TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. GKS Przodkowo 1843 14 1 3 50-23
2. Arka II Gdynia 1739 12 3 2 48-22
3. Kaszubia Kościerzyna 1838 11 5 2 44-22
4. Stolem Gniewino 1837 11 4 3 51-33
5. Gryf Słupsk 1837 10 7 1 36-19
6. KTS-K Wikęd Luzino 1828 8 4 6 39-27
7. Pogoń Lębork 1827 9 0 9 37-28
8. Lechia II Gdańsk 1726 7 5 5 38-20
9. Cartusia Kartuzy 1825 7 4 7 31-35
10. Powiśle Dzierzgoń 1825 7 4 7 33-40
11. Wierzyca Pelplin 1824 7 3 8 37-44
12. Gedania Gdańsk 1822 6 4 8 34-36
13. Wda Lipusz 1821 6 3 9 34-39
14. Gwiazda Karsin 1819 6 1 11 34-48
15. GKS Kowale 1815 4 3 11 22-40
16. Jaguar Gdańsk 1811 2 5 11 23-49
17. Jantar Ustka 189 3 0 15 29-54
18. Lipniczanka Lipnica 188 2 2 14 17-58

1. kolejka

Gwiazda Karsin Jantar Ustka 30-11-2015 00:00 2:0 (1:0)
Cartusia Kartuzy Powiśle Dzierzgoń 30-11-2015 00:00 6:1 (2:0)
Gedania Gdańsk Stolem Gniewino 30-11-2015 00:00 2:2 (1:0)
Lipniczanka Lipnica GKS Kowale 30-11-2015 00:00 0:1 (0:0)
Gryf Słupsk KTS-K Wikęd Luzino 30-11-2015 00:00 0:0 (0:0)
Pogoń Lębork Wda Lipusz 30-11-2015 00:00 0:1 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Wierzyca Pelplin 30-11-2015 00:00 7:2 (4:1)
GKS Przodkowo Jaguar Gdańsk 30-11-2015 00:00 3:1 (1:1)
Lechia II Gdańsk Arka II Gdynia 30-11-2015 00:00 0:2 (0:1)


2. kolejka

Wierzyca Pelplin GKS Przodkowo 14-08-2019 18:00 1:2 (1:0)
Jaguar Gdańsk Lechia II Gdańsk 15-08-2019 11:00 0:0 (0:0)
Gwiazda Karsin Cartusia Kartuzy 15-08-2019 11:00 0:1 (0:1)
Stolem Gniewino Lipniczanka Lipnica 15-08-2019 12:00 4:2 (2:2)
KTS-K Wikęd Luzino Pogoń Lębork 15-08-2019 13:00 1:0 (0:0)
Wda Lipusz Kaszubia Kościerzyna 15-08-2019 15:00 2:4 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Gedania Gdańsk 15-08-2019 15:00 2:2 (1:2)
GKS Kowale Gryf Słupsk 15-08-2019 17:00 1:2 (1:0)
Jantar Ustka Arka II Gdynia 15-08-2019 18:00 3:4 (2:2)


3. kolejka

Gedania Gdańsk Gwiazda Karsin 18-08-2019 11:00 0:0 (0:0)
Lechia II Gdańsk Wierzyca Pelplin 18-08-2019 11:00 2:3 (1:2)
Arka II Gdynia Jaguar Gdańsk 18-08-2019 11:00 5:0 (2:0)
Cartusia Kartuzy Jantar Ustka 18-08-2019 15:00 4:2 (1:1)
Lipniczanka Lipnica Powiśle Dzierzgoń 18-08-2019 15:00 1:3 (1:2)
Gryf Słupsk Stolem Gniewino 18-08-2019 17:00 3:3 (2:1)
Pogoń Lębork GKS Kowale 18-08-2019 17:00 1:2 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna KTS-K Wikęd Luzino 18-08-2019 17:00 2:1 (0:0)
GKS Przodkowo Wda Lipusz 18-08-2019 17:00 4:0 (0:0)


