TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Widzew Łódź 1023 7 2 1 22-8 6 0 0 18-3 1 2 1 4-5 0 0 0 0-0
2. Korona Kielce 922 7 1 1 13-5 4 1 1 8-3 3 0 0 5-2 0 0 0 0-0
3. GKS Tychy 1018 5 3 2 9-8 2 2 1 5-6 3 1 1 4-2 0 0 0 0-0
4. Sandecja Nowy Sącz 816 5 1 2 11-7 0 0 0 0-0 5 1 2 11-7 0 0 0 0-0
5. Miedź Legnica 815 4 3 1 11-5 1 2 1 3-4 3 1 0 8-1 0 0 0 0-0
6. Podbeskidzie Bielsko-Biała 915 4 3 2 13-10 2 1 2 7-6 2 2 0 6-4 0 0 0 0-0
7. ŁKS Łódź 914 4 2 3 14-11 1 1 2 6-9 3 1 1 8-2 0 0 0 0-0
8. Odra Opole 914 4 2 3 10-10 3 1 2 6-6 1 1 1 4-4 0 0 0 0-0
9. Arka Gdynia 913 4 1 4 14-11 2 1 2 7-5 2 0 2 7-6 0 0 0 0-0
10. Chrobry Głogów 911 3 2 4 10-8 1 0 1 4-1 2 2 3 6-7 0 0 1 0-1
11. Skra Częstochowa 911 3 2 4 7-12 1 0 0 2-1 2 2 4 5-11 1 0 0 1-0
12. Resovia 89 2 3 3 10-10 1 1 2 2-3 1 2 1 8-7 0 0 0 0-0
13. Górnik Polkowice 108 1 5 4 11-17 1 5 3 9-13 0 0 1 2-4 0 0 0 0-0
14. Puszcza Niepołomice 98 2 2 5 9-16 0 1 3 3-7 2 1 2 6-9 0 0 0 0-0
15. GKS 1962 Jastrzębie 97 1 4 4 7-13 1 2 3 3-8 0 2 1 4-5 0 0 0 0-0
16. GKS Katowice 97 1 4 4 11-19 1 3 1 9-10 0 1 3 2-9 0 0 0 0-0
17. Zagłębie Sosnowiec 96 1 3 5 11-14 0 1 3 3-6 1 2 2 8-8 0 0 0 0-0
18. Stomil Olsztyn 94 1 1 7 7-16 1 0 4 5-9 0 1 3 2-7 0 0 0 0-0

1. kolejka

Odra Opole Miedź Legnica 30-07-2021 18:00 1:4 (0:1)
Korona Kielce Skra Częstochowa 30-07-2021 20:00 2:0 (2:0)
GKS Tychy ŁKS Łódź 30-07-2021 20:30 1:1 (0:0)
GKS Katowice Resovia 31-07-2021 12:40 2:2 (1:0)
GKS 1962 Jastrzębie Puszcza Niepołomice 31-07-2021 18:00 0:2 (0:1)
Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec 31-07-2021 20:30 1:1 (0:0)
Widzew Łódź Sandecja Nowy Sącz 01-08-2021 12:40 3:0 (2:0)
Górnik Polkowice Podbeskidzie Bielsko-Biała 01-08-2021 15:00 1:1 (0:1)
Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 01-08-2021 18:00 1:2 (0:2)


2. kolejka

Resovia GKS Tychy 06-08-2021 18:00 1:0 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Odra Opole 06-08-2021 20:30 0:3 (0:1)
Miedź Legnica GKS Katowice 07-08-2021 12:40 1:0 (1:0)
Górnik Polkowice Sandecja Nowy Sącz 07-08-2021 17:00 0:2 (0:1)
Arka Gdynia Chrobry Głogów 07-08-2021 20:30 0:2 (0:2)
Zagłębie Sosnowiec Widzew Łódź 08-08-2021 12:40 1:2 (1:2)
GKS 1962 Jastrzębie Stomil Olsztyn 08-08-2021 15:00 1:0 (0:0)
ŁKS Łódź Skra Częstochowa 08-08-2021 18:00 3:2 (1:1)
Korona Kielce Puszcza Niepołomice 09-08-2021 18:00 3:1 (1:0)


