TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Zagłębie Lubin 1743 14 1 2 78-13
2. Górnik Zabrze 1741 13 2 2 56-22
3. Raków Częstochowa 1740 12 4 1 61-19
4. Pogoń Szczecin 1737 12 1 4 55-26
5. Lech Poznań 1736 11 3 3 46-13
6. FASE Szczecin 1728 8 4 5 49-31
7. Warta Poznań 1727 8 3 6 42-25
8. Śląsk Wrocław 1726 8 2 7 42-28
9. Lechia Gdańsk 1725 8 1 8 39-48
10. Odra Opole 1722 6 4 7 32-48
11. Rekord Bielsko-Biała 1716 4 4 9 24-51
12. Arka Gdynia 1715 4 3 10 38-42
13. Zagłębie Sosnowiec 1715 5 0 12 35-62
14. Chrobry Głogów 1711 3 2 12 25-52
15. Zawisza Bydgoszcz 179 3 0 14 18-72
16. Chemik Bydgoszcz 170 0 0 17 7-95

1. kolejka

Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec 12-08-2022 11:00 2:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 13-08-2022 00:00 9:1 (5:1)
Lech Poznań Zawisza Bydgoszcz 13-08-2022 00:00 7:0 (5:0)
Chemik Bydgoszcz Zagłębie Lubin 13-08-2022 00:00 0:6 (0:3)
Rekord Bielsko-Biała Warta Poznań 13-08-2022 00:00 0:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Odra Opole 13-08-2022 00:00 5:2 (4:0)
Chrobry Głogów FASE Szczecin 13-08-2022 00:00 2:2 (0:1)
Górnik Zabrze Raków Częstochowa 13-08-2022 00:00 1:3 (0:1)


2. kolejka

Górnik Zabrze FASE Szczecin 20-08-2022 00:00 4:1 (2:1)
Odra Opole Chrobry Głogów 20-08-2022 00:00 4:3 (0:0)
Warta Poznań Pogoń Szczecin 20-08-2022 00:00 5:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Rekord Bielsko-Biała 20-08-2022 00:00 6:0 (3:0)
Zawisza Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz 20-08-2022 00:00 2:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Lech Poznań 20-08-2022 00:00 1:2 (0:1)
Raków Częstochowa Śląsk Wrocław 20-08-2022 00:00 3:2 (3:1)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 20-08-2022 12:00 3:2 (1:1)


3. kolejka

Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 27-08-2022 00:00 1:2 (0:1)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 27-08-2022 00:00 0:2 (0:1)
Chemik Bydgoszcz Zagłębie Sosnowiec 27-08-2022 00:00 2:3 (0:2)
Rekord Bielsko-Biała Zawisza Bydgoszcz 27-08-2022 00:00 6:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 27-08-2022 00:00 3:0 (0:0)
Chrobry Głogów Warta Poznań 27-08-2022 00:00 0:3 (0:0)
FASE Szczecin Odra Opole 27-08-2022 00:00 3:2 (0:0)
Arka Gdynia Raków Częstochowa 28-08-2022 15:00 2:2 (0:2)


4. kolejka

Górnik Zabrze Odra Opole 03-09-2022 00:00 4:2 (1:0)
Warta Poznań FASE Szczecin 03-09-2022 00:00 3:1 (1:1)
Zagłębie Lubin Chrobry Głogów 03-09-2022 00:00 4:1 (2:0)
Zawisza Bydgoszcz Pogoń Szczecin 03-09-2022 00:00 1:3 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Rekord Bielsko-Biała 03-09-2022 00:00 1:2 (1:1)
Lechia Gdańsk Chemik Bydgoszcz 03-09-2022 00:00 4:1 (1:1)
Raków Częstochowa Lech Poznań 03-09-2022 00:00 1:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 03-09-2022 13:00 3:2 (2:1)