4. kolejka

Wda Lipusz Lechia II Gdańsk 24-08-2019 11:00 3:0 (2:0)
Gwiazda Karsin Lipniczanka Lipnica 24-08-2019 11:00 2:4 (0:1)
Cartusia Kartuzy Gedania Gdańsk 24-08-2019 11:00 2:0 (1:0)
GKS Kowale Kaszubia Kościerzyna 24-08-2019 14:00 0:3 (0:2)
Stolem Gniewino Pogoń Lębork 24-08-2019 14:00 1:2 (1:2)
Powiśle Dzierzgoń Gryf Słupsk 24-08-2019 16:00 1:1 (1:0)
Jantar Ustka Jaguar Gdańsk 24-08-2019 17:00 2:3 (0:2)
Wierzyca Pelplin Arka II Gdynia 24-08-2019 17:00 1:1 (0:0)
KTS-K Wikęd Luzino GKS Przodkowo 24-08-2019 17:00 1:3 (1:1)


5. kolejka

Gedania Gdańsk Jantar Ustka 31-08-2019 11:00 6:3 (2:1)
GKS Przodkowo GKS Kowale 31-08-2019 11:00 4:1 (3:1)
Kaszubia Kościerzyna Stolem Gniewino 31-08-2019 14:00 1:1 (1:0)
Jaguar Gdańsk Wierzyca Pelplin 31-08-2019 16:00 1:3 (1:1)
Pogoń Lębork Powiśle Dzierzgoń 31-08-2019 17:00 2:3 (1:2)
Lechia II Gdańsk KTS-K Wikęd Luzino 01-09-2019 11:00 2:2 (1:1)
Arka II Gdynia Wda Lipusz 01-09-2019 11:00 5:2 (4:0)
Lipniczanka Lipnica Cartusia Kartuzy 01-09-2019 15:00 0:3 (0:2)
Gryf Słupsk Gwiazda Karsin 01-09-2019 17:00 5:3 (1:2)


6. kolejka

Cartusia Kartuzy Gryf Słupsk 07-09-2019 11:00 2:3 (1:1)
Gedania Gdańsk Lipniczanka Lipnica 07-09-2019 11:00 4:0 (2:0)
Wda Lipusz Jaguar Gdańsk 07-09-2019 13:00 4:3 (2:1)
GKS Kowale Lechia II Gdańsk 07-09-2019 14:00 0:1 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Kaszubia Kościerzyna 07-09-2019 16:00 1:1 (0:0)
Jantar Ustka Wierzyca Pelplin 07-09-2019 17:00 2:1 (0:0)
Stolem Gniewino GKS Przodkowo 07-09-2019 17:00 1:1 (0:1)
KTS-K Wikęd Luzino Arka II Gdynia 08-09-2019 13:30 0:3 (0:0)
Pogoń Lębork Gwiazda Karsin 11-09-2019 17:30 4:3 (0:0)


7. kolejka

GKS Przodkowo Powiśle Dzierzgoń 14-09-2019 11:00 2:1 (1:1)
Arka II Gdynia GKS Kowale 14-09-2019 11:00 4:2 (2:2)
Jaguar Gdańsk KTS-K Wikęd Luzino 14-09-2019 13:00 1:2 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Gwiazda Karsin 14-09-2019 14:00 4:3 (0:0)
Wierzyca Pelplin Wda Lipusz 14-09-2019 16:00 3:0 (3:0)
Gryf Słupsk Gedania Gdańsk 14-09-2019 17:00 1:0 (1:0)
Lechia II Gdańsk Stolem Gniewino 15-09-2019 11:00 11:0 (5:0)
Lipniczanka Lipnica Jantar Ustka 15-09-2019 15:00 0:6 (0:0)
Pogoń Lębork Cartusia Kartuzy 15-09-2019 17:00 3:2 (2:1)


8. kolejka

Cartusia Kartuzy Kaszubia Kościerzyna 21-09-2019 11:00 0:4 (0:0)
Gedania Gdańsk Pogoń Lębork 21-09-2019 11:00 2:1 (0:0)
Stolem Gniewino Arka II Gdynia 21-09-2019 13:00 2:1 (1:1)
GKS Kowale Jaguar Gdańsk 21-09-2019 14:00 1:1 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Lechia II Gdańsk 21-09-2019 16:00 3:2 (2:0)
Jantar Ustka Wda Lipusz 21-09-2019 17:00 1:0 (0:0)
Gwiazda Karsin GKS Przodkowo 21-09-2019 17:00 2:1 (0:0)
Lipniczanka Lipnica Gryf Słupsk 22-09-2019 16:00 0:3 (0:3)
KTS-K Wikęd Luzino Wierzyca Pelplin 22-09-2019 17:00 2:2 (0:0)