3. kolejka

Resovia Skra Częstochowa 12-08-2021 20:00 0:1 (0:0)
Puszcza Niepołomice ŁKS Łódź 13-08-2021 18:00 0:2 (0:0)
GKS Tychy Miedź Legnica 13-08-2021 20:30 0:3 (0:0)
Korona Kielce GKS 1962 Jastrzębie 14-08-2021 12:40 2:1 (2:1)
Stomil Olsztyn Arka Gdynia 14-08-2021 18:00 0:1 (0:0)
GKS Katowice Podbeskidzie Bielsko-Biała 14-08-2021 20:30 2:2 (1:2)
Widzew Łódź Chrobry Głogów 15-08-2021 12:40 2:0 (1:0)
Górnik Polkowice Zagłębie Sosnowiec 15-08-2021 15:00 2:4 (2:2)
Odra Opole Sandecja Nowy Sącz 15-08-2021 18:00 1:2 (1:0)


4. kolejka

Resovia Puszcza Niepołomice 17-08-2021 18:00 1:1 (1:1)
Miedź Legnica Skra Częstochowa 17-08-2021 18:00 1:1 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała GKS Tychy 17-08-2021 20:30 0:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Korona Kielce 18-08-2021 18:00 0:1 (0:1)
ŁKS Łódź GKS 1962 Jastrzębie 18-08-2021 18:00 2:2 (1:0)
Arka Gdynia Widzew Łódź 18-08-2021 20:30 3:1 (1:1)
Odra Opole Zagłębie Sosnowiec 19-08-2021 18:00 1:0 (1:0)
Górnik Polkowice Chrobry Głogów 19-08-2021 18:00 0:0 (0:0)
GKS Katowice Sandecja Nowy Sącz 19-08-2021 20:30 0:0 (0:0)


5. kolejka

Puszcza Niepołomice Miedź Legnica 20-08-2021 18:00 0:1 (0:0)
GKS 1962 Jastrzębie Resovia 21-08-2021 12:40 1:1 (1:1)
Korona Kielce ŁKS Łódź 21-08-2021 18:00 1:0 (0:0)
Widzew Łódź Stomil Olsztyn 21-08-2021 20:30 2:0 (1:0)
GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec 22-08-2021 12:40 3:2 (0:2)
Górnik Polkowice Arka Gdynia 22-08-2021 15:00 2:1 (1:0)
GKS Tychy Sandecja Nowy Sącz 22-08-2021 18:00 2:1 (1:1)
Odra Opole Chrobry Głogów 23-08-2021 18:00 1:0 (0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Skra Częstochowa 23-08-2021 20:30 1:0 (1:0)


6. kolejka

Resovia Korona Kielce 27-08-2021 18:00 0:1 (0:0)
Stomil Olsztyn ŁKS Łódź 27-08-2021 20:30 0:3 (0:2)
Arka Gdynia Odra Opole 28-08-2021 12:40 3:0 (2:0)
Widzew Łódź Górnik Polkowice 28-08-2021 18:00 4:2 (1:1)
Miedź Legnica GKS 1962 Jastrzębie 28-08-2021 20:30 1:1 (0:0)
Chrobry Głogów GKS Katowice 29-08-2021 12:40 4:0 (2:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Puszcza Niepołomice 29-08-2021 15:00 4:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy 29-08-2021 19:45 1:2 (1:2)
Sandecja Nowy Sącz Skra Częstochowa 13-10-2021 00:00 -:- (-:-)


7. kolejka

Korona Kielce Miedź Legnica 03-09-2021 20:30 0:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Skra Częstochowa 04-09-2021 18:00 0:0 (0:0)
ŁKS Łódź Resovia 05-09-2021 12:40 0:3 (0:2)
GKS 1962 Jastrzębie Podbeskidzie Bielsko-Biała 05-09-2021 15:00 0:1 (0:0)
Odra Opole Widzew Łódź 05-09-2021 18:00 0:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice Sandecja Nowy Sącz 15-09-2021 18:00 1:2 (1:1)
GKS Katowice Arka Gdynia 16-09-2021 18:00 2:4 (1:1)
Górnik Polkowice Stomil Olsztyn 16-09-2021 20:30 2:2 (0:0)
GKS Tychy Chrobry Głogów 16-09-2021 20:30 1:0 (0:0)


