja Nowy Sącz 01-08-2021 12:40 3:0 (2:0)
Górnik Polkowice Podbeskidzie Bielsko-Biała 01-08-2021 15:00 1:1 (0:1)
Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 01-08-2021 18:00 1:2 (0:2)


2. kolejka

Resovia GKS Tychy 06-08-2021 18:00 1:0 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Odra Opole 06-08-2021 20:30 0:3 (0:1)
Miedź Legnica GKS Katowice 07-08-2021 12:40 1:0 (1:0)
Górnik Polkowice Sandecja Nowy Sącz 07-08-2021 17:00 0:2 (0:1)
Arka Gdynia Chrobry Głogów 07-08-2021 20:30 0:2 (0:2)
Zagłębie Sosnowiec Widzew Łódź 08-08-2021 12:40 1:2 (1:2)
GKS 1962 Jastrzębie Stomil Olsztyn 08-08-2021 15:00 1:0 (0:0)
ŁKS Łódź Skra Częstochowa 08-08-2021 18:00 3:2 (1:1)
Korona Kielce Puszcza Niepołomice 09-08-2021 18:00 3:1 (1:0)


3. kolejka

Resovia Skra Częstochowa 12-08-2021 20:00 0:1 (0:0)
Puszcza Niepołomice ŁKS Łódź 13-08-2021 18:00 0:2 (0:0)
GKS Tychy Miedź Legnica 13-08-2021 20:30 0:3 (0:0)
Korona Kielce GKS 1962 Jastrzębie 14-08-2021 12:40 2:1 (2:1)
Stomil Olsztyn Arka Gdynia 14-08-2021 18:00 0:1 (0:0)
GKS Katowice Podbeskidzie Bielsko-Biała 14-08-2021 20:30 2:2 (1:2)
Widzew Łódź Chrobry Głogów 15-08-2021 12:40 2:0 (1:0)
Górnik Polkowice Zagłębie Sosnowiec 15-08-2021 15:00 2:4 (2:2)
Odra Opole Sandecja Nowy Sącz 15-08-2021 18:00 1:2 (1:0)


4. kolejka

Resovia Puszcza Niepołomice 17-08-2021 18:00 1:1 (1:1)
Miedź Legnica Skra Częstochowa 17-08-2021 18:00 1:1 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała GKS Tychy 17-08-2021 20:30 0:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Korona Kielce 18-08-2021 18:00 0:1 (0:1)
ŁKS Łódź GKS 1962 Jastrzębie 18-08-2021 18:00 2:2 (1:0)
Arka Gdynia Widzew Łódź 18-08-2021 20:30 3:1 (1:1)
Odra Opole Zagłębie Sosnowiec 19-08-2021 18:00 1:0 (1:0)
Górnik Polkowice Chrobry Głogów 19-08-2021 18:00 0:0 (0:0)
GKS Katowice Sandecja Nowy Sącz 19-08-2021 20:30 0:0 (0:0)


5. kolejka

Puszcza Niepołomice Miedź Legnica 20-08-2021 18:00 0:1 (0:0)
GKS 1962 Jastrzębie Resovia 21-08-2021 12:40 1:1 (1:1)
Korona Kielce ŁKS Łódź 21-08-2021 18:00 1:0 (0:0)
Widzew Łódź Stomil Olsztyn 21-08-2021 20:30 2:0 (1:0)
GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec 22-08-2021 12:40 3:2 (0:2)
Górnik Polkowice Arka Gdynia 22-08-2021 15:00 2:1 (1:0)
GKS Tychy Sandecja Nowy Sącz 22-08-2021 18:00 2:1 (1:1)
Odra Opole Chrobry Głogów 23-08-2021 18:00 1:0 (0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Skra Częstochowa 23-08-2021 20:30 1:0 (1:0)


6. kolejka

Resovia Korona Kielce 27-08-2021 18:00 0:1 (0:0)
Stomil Olsztyn ŁKS Łódź 27-08-2021 20:30 0:3 (0:2)
Arka Gdynia Odra Opole 28-08-2021 12:40 3:0 (2:0)
Widzew Łódź Górnik Polkowice 28-08-2021 18:00 4:2 (1:1)
Miedź Legnica GKS 1962 Jastrzębie 28-08-2021 20:30 1:1 (0:0)
Chrobry Głogów GKS Katowice 29-08-2021 12:40 4:0 (2:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Puszcza Niepołomice 29-08-2021 15:00 4:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy 29-08-2021 19:45 1:2 (1:2)
Sandecja Nowy Sącz Skra Częstochowa 13-10-2021 00:00 -:- (-:-)