5. kolejka

Lech Poznań Śląsk Wrocław 10-09-2022 00:00 2:1 (0:0)
Chemik Bydgoszcz Raków Częstochowa 10-09-2022 00:00 0:10 (0:4)
Rekord Bielsko-Biała Lechia Gdańsk 10-09-2022 00:00 1:5 (0:1)
Pogoń Szczecin Zagłębie Sosnowiec 10-09-2022 00:00 5:2 (2:1)
Chrobry Głogów Zawisza Bydgoszcz 10-09-2022 00:00 2:0 (0:0)
FASE Szczecin Zagłębie Lubin 10-09-2022 00:00 0:3 (0:1)
Odra Opole Warta Poznań 10-09-2022 00:00 2:1 (1:1)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 11-09-2022 11:00 3:6 (0:2)


6. kolejka

Górnik Zabrze Warta Poznań 17-09-2022 00:00 3:0 (1:0)
Zagłębie Lubin Odra Opole 17-09-2022 00:00 6:1 (2:1)
Zawisza Bydgoszcz FASE Szczecin 17-09-2022 00:00 0:6 (0:3)
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 17-09-2022 00:00 3:4 (3:2)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 17-09-2022 00:00 1:5 (0:2)
Raków Częstochowa Rekord Bielsko-Biała 17-09-2022 00:00 6:1 (2:0)
Śląsk Wrocław Chemik Bydgoszcz 17-09-2022 00:00 4:0 (1:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 17-09-2022 11:00 0:1 (0:1)


7. kolejka

Lech Poznań Górnik Zabrze 24-09-2022 00:00 0:0 (0:0)
Rekord Bielsko-Biała Śląsk Wrocław 24-09-2022 00:00 0:5 (0:2)
Pogoń Szczecin Raków Częstochowa 24-09-2022 00:00 1:4 (0:0)
Chrobry Głogów Lechia Gdańsk 24-09-2022 00:00 0:4 (0:0)
FASE Szczecin Zagłębie Sosnowiec 24-09-2022 00:00 6:0 (0:0)
Odra Opole Zawisza Bydgoszcz 24-09-2022 00:00 4:1 (0:0)
Chemik Bydgoszcz Arka Gdynia 25-09-2022 12:00 2:6 (0:2)
Warta Poznań Zagłębie Lubin 05-10-2022 00:00 1:3 (0:1)


8. kolejka

Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 01-10-2022 00:00 3:1 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Warta Poznań 01-10-2022 00:00 2:5 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Odra Opole 01-10-2022 00:00 8:0 (4:0)
Lechia Gdańsk FASE Szczecin 01-10-2022 00:00 1:4 (1:2)
Raków Częstochowa Chrobry Głogów 01-10-2022 00:00 7:1 (3:0)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 01-10-2022 00:00 1:3 (0:2)
Lech Poznań Chemik Bydgoszcz 01-10-2022 00:00 9:0 (2:0)
Arka Gdynia Rekord Bielsko-Biała 01-10-2022 11:00 1:1 (1:0)


9. kolejka

Chemik Bydgoszcz Górnik Zabrze 08-10-2022 00:00 0:2 (0:1)
Rekord Bielsko-Biała Lech Poznań 08-10-2022 00:00 1:3 (0:0)
Chrobry Głogów Śląsk Wrocław 08-10-2022 00:00 1:3 (0:1)
FASE Szczecin Raków Częstochowa 08-10-2022 00:00 2:2 (1:1)
Odra Opole Lechia Gdańsk 08-10-2022 00:00 1:0 (0:0)
Warta Poznań Zagłębie Sosnowiec 08-10-2022 00:00 5:0 (2:0)
Zagłębie Lubin Zawisza Bydgoszcz 08-10-2022 00:00 9:0 (5:0)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 08-10-2022 12:00 3:1 (3:0)