9. kolejka

Kaszubia Kościerzyna Gedania Gdańsk 28-09-2019 11:00 3:1 (2:0)
GKS Przodkowo Cartusia Kartuzy 28-09-2019 11:00 4:1 (2:0)
Jaguar Gdańsk Stolem Gniewino 28-09-2019 13:00 1:5 (1:2)
Wda Lipusz KTS-K Wikęd Luzino 28-09-2019 15:00 3:3 (2:2)
Gryf Słupsk Jantar Ustka 28-09-2019 16:00 2:1 (1:0)
Pogoń Lębork Lipniczanka Lipnica 28-09-2019 16:00 8:0 (4:0)
Wierzyca Pelplin GKS Kowale 28-09-2019 16:00 2:1 (1:0)
Lechia II Gdańsk Gwiazda Karsin 29-09-2019 11:00 4:2 (3:1)
Arka II Gdynia Powiśle Dzierzgoń 29-09-2019 17:00 3:2 (1:0)


10. kolejka

Cartusia Kartuzy Lechia II Gdańsk 05-10-2019 11:00 0:2 (0:1)
Gedania Gdańsk GKS Przodkowo 05-10-2019 11:00 1:2 (0:2)
Gryf Słupsk Pogoń Lębork 05-10-2019 13:00 3:0 (1:0)
Stolem Gniewino Wierzyca Pelplin 05-10-2019 15:00 7:1 (3:0)
Powiśle Dzierzgoń Jaguar Gdańsk 05-10-2019 15:00 2:1 (1:1)
Jantar Ustka KTS-K Wikęd Luzino 05-10-2019 16:00 1:4 (1:0)
GKS Kowale Wda Lipusz 05-10-2019 16:00 0:5 (0:1)
Lipniczanka Lipnica Kaszubia Kościerzyna 06-10-2019 16:00 0:2 (0:1)
Gwiazda Karsin Arka II Gdynia 23-10-2019 15:00 0:3 (0:0)


11. kolejka

Kaszubia Kościerzyna Gryf Słupsk 12-10-2019 11:00 0:0 (0:0)
GKS Przodkowo Lipniczanka Lipnica 12-10-2019 11:00 5:2 (2:2)
Lechia II Gdańsk Gedania Gdańsk 12-10-2019 11:00 3:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk Gwiazda Karsin 12-10-2019 12:00 0:5 (0:2)
Pogoń Lębork Jantar Ustka 12-10-2019 15:00 3:1 (1:0)
Wierzyca Pelplin Powiśle Dzierzgoń 12-10-2019 15:00 4:3 (2:2)
Wda Lipusz Stolem Gniewino 12-10-2019 15:00 4:3 (1:1)
KTS-K Wikęd Luzino GKS Kowale 12-10-2019 15:30 1:2 (1:1)
Arka II Gdynia Cartusia Kartuzy 13-10-2019 11:00 5:0 (4:0)


12. kolejka

Lipniczanka Lipnica Lechia II Gdańsk 19-10-2019 00:00 0:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy Jaguar Gdańsk 19-10-2019 11:00 2:2 (0:2)
Gedania Gdańsk Arka II Gdynia 19-10-2019 11:00 3:5 (1:1)
Stolem Gniewino KTS-K Wikęd Luzino 19-10-2019 14:00 4:1 (2:0)
Powiśle Dzierzgoń Wda Lipusz 19-10-2019 14:00 2:0 (0:0)
Jantar Ustka GKS Kowale 19-10-2019 15:00 0:1 (0:0)
Gwiazda Karsin Wierzyca Pelplin 19-10-2019 15:00 3:1 (1:0)
Pogoń Lębork Kaszubia Kościerzyna 19-10-2019 15:00 2:0 (1:0)
Gryf Słupsk GKS Przodkowo 20-10-2019 12:00 2:1 (1:0)


13. kolejka

GKS Przodkowo Pogoń Lębork 26-10-2019 11:00 1:2 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Jantar Ustka 26-10-2019 13:00 3:1 (1:1)
Jaguar Gdańsk Gedania Gdańsk 26-10-2019 13:00 1:1 (0:1)
Wierzyca Pelplin Cartusia Kartuzy 26-10-2019 15:00 2:2 (0:1)
GKS Kowale Stolem Gniewino 26-10-2019 15:00 2:3 (0:2)
Lechia II Gdańsk Gryf Słupsk 27-10-2019 11:00 1:1 (1:1)
Arka II Gdynia Lipniczanka Lipnica 27-10-2019 11:00 2:1 (1:0)
KTS-K Wikęd Luzino Powiśle Dzierzgoń 27-10-2019 13:30 5:1 (2:0)
Wda Lipusz Gwiazda Karsin 30-10-2019 15:00 6:1 (0:0)