8. kolejka

Chrobry Głogów Skra Częstochowa 10-09-2021 15:00 0:1 (0:0)
Widzew Łódź GKS Katowice 10-09-2021 20:30 3:1 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Korona Kielce 11-09-2021 12:40 2:3 (1:1)
GKS 1962 Jastrzębie Sandecja Nowy Sącz 11-09-2021 18:00 0:3 (0:1)
Miedź Legnica ŁKS Łódź 11-09-2021 20:30 0:2 (0:0)
Arka Gdynia GKS Tychy 12-09-2021 12:40 0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Puszcza Niepołomice 12-09-2021 15:00 1:2 (1:1)
Górnik Polkowice Odra Opole 12-09-2021 18:00 1:1 (0:1)
Stomil Olsztyn Resovia 13-09-2021 18:00 4:2 (0:1)


9. kolejka

GKS 1962 Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec 17-09-2021 18:00 1:1 (0:1)
Resovia Miedź Legnica 17-09-2021 20:30 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Podbeskidzie Bielsko-Biała 18-09-2021 12:40 1:2 (1:1)
Korona Kielce Sandecja Nowy Sącz 18-09-2021 20:30 0:1 (0:1)
GKS Tychy Widzew Łódź 19-09-2021 12:40 1:1 (0:0)
Odra Opole Stomil Olsztyn 19-09-2021 15:00 2:0 (1:0)
Puszcza Niepołomice Chrobry Głogów 19-09-2021 18:00 2:2 (1:1)
Skra Częstochowa Arka Gdynia 20-09-2021 18:00 2:1 (1:0)
Górnik Polkowice GKS Katowice 20-09-2021 20:30 1:1 (0:0)


10. kolejka

Widzew Łódź Skra Częstochowa 24-09-2021 18:00 4:0 (1:0)
Górnik Polkowice GKS Tychy 24-09-2021 20:30 0:1 (0:1)
Odra Opole GKS Katowice 25-09-2021 12:40 -:- (-:-)
Arka Gdynia Puszcza Niepołomice 25-09-2021 18:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów GKS 1962 Jastrzębie 25-09-2021 20:30 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Resovia 26-09-2021 12:40 -:- (-:-)
Stomil Olsztyn Miedź Legnica 26-09-2021 15:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz ŁKS Łódź 26-09-2021 18:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Korona Kielce 27-09-2021 18:00 -:- (-:-)


11. kolejka

Miedź Legnica Podbeskidzie Bielsko-Biała 01-10-2021 18:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Zagłębie Sosnowiec 01-10-2021 20:30 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Widzew Łódź 02-10-2021 12:40 -:- (-:-)
Korona Kielce Chrobry Głogów 02-10-2021 18:00 -:- (-:-)
Resovia Sandecja Nowy Sącz 02-10-2021 20:30 -:- (-:-)
GKS Tychy Odra Opole 03-10-2021 12:40 -:- (-:-)
Górnik Polkowice Skra Częstochowa 03-10-2021 15:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Stomil Olsztyn 03-10-2021 18:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie Arka Gdynia 04-10-2021 18:00 -:- (-:-)


12. kolejka

Arka Gdynia Korona Kielce 08-10-2021 17:30 -:- (-:-)
Górnik Polkowice Puszcza Niepołomice 08-10-2021 18:00 -:- (-:-)
GKS Katowice GKS Tychy 09-10-2021 12:40 -:- (-:-)
Odra Opole Skra Częstochowa 09-10-2021 18:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica 09-10-2021 20:30 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Resovia 10-10-2021 12:40 -:- (-:-)
Stomil Olsztyn Podbeskidzie Bielsko-Biała 10-10-2021 15:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź GKS 1962 Jastrzębie 10-10-2021 18:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów ŁKS Łódź 11-10-2021 18:00 -:- (-:-)