10. kolejka

Zawisza Bydgoszcz Górnik Zabrze 15-10-2022 00:00 0:7 (0:4)
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Lubin 15-10-2022 00:00 0:7 (0:3)
Lechia Gdańsk Warta Poznań 15-10-2022 00:00 2:1 (0:0)
Raków Częstochowa Odra Opole 15-10-2022 00:00 4:0 (2:0)
Śląsk Wrocław FASE Szczecin 15-10-2022 00:00 2:3 (1:1)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 15-10-2022 00:00 1:3 (1:1)
Chemik Bydgoszcz Rekord Bielsko-Biała 15-10-2022 00:00 0:6 (0:0)
Arka Gdynia Chrobry Głogów 15-10-2022 11:00 6:2 (4:0)


11. kolejka

Pogoń Szczecin Chemik Bydgoszcz 22-10-2022 00:00 9:0 (3:0)
Chrobry Głogów Lech Poznań 22-10-2022 00:00 0:1 (0:1)
Odra Opole Śląsk Wrocław 22-10-2022 00:00 3:3 (0:0)
Warta Poznań Raków Częstochowa 22-10-2022 00:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 22-10-2022 00:00 5:0 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Zagłębie Sosnowiec 22-10-2022 00:00 1:4 (1:1)
FASE Szczecin Arka Gdynia 22-10-2022 14:00 1:1 (0:0)
Rekord Bielsko-Biała Górnik Zabrze 26-10-2022 12:00 1:3 (0:2)


12. kolejka

Górnik Zabrze Zagłębie Sosnowiec 29-10-2022 00:00 7:1 (3:0)
Lechia Gdańsk Zawisza Bydgoszcz 29-10-2022 00:00 5:2 (1:2)
Raków Częstochowa Zagłębie Lubin 29-10-2022 00:00 1:3 (0:2)
Śląsk Wrocław Warta Poznań 29-10-2022 00:00 1:0 (0:0)
Lech Poznań FASE Szczecin 29-10-2022 00:00 3:0 (0:0)
Chemik Bydgoszcz Chrobry Głogów 29-10-2022 00:00 0:3 (0:0)
Rekord Bielsko-Biała Pogoń Szczecin 29-10-2022 00:00 0:3 (0:1)
Arka Gdynia Odra Opole 29-10-2022 11:00 2:3 (0:2)


13. kolejka

Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 05-11-2022 00:00 2:3 (0:0)
Chrobry Głogów Rekord Bielsko-Biała 05-11-2022 00:00 0:1 (0:1)
FASE Szczecin Chemik Bydgoszcz 05-11-2022 00:00 10:0 (5:0)
Odra Opole Lech Poznań 05-11-2022 00:00 0:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 05-11-2022 00:00 3:1 (2:0)
Zawisza Bydgoszcz Raków Częstochowa 05-11-2022 00:00 1:4 (0:2)
Zagłębie Sosnowiec Lechia Gdańsk 05-11-2022 00:00 4:6 (1:3)
Warta Poznań Arka Gdynia 05-11-2022 12:00 2:1 (1:1)


14. kolejka

Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 12-11-2022 00:00 3:3 (1:2)
Raków Częstochowa Zagłębie Sosnowiec 12-11-2022 00:00 4:1 (1:1)
Śląsk Wrocław Zawisza Bydgoszcz 12-11-2022 00:00 1:0 (0:0)
Lech Poznań Warta Poznań 12-11-2022 00:00 4:2 (2:2)
Chemik Bydgoszcz Odra Opole 12-11-2022 00:00 1:4 (0:1)
Rekord Bielsko-Biała FASE Szczecin 12-11-2022 00:00 1:1 (1:1)
Pogoń Szczecin Chrobry Głogów 12-11-2022 00:00 2:0 (0:0)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 12-11-2022 11:00 1:4 (0:3)