7. kolejka

Korona Kielce Miedź Legnica 03-09-2021 20:30 0:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Skra Częstochowa 04-09-2021 18:00 0:0 (0:0)
ŁKS Łódź Resovia 05-09-2021 12:40 0:3 (0:2)
GKS 1962 Jastrzębie Podbeskidzie Bielsko-Biała 05-09-2021 15:00 0:1 (0:0)
Odra Opole Widzew Łódź 05-09-2021 18:00 0:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice Sandecja Nowy Sącz 15-09-2021 18:00 1:2 (1:1)
GKS Katowice Arka Gdynia 16-09-2021 18:00 2:4 (1:1)
Górnik Polkowice Stomil Olsztyn 16-09-2021 20:30 2:2 (0:0)
GKS Tychy Chrobry Głogów 16-09-2021 20:30 1:0 (0:0)


8. kolejka

Chrobry Głogów Skra Częstochowa 10-09-2021 15:00 0:1 (0:0)
Widzew Łódź GKS Katowice 10-09-2021 20:30 3:1 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Korona Kielce 11-09-2021 12:40 2:3 (1:1)
GKS 1962 Jastrzębie Sandecja Nowy Sącz 11-09-2021 18:00 0:3 (0:1)
Miedź Legnica ŁKS Łódź 11-09-2021 20:30 0:2 (0:0)
Arka Gdynia GKS Tychy 12-09-2021 12:40 0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Puszcza Niepołomice 12-09-2021 15:00 1:2 (1:1)
Górnik Polkowice Odra Opole 12-09-2021 18:00 1:1 (0:1)
Stomil Olsztyn Resovia 13-09-2021 18:00 4:2 (0:1)


9. kolejka

GKS 1962 Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec 17-09-2021 18:00 1:1 (0:1)
Resovia Miedź Legnica 17-09-2021 20:30 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Podbeskidzie Bielsko-Biała 18-09-2021 12:40 1:2 (1:1)
Korona Kielce Sandecja Nowy Sącz 18-09-2021 20:30 0:1 (0:1)
GKS Tychy Widzew Łódź 19-09-2021 12:40 1:1 (0:0)
Odra Opole Stomil Olsztyn 19-09-2021 15:00 2:0 (1:0)
Puszcza Niepołomice Chrobry Głogów 19-09-2021 18:00 2:2 (1:1)
Skra Częstochowa Arka Gdynia 20-09-2021 18:00 2:1 (1:0)
Górnik Polkowice GKS Katowice 20-09-2021 20:30 1:1 (0:0)


10. kolejka

Widzew Łódź Skra Częstochowa 24-09-2021 18:00 4:0 (1:0)
Górnik Polkowice GKS Tychy 24-09-2021 20:30 0:1 (0:1)
Odra Opole GKS Katowice 25-09-2021 12:40 -:- (-:-)
Arka Gdynia Puszcza Niepołomice 25-09-2021 18:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów GKS 1962 Jastrzębie 25-09-2021 20:30 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Resovia 26-09-2021 12:40 -:- (-:-)
Stomil Olsztyn Miedź Legnica 26-09-2021 15:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz ŁKS Łódź 26-09-2021 18:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Korona Kielce 27-09-2021 18:00 -:- (-:-)


11. kolejka

Miedź Legnica Podbeskidzie Bielsko-Biała 01-10-2021 18:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Zagłębie Sosnowiec 01-10-2021 20:30 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Widzew Łódź 02-10-2021 12:40 -:- (-:-)
Korona Kielce Chrobry Głogów 02-10-2021 18:00 -:- (-:-)
Resovia Sandecja Nowy Sącz 02-10-2021 20:30 -:- (-:-)
GKS Tychy Odra Opole 03-10-2021 12:40 -:- (-:-)
Górnik Polkowice Skra Częstochowa 03-10-2021 15:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Stomil Olsztyn 03-10-2021 18:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie Arka Gdynia 04-10-2021 18:00 -:- (-:-)