13. kolejka

GKS Tychy Stomil Olsztyn 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa GKS Katowice 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Odra Opole 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie Górnik Polkowice 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Widzew Łódź 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Arka Gdynia 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Resovia Chrobry Głogów 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Sandecja Nowy Sącz 16-10-2021 00:00 -:- (-:-)


14. kolejka

Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Podbeskidzie Bielsko-Biała 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Miedź Legnica 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Resovia 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź ŁKS Łódź 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Górnik Polkowice Korona Kielce 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole GKS 1962 Jastrzębie 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Puszcza Niepołomice 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy Skra Częstochowa 23-10-2021 00:00 -:- (-:-)


15. kolejka

Skra Częstochowa Stomil Olsztyn 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice GKS Tychy 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie GKS Katowice 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Odra Opole 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Górnik Polkowice 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Resovia Widzew Łódź 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Arka Gdynia 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Chrobry Głogów 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec 30-10-2021 00:00 -:- (-:-)


16. kolejka

Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Sandecja Nowy Sącz 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Podbeskidzie Bielsko-Biała 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź Miedź Legnica 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Górnik Polkowice Resovia 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole ŁKS Łódź 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Korona Kielce 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy GKS 1962 Jastrzębie 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa Puszcza Niepołomice 06-11-2021 00:00 -:- (-:-)


17. kolejka

Puszcza Niepołomice Stomil Olsztyn 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie Skra Częstochowa 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce GKS Tychy 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź GKS Katowice 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Resovia Odra Opole 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Górnik Polkowice 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Widzew Łódź 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Arka Gdynia 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 13-11-2021 00:00 -:- (-:-)


18. kolejka

Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Widzew Łódź 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Górnik Polkowice 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Odra Opole 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Resovia GKS Katowice 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź GKS Tychy 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Skra Częstochowa 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Stomil Olsztyn 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice GKS 1962 Jastrzębie 20-11-2021 00:00 -:- (-:-)


19. kolejka

Puszcza Niepołomice Korona Kielce 27-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa ŁKS Łódź 27-11-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy Resovia 27-11-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Miedź Legnica 27-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole Podbeskidzie Bielsko-Biała 27-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź Zagłębie Sosnowiec 27-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Stomil Olsztyn GKS 1962 Jastrzębie 27-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Górnik Polkowice 27-11-2021 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Arka Gdynia 27-11-2021 00:00 -:- (-:-)


20. kolejka

Chrobry Głogów Widzew Łódź 04-12-2021 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Górnik Polkowice 04-12-2021 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Odra Opole 04-12-2021 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała GKS Katowice 04-12-2021 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica GKS Tychy 04-12-2021 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa Resovia 04-12-2021 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Puszcza Niepołomice 04-12-2021 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Stomil Olsztyn 04-12-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie Korona Kielce 04-12-2021 00:00 -:- (-:-)


21. kolejka

Korona Kielce Stomil Olsztyn 26-02-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie ŁKS Łódź 26-02-2022 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Resovia 26-02-2022 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa Miedź Legnica 26-02-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy Podbeskidzie Bielsko-Biała 26-02-2022 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole Zagłębie Sosnowiec 26-02-2022 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź Arka Gdynia 26-02-2022 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz GKS Katowice 26-02-2022 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Górnik Polkowice 26-02-2022 00:00 -:- (-:-)


22. kolejka

Stomil Olsztyn Widzew Łódź 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Górnik Polkowice 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Odra Opole 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz GKS Tychy 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Skra Częstochowa 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Puszcza Niepołomice 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Resovia GKS 1962 Jastrzębie 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Korona Kielce 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)


23. kolejka

ŁKS Łódź Stomil Olsztyn 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Resovia 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie Miedź Legnica 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Podbeskidzie Bielsko-Biała 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa Sandecja Nowy Sącz 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Chrobry Głogów 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole Arka Gdynia 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Górnik Polkowice Widzew Łódź 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)


24. kolejka

Stomil Olsztyn Górnik Polkowice 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź Odra Opole 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia GKS Katowice 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów GKS Tychy 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Skra Częstochowa 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Puszcza Niepołomice 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała GKS 1962 Jastrzębie 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Korona Kielce 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Resovia ŁKS Łódź 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)