14. kolejka

Cartusia Kartuzy Wda Lipusz 02-11-2019 11:00 2:2 (1:2)
Gedania Gdańsk Wierzyca Pelplin 02-11-2019 11:00 2:1 (1:0)
Jantar Ustka Stolem Gniewino 02-11-2019 13:00 0:3 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń GKS Kowale 02-11-2019 13:00 1:1 (1:1)
Gryf Słupsk Arka II Gdynia 02-11-2019 13:00 1:1 (1:1)
Gwiazda Karsin KTS-K Wikęd Luzino 02-11-2019 14:00 1:6 (0:2)
Pogoń Lębork Lechia II Gdańsk 02-11-2019 14:00 0:1 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna GKS Przodkowo 03-11-2019 12:00 2:5 (1:2)
Lipniczanka Lipnica Jaguar Gdańsk 03-11-2019 13:00 1:3 (0:0)


15. kolejka

Jaguar Gdańsk Gryf Słupsk 09-11-2019 00:00 2:2 (1:0)
GKS Przodkowo Jantar Ustka 09-11-2019 11:00 4:3 (3:1)
Lechia II Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 09-11-2019 11:00 0:0 (0:0)
Wda Lipusz Gedania Gdańsk 09-11-2019 13:00 1:2 (0:1)
Stolem Gniewino Powiśle Dzierzgoń 09-11-2019 13:00 3:0 (1:0)
Wierzyca Pelplin Lipniczanka Lipnica 09-11-2019 14:00 4:2 (1:1)
GKS Kowale Gwiazda Karsin 09-11-2019 14:00 1:2 (0:0)
Arka II Gdynia Pogoń Lębork 10-11-2019 11:00 2:1 (1:1)
KTS-K Wikęd Luzino Cartusia Kartuzy 10-11-2019 13:30 0:1 (0:1)


16. kolejka

Gedania Gdańsk KTS-K Wikęd Luzino 16-11-2019 11:00 1:4 (0:1)
GKS Przodkowo Lechia II Gdańsk 16-11-2019 11:00 4:1 (1:1)
Jantar Ustka Powiśle Dzierzgoń 16-11-2019 13:00 2:3 (0:1)
Gwiazda Karsin Stolem Gniewino 16-11-2019 13:00 0:3 (0:2)
Cartusia Kartuzy GKS Kowale 16-11-2019 13:00 1:1 (0:0)
Gryf Słupsk Wierzyca Pelplin 16-11-2019 13:00 5:2 (3:2)
Pogoń Lębork Jaguar Gdańsk 16-11-2019 13:00 4:1 (2:0)
Kaszubia Kościerzyna Arka II Gdynia 16-11-2019 13:00 2:2 (2:1)
Lipniczanka Lipnica Wda Lipusz 17-11-2019 13:00 1:1 (0:1)


17. kolejka

Arka II Gdynia GKS Przodkowo 23-11-2019 11:00 0:2 (0:0)
Jaguar Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 23-11-2019 12:00 1:5 (0:1)
Stolem Gniewino Cartusia Kartuzy 23-11-2019 12:00 4:0 (2:0)
Wierzyca Pelplin Pogoń Lębork 23-11-2019 13:00 4:1 (3:0)
Powiśle Dzierzgoń Gwiazda Karsin 23-11-2019 13:00 4:2 (0:0)
GKS Kowale Gedania Gdańsk 23-11-2019 14:00 3:6 (0:2)
Lechia II Gdańsk Jantar Ustka 24-11-2019 11:00 8:0 (4:0)
Wda Lipusz Gryf Słupsk 24-11-2019 13:00 0:2 (0:2)
KTS-K Wikęd Luzino Lipniczanka Lipnica 24-11-2019 13:30 5:0 (3:0)