12. kolejka

Arka Gdynia Korona Kielce 08-10-2021 17:30 -:- (-:-)
Górnik Polkowice Puszcza Niepołomice 08-10-2021 18:00 -:- (-:-)
GKS Katowice GKS Tychy 09-10-2021 12:40 -:- (-:-)
Odra Opole Skra Częstochowa 09-10-2021 18:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica 09-10-2021 20:30 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Resovia 10-10-2021 12:40 -:- (-:-)
Stomil Olsztyn Podbeskidzie Bielsko-Biała 10-10-2021 15:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź GKS 1962 Jastrzębie 10-10-2021 18:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów ŁKS Łódź 11-10-2021 18:00 -:- (-:-)


13. kolejka

GKS Tychy Stomil Olsztyn 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa GKS Katowice 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Odra Opole 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie Górnik Polkowice 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Widzew Łódź 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Arka Gdynia 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Resovia Chrobry Głogów 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Sandecja Nowy Sącz 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)


14. kolejka

Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Podbeskidzie Bielsko-Biała 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Miedź Legnica 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Resovia 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź ŁKS Łódź 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Górnik Polkowice Korona Kielce 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole GKS 1962 Jastrzębie 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Puszcza Niepołomice 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy Skra Częstochowa 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)


15. kolejka

Skra Częstochowa Stomil Olsztyn 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice GKS Tychy 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie GKS Katowice 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Odra Opole 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Górnik Polkowice 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Resovia Widzew Łódź 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Arka Gdynia 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Chrobry Głogów 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)


16. kolejka

Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Sandecja Nowy Sącz 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Podbeskidzie Bielsko-Biała 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź Miedź Legnica 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Górnik Polkowice Resovia 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole ŁKS Łódź 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Korona Kielce 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy GKS 1962 Jastrzębie 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa Puszcza Niepołomice 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)


17. kolejka

Puszcza Niepołomice Stomil Olsztyn 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie Skra Częstochowa 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce GKS Tychy 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź GKS Katowice 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Resovia Odra Opole 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Górnik Polkowice 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Widzew Łódź 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Arka Gdynia 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)


18. kolejka

Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Widzew Łódź 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Górnik Polkowice 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Odra Opole 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Resovia GKS Katowice 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź GKS Tychy 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Skra Częstochowa 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Stomil Olsztyn 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice GKS 1962 Jastrzębie 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)


19. kolejka

Puszcza Niepołomice Korona Kielce 27-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa ŁKS Łódź 27-11-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy Resovia 27-11-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Miedź Legnica 27-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole Podbeskidzie Bielsko-Biała 27-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź Zagłębie Sosnowiec 27-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Stomil Olsztyn GKS 1962 Jastrzębie 27-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Górnik Polkowice 27-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Arka Gdynia 27-11-2021 00:00 -:- (-:-)


20. kolejka

Chrobry Głogów Widzew Łódź 04-12-2021 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Górnik Polkowice 04-12-2021 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Odra Opole 04-12-2021 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała GKS Katowice 04-12-2021 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica GKS Tychy 04-12-2021 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa Resovia 04-12-2021 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Puszcza Niepołomice 04-12-2021 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Stomil Olsztyn 04-12-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie Korona Kielce 04-12-2021 00:00 -:- (-:-)


21. kolejka

Korona Kielce Stomil Olsztyn 26-02-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie ŁKS Łódź 26-02-2022 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Resovia 26-02-2022 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa Miedź Legnica 26-02-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy Podbeskidzie Bielsko-Biała 26-02-2022 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole Zagłębie Sosnowiec 26-02-2022 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź Arka Gdynia 26-02-2022 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz GKS Katowice 26-02-2022 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Górnik Polkowice 26-02-2022 00:00 -:- (-:-)


22. kolejka

Stomil Olsztyn Widzew Łódź 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Górnik Polkowice 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Odra Opole 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz GKS Tychy 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Skra Częstochowa 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Puszcza Niepołomice 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Resovia GKS 1962 Jastrzębie 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Korona Kielce 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)


23. kolejka

ŁKS Łódź Stomil Olsztyn 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Resovia 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie Miedź Legnica 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Podbeskidzie Bielsko-Biała 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa Sandecja Nowy Sącz 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Chrobry Głogów 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole Arka Gdynia 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Górnik Polkowice Widzew Łódź 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)