15. kolejka

Chrobry Głogów Górnik Zabrze 19-11-2022 00:00 1:4 (0:0)
Odra Opole Rekord Bielsko-Biała 19-11-2022 00:00 2:2 (0:0)
Warta Poznań Chemik Bydgoszcz 19-11-2022 00:00 6:0 (2:0)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 19-11-2022 00:00 1:1 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Śląsk Wrocław 19-11-2022 00:00 2:1 (1:0)
Lechia Gdańsk Raków Częstochowa 19-11-2022 00:00 0:4 (0:2)
FASE Szczecin Pogoń Szczecin 07-12-2022 12:00 3:1 (0:1)
Zawisza Bydgoszcz Arka Gdynia 11-12-2022 12:30 4:2 (2:1)


16. kolejka

Zagłębie Lubin Chemik Bydgoszcz 25-11-2022 00:00 8:0 (4:0)
Raków Częstochowa Górnik Zabrze 26-11-2022 00:00 3:1 (1:0)
Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 26-11-2022 00:00 1:2 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Lech Poznań 26-11-2022 00:00 0:6 (0:3)
Warta Poznań Rekord Bielsko-Biała 26-11-2022 00:00 5:1 (1:0)
Odra Opole Pogoń Szczecin 26-11-2022 00:00 0:3 (0:1)
FASE Szczecin Chrobry Głogów 26-11-2022 00:00 6:3 (2:3)
Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia 26-11-2022 12:00 3:2 (2:1)


17. kolejka

Rekord Bielsko-Biała Zagłębie Lubin 30-11-2022 00:00 0:9 (0:4)
Chemik Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz 02-12-2022 00:00 1:3 (0:0)
Chrobry Głogów Odra Opole 03-12-2022 00:00 2:2 (0:1)
Pogoń Szczecin Warta Poznań 03-12-2022 00:00 2:2 (1:0)
Lech Poznań Zagłębie Sosnowiec 03-12-2022 00:00 6:1 (3:0)
Śląsk Wrocław Raków Częstochowa 03-12-2022 00:00 2:2 (0:0)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 03-12-2022 11:00 4:1 (1:1)
FASE Szczecin Górnik Zabrze 04-12-2022 00:00 0:3 (0:0)


18. kolejka

Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 04-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Arka Gdynia 04-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Lech Poznań 04-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Chemik Bydgoszcz 04-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Zawisza Bydgoszcz Rekord Bielsko-Biała 04-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 04-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Chrobry Głogów 04-03-2023 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole FASE Szczecin 04-03-2023 00:00 -:- (-:-)


19. kolejka

Odra Opole Górnik Zabrze -:- (-:-)
FASE Szczecin Warta Poznań -:- (-:-)
Chrobry Głogów Zagłębie Lubin -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Zawisza Bydgoszcz -:- (-:-)
Rekord Bielsko-Biała Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-)
Chemik Bydgoszcz Lechia Gdańsk -:- (-:-)
Lech Poznań Raków Częstochowa -:- (-:-)
Arka Gdynia Śląsk Wrocław -:- (-:-)


20. kolejka

Górnik Zabrze Arka Gdynia -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Lech Poznań -:- (-:-)
Raków Częstochowa Chemik Bydgoszcz -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Rekord Bielsko-Biała -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Pogoń Szczecin -:- (-:-)
Zawisza Bydgoszcz Chrobry Głogów -:- (-:-)
Zagłębie Lubin FASE Szczecin -:- (-:-)
Warta Poznań Odra Opole -:- (-:-)


21. kolejka

Warta Poznań Górnik Zabrze -:- (-:-)
Odra Opole Zagłębie Lubin -:- (-:-)
FASE Szczecin Zawisza Bydgoszcz -:- (-:-)
Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk -:- (-:-)
Rekord Bielsko-Biała Raków Częstochowa -:- (-:-)
Chemik Bydgoszcz Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Lech Poznań Arka Gdynia -:- (-:-)