25. kolejka

Resovia Stomil Olsztyn 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Miedź Legnica 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Podbeskidzie Bielsko-Biała 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie Sandecja Nowy Sącz 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Zagłębie Sosnowiec 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa Chrobry Głogów 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy Arka Gdynia 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Widzew Łódź 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole Górnik Polkowice 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)


26. kolejka

Stomil Olsztyn Odra Opole 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Górnik Polkowice GKS Katowice 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź GKS Tychy 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Skra Częstochowa 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Puszcza Niepołomice 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec GKS 1962 Jastrzębie 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Korona Kielce 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała ŁKS Łódź 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Resovia 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)


27. kolejka

Miedź Legnica Stomil Olsztyn 09-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Resovia Podbeskidzie Bielsko-Biała 09-04-2022 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Sandecja Nowy Sącz 09-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Zagłębie Sosnowiec 09-04-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie Chrobry Głogów 09-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Arka Gdynia 09-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa Widzew Łódź 09-04-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy Górnik Polkowice 09-04-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Odra Opole 09-04-2022 00:00 -:- (-:-)


28. kolejka

Stomil Olsztyn GKS Katowice 16-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole GKS Tychy 16-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Górnik Polkowice Skra Częstochowa 16-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź Puszcza Niepołomice 16-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia GKS 1962 Jastrzębie 16-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Korona Kielce 16-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec ŁKS Łódź 16-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Resovia 16-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Miedź Legnica 16-04-2022 00:00 -:- (-:-)


29. kolejka

Podbeskidzie Bielsko-Biała Stomil Olsztyn 23-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz 23-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Resovia Zagłębie Sosnowiec 23-04-2022 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Chrobry Głogów 23-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Arka Gdynia 23-04-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie Widzew Łódź 23-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Górnik Polkowice 23-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa Odra Opole 23-04-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy GKS Katowice 23-04-2022 00:00 -:- (-:-)


30. kolejka

Stomil Olsztyn GKS Tychy 27-04-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Skra Częstochowa 27-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole Puszcza Niepołomice 27-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Górnik Polkowice GKS 1962 Jastrzębie 27-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź Korona Kielce 27-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia ŁKS Łódź 27-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Resovia 27-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica 27-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Podbeskidzie Bielsko-Biała 27-04-2022 00:00 -:- (-:-)


31. kolejka

Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn 30-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Zagłębie Sosnowiec 30-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Chrobry Głogów 30-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Resovia Arka Gdynia 30-04-2022 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Widzew Łódź 30-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Górnik Polkowice 30-04-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie Odra Opole 30-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice GKS Katowice 30-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa GKS Tychy 30-04-2022 00:00 -:- (-:-)


32. kolejka

Stomil Olsztyn Skra Częstochowa 07-05-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy Puszcza Niepołomice 07-05-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice GKS 1962 Jastrzębie 07-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole Korona Kielce 07-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Górnik Polkowice ŁKS Łódź 07-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź Resovia 07-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Miedź Legnica 07-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Podbeskidzie Bielsko-Biała 07-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz 07-05-2022 00:00 -:- (-:-)


33. kolejka

Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn 14-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów 14-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Arka Gdynia 14-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Widzew Łódź 14-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Resovia Górnik Polkowice 14-05-2022 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Odra Opole 14-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce GKS Katowice 14-05-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS 1962 Jastrzębie GKS Tychy 14-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Skra Częstochowa 14-05-2022 00:00 -:- (-:-)


34. kolejka

Stomil Olsztyn Puszcza Niepołomice 21-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa GKS 1962 Jastrzębie 21-05-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy Korona Kielce 21-05-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice ŁKS Łódź 21-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole Resovia 21-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Górnik Polkowice Miedź Legnica 21-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź Podbeskidzie Bielsko-Biała 21-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Sandecja Nowy Sącz 21-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec 21-05-2022 00:00 -:- (-:-)


Mapa Strony