24. kolejka

Stomil Olsztyn Górnik Polkowice 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź Odra Opole 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia GKS Katowice 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów GKS Tychy 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Skra Częstochowa 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Puszcza Niepołomice 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała GKS 1962 Jastrzębie 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Korona Kielce 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Resovia ŁKS Łódź 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)


25. kolejka

Resovia Stomil Olsztyn 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Miedź Legnica 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Podbeskidzie Bielsko-Biała 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie Sandecja Nowy Sącz 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Zagłębie Sosnowiec 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa Chrobry Głogów 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy Arka Gdynia 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Widzew Łódź 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole Górnik Polkowice 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)


26. kolejka

Stomil Olsztyn Odra Opole 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Górnik Polkowice GKS Katowice 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź GKS Tychy 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Skra Częstochowa 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Puszcza Niepołomice 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec GKS 1962 Jastrzębie 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Korona Kielce 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała ŁKS Łódź 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Resovia 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)


27. kolejka

Miedź Legnica Stomil Olsztyn 09-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Resovia Podbeskidzie Bielsko-Biała 09-04-2022 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Sandecja Nowy Sącz 09-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Zagłębie Sosnowiec 09-04-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie Chrobry Głogów 09-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Arka Gdynia 09-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa Widzew Łódź 09-04-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy Górnik Polkowice 09-04-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Odra Opole 09-04-2022 00:00 -:- (-:-)


28. kolejka

Stomil Olsztyn GKS Katowice 16-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole GKS Tychy 16-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Górnik Polkowice Skra Częstochowa 16-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź Puszcza Niepołomice 16-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia GKS 1962 Jastrzębie 16-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Korona Kielce 16-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec ŁKS Łódź 16-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Resovia 16-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Miedź Legnica 16-04-2022 00:00 -:- (-:-)


29. kolejka

Podbeskidzie Bielsko-Biała Stomil Olsztyn 23-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz 23-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Resovia Zagłębie Sosnowiec 23-04-2022 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Chrobry Głogów 23-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Arka Gdynia 23-04-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie Widzew Łódź 23-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Górnik Polkowice 23-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa Odra Opole 23-04-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy GKS Katowice 23-04-2022 00:00 -:- (-:-)


30. kolejka

Stomil Olsztyn GKS Tychy 27-04-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Skra Częstochowa 27-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole Puszcza Niepołomice 27-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Górnik Polkowice GKS 1962 Jastrzębie 27-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź Korona Kielce 27-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia ŁKS Łódź 27-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Resovia 27-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica 27-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Podbeskidzie Bielsko-Biała 27-04-2022 00:00 -:- (-:-)


31. kolejka

Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn 30-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Zagłębie Sosnowiec 30-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Chrobry Głogów 30-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Resovia Arka Gdynia 30-04-2022 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Widzew Łódź 30-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Górnik Polkowice 30-04-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie Odra Opole 30-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice GKS Katowice 30-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa GKS Tychy 30-04-2022 00:00 -:- (-:-)


32. kolejka

Stomil Olsztyn Skra Częstochowa 07-05-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy Puszcza Niepołomice 07-05-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice GKS 1962 Jastrzębie 07-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole Korona Kielce 07-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Górnik Polkowice ŁKS Łódź 07-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź Resovia 07-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Miedź Legnica 07-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Podbeskidzie Bielsko-Biała 07-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz 07-05-2022 00:00 -:- (-:-)


33. kolejka

Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn 14-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów 14-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Arka Gdynia 14-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Widzew Łódź 14-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Resovia Górnik Polkowice 14-05-2022 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Odra Opole 14-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce GKS Katowice 14-05-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie GKS Tychy 14-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Skra Częstochowa 14-05-2022 00:00 -:- (-:-)


34. kolejka

Stomil Olsztyn Puszcza Niepołomice 21-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa GKS 1962 Jastrzębie 21-05-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy Korona Kielce 21-05-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice ŁKS Łódź 21-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole Resovia 21-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Górnik Polkowice Miedź Legnica 21-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź Podbeskidzie Bielsko-Biała 21-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Sandecja Nowy Sącz 21-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec 21-05-2022 00:00 -:- (-:-)


Mapa Strony