18. kolejka

Jaguar Gdańsk GKS Przodkowo 08-03-2020 11:00 1:2 (1:3)
Stolem Gniewino Gedania Gdańsk 08-03-2020 12:00 2:1 (0:0)
Wierzyca Pelplin Kaszubia Kościerzyna 08-03-2020 12:00 0:1 (0:0)
KTS-K Wikęd Luzino Gryf Słupsk 08-03-2020 13:30 1:0 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Cartusia Kartuzy 08-03-2020 14:00 0:2 (0:1)
GKS Kowale Lipniczanka Lipnica 08-03-2020 14:00 2:3 (0:2)
Wda Lipusz Pogoń Lębork 08-03-2020 14:00 0:3 (0:0)
Jantar Ustka Gwiazda Karsin 08-03-2020 16:00 1:3 (1:0)
Arka II Gdynia Lechia II Gdańsk 25-03-2020 11:00 -:- (-:-)


19. kolejka

Arka II Gdynia Jantar Ustka 14-03-2020 11:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Jaguar Gdańsk 14-03-2020 11:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 14-03-2020 11:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy Gwiazda Karsin 14-03-2020 11:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Wierzyca Pelplin 14-03-2020 14:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork KTS-K Wikęd Luzino 14-03-2020 15:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk GKS Kowale 15-03-2020 12:00 -:- (-:-)
Lipniczanka Lipnica Stolem Gniewino 15-03-2020 13:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Wda Lipusz 15-03-2020 14:00 -:- (-:-)


20. kolejka

Jaguar Gdańsk Arka II Gdynia 21-03-2020 11:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin Gedania Gdańsk 21-03-2020 11:07 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Gryf Słupsk 21-03-2020 12:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Pogoń Lębork 21-03-2020 14:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Cartusia Kartuzy 21-03-2020 14:30 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Lechia II Gdańsk 21-03-2020 15:00 -:- (-:-)
KTS-K Wikęd Luzino Kaszubia Kościerzyna 22-03-2020 13:30 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Lipniczanka Lipnica 22-03-2020 14:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz GKS Przodkowo 22-03-2020 16:00 -:- (-:-)


21. kolejka

Arka II Gdynia Wierzyca Pelplin 28-03-2020 11:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Wda Lipusz 28-03-2020 11:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Cartusia Kartuzy 28-03-2020 11:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo KTS-K Wikęd Luzino 28-03-2020 12:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna GKS Kowale 28-03-2020 14:00 -:- (-:-)
Lipniczanka Lipnica Gwiazda Karsin 28-03-2020 15:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Stolem Gniewino 28-03-2020 16:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Powiśle Dzierzgoń 29-03-2020 12:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Jantar Ustka 29-03-2020 15:30 -:- (-:-)


22. kolejka

Cartusia Kartuzy Lipniczanka Lipnica 04-04-2020 11:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Kaszubia Kościerzyna 04-04-2020 12:00 -:- (-:-)
GKS Kowale GKS Przodkowo 04-04-2020 14:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin Gryf Słupsk 04-04-2020 15:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Pogoń Lębork 04-04-2020 16:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Arka II Gdynia 04-04-2020 16:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Gedania Gdańsk 04-04-2020 17:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Jaguar Gdańsk 04-04-2020 17:00 -:- (-:-)
KTS-K Wikęd Luzino Lechia II Gdańsk 05-04-2020 13:30 -:- (-:-)


23. kolejka

Lechia II Gdańsk GKS Kowale 08-04-2020 15:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Stolem Gniewino 08-04-2020 15:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia KTS-K Wikęd Luzino 08-04-2020 16:00 -:- (-:-)
Lipniczanka Lipnica Gedania Gdańsk 08-04-2020 16:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Powiśle Dzierzgoń 08-04-2020 17:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin Pogoń Lębork 08-04-2020 17:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Jantar Ustka 08-04-2020 17:30 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Wda Lipusz 11-04-2020 11:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Cartusia Kartuzy 11-04-2020 15:00 -:- (-:-)


24. kolejka

Jantar Ustka Lipniczanka Lipnica 18-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Gryf Słupsk 18-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy Pogoń Lębork 18-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin Kaszubia Kościerzyna 18-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń GKS Przodkowo 18-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Lechia II Gdańsk 18-04-2020 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Wikęd Luzino Jaguar Gdańsk 18-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Wierzyca Pelplin 18-04-2020 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Arka II Gdynia 18-04-2020 14:00 -:- (-:-)