22. kolejka

Górnik Zabrze Lech Poznań -:- (-:-)
Arka Gdynia Chemik Bydgoszcz -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Rekord Bielsko-Biała -:- (-:-)
Raków Częstochowa Pogoń Szczecin -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Chrobry Głogów -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec FASE Szczecin -:- (-:-)
Zawisza Bydgoszcz Odra Opole -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Warta Poznań -:- (-:-)


23. kolejka

Zagłębie Lubin Górnik Zabrze -:- (-:-)
Warta Poznań Zawisza Bydgoszcz -:- (-:-)
Odra Opole Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-)
FASE Szczecin Lechia Gdańsk -:- (-:-)
Chrobry Głogów Raków Częstochowa -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Rekord Bielsko-Biała Arka Gdynia -:- (-:-)
Chemik Bydgoszcz Lech Poznań -:- (-:-)


24. kolejka

Górnik Zabrze Chemik Bydgoszcz -:- (-:-)
Lech Poznań Rekord Bielsko-Biała -:- (-:-)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Chrobry Głogów -:- (-:-)
Raków Częstochowa FASE Szczecin -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Odra Opole -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Warta Poznań -:- (-:-)
Zawisza Bydgoszcz Zagłębie Lubin -:- (-:-)


25. kolejka

Zawisza Bydgoszcz Górnik Zabrze -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-)
Warta Poznań Lechia Gdańsk -:- (-:-)
Odra Opole Raków Częstochowa -:- (-:-)
FASE Szczecin Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Chrobry Głogów Arka Gdynia -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Lech Poznań -:- (-:-)
Rekord Bielsko-Biała Chemik Bydgoszcz -:- (-:-)


26. kolejka

Górnik Zabrze Rekord Bielsko-Biała -:- (-:-)
Chemik Bydgoszcz Pogoń Szczecin -:- (-:-)
Lech Poznań Chrobry Głogów -:- (-:-)
Arka Gdynia FASE Szczecin -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Odra Opole -:- (-:-)
Raków Częstochowa Warta Poznań -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Zawisza Bydgoszcz -:- (-:-)


27. kolejka

Zagłębie Sosnowiec Górnik Zabrze -:- (-:-)
Zawisza Bydgoszcz Lechia Gdańsk -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Raków Częstochowa -:- (-:-)
Warta Poznań Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Odra Opole Arka Gdynia -:- (-:-)
FASE Szczecin Lech Poznań -:- (-:-)
Chrobry Głogów Chemik Bydgoszcz -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Rekord Bielsko-Biała -:- (-:-)


28. kolejka

Górnik Zabrze Pogoń Szczecin -:- (-:-)
Rekord Bielsko-Biała Chrobry Głogów -:- (-:-)
Chemik Bydgoszcz FASE Szczecin -:- (-:-)
Lech Poznań Odra Opole -:- (-:-)
Arka Gdynia Warta Poznań -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin -:- (-:-)
Raków Częstochowa Zawisza Bydgoszcz -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-)


29. kolejka

Lechia Gdańsk Górnik Zabrze -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Raków Częstochowa -:- (-:-)
Zawisza Bydgoszcz Śląsk Wrocław -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia -:- (-:-)
Warta Poznań Lech Poznań -:- (-:-)
Odra Opole Chemik Bydgoszcz -:- (-:-)
FASE Szczecin Rekord Bielsko-Biała -:- (-:-)
Chrobry Głogów Pogoń Szczecin -:- (-:-)


30. kolejka

Górnik Zabrze Chrobry Głogów -:- (-:-)
Pogoń Szczecin FASE Szczecin -:- (-:-)
Rekord Bielsko-Biała Odra Opole -:- (-:-)
Chemik Bydgoszcz Warta Poznań -:- (-:-)
Lech Poznań Zagłębie Lubin -:- (-:-)
Arka Gdynia Zawisza Bydgoszcz -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-)
Raków Częstochowa Lechia Gdańsk -:- (-:-)


Mapa Strony

|