25. kolejka

Wda Lipusz Jantar Ustka 25-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin KTS-K Wikęd Luzino 25-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk GKS Kowale 25-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 25-04-2020 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Gwiazda Karsin 25-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Cartusia Kartuzy 25-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Gedania Gdańsk 25-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Lipniczanka Lipnica 25-04-2020 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Stolem Gniewino 25-04-2020 11:00 -:- (-:-)


26. kolejka

Jantar Ustka Gryf Słupsk 02-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Lipniczanka Lipnica Pogoń Lębork 02-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 02-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy GKS Przodkowo 02-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin Lechia II Gdańsk 02-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Jaguar Gdańsk 02-05-2020 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Wierzyca Pelplin 02-05-2020 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Wikęd Luzino Wda Lipusz 02-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Arka II Gdynia 02-05-2020 16:00 -:- (-:-)


27. kolejka

KTS-K Wikęd Luzino Jantar Ustka 09-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz GKS Kowale 09-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Stolem Gniewino 09-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 09-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Cartusia Kartuzy 09-05-2020 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Gedania Gdańsk 09-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Lipniczanka Lipnica 09-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Gryf Słupsk 09-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Gwiazda Karsin 09-05-2020 11:00 -:- (-:-)


28. kolejka

Jantar Ustka Pogoń Lębork 16-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Kaszubia Kościerzyna 16-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Lipniczanka Lipnica GKS Przodkowo 16-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Lechia II Gdańsk 16-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin Jaguar Gdańsk 16-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Wierzyca Pelplin 16-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Wda Lipusz 16-05-2020 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale KTS-K Wikęd Luzino 16-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy Arka II Gdynia 16-05-2020 11:00 -:- (-:-)


29. kolejka

GKS Kowale Jantar Ustka 23-05-2020 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Wikęd Luzino Stolem Gniewino 23-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Powiśle Dzierzgoń 23-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Gwiazda Karsin 23-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Cartusia Kartuzy 23-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Lipniczanka Lipnica 23-05-2020 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Gryf Słupsk 23-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Pogoń Lębork 23-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Gedania Gdańsk 23-05-2020 11:00 -:- (-:-)


30. kolejka

Jantar Ustka Kaszubia Kościerzyna 30-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork GKS Przodkowo 30-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Lechia II Gdańsk 30-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Lipniczanka Lipnica Arka II Gdynia 30-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Jaguar Gdańsk 30-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy Wierzyca Pelplin 30-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin Wda Lipusz 30-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń KTS-K Wikęd Luzino 30-05-2020 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino GKS Kowale 30-05-2020 00:00 -:- (-:-)


31. kolejka

Stolem Gniewino Jantar Ustka 06-06-2020 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Powiśle Dzierzgoń 06-06-2020 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Wikęd Luzino Gwiazda Karsin 06-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Cartusia Kartuzy 06-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Gedania Gdańsk 06-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Lipniczanka Lipnica 06-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Pogoń Lębork 06-06-2020 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Kaszubia Kościerzyna 06-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Gryf Słupsk 06-06-2020 11:00 -:- (-:-)


32. kolejka

Jantar Ustka GKS Przodkowo 11-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Lechia II Gdańsk 11-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Jaguar Gdańsk 11-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Lipniczanka Lipnica Wierzyca Pelplin 11-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Wda Lipusz 11-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy KTS-K Wikęd Luzino 11-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin GKS Kowale 11-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Stolem Gniewino 11-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Arka II Gdynia 11-06-2020 17:00 -:- (-:-)


33. kolejka

Powiśle Dzierzgoń Jantar Ustka 14-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Gwiazda Karsin 14-06-2020 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Cartusia Kartuzy 14-06-2020 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Wikęd Luzino Gedania Gdańsk 14-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Lipniczanka Lipnica 14-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Gryf Słupsk 14-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Pogoń Lębork 14-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk GKS Przodkowo 14-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Kaszubia Kościerzyna 14-06-2020 15:00 -:- (-:-)


34. kolejka

Jantar Ustka Lechia II Gdańsk 20-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Jaguar Gdańsk 20-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Wierzyca Pelplin 20-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Wda Lipusz 20-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Lipniczanka Lipnica KTS-K Wikęd Luzino 20-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk GKS Kowale 20-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy Stolem Gniewino 20-06-2020 00:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin Powiśle Dzierzgoń 20-06-2020 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Arka II Gdynia 20-06-2020 15:00 -:- (-:-)


Mapa Strony