TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Śląsk Wrocław 1124 8 0 3 25-15
2. Pogoń Szczecin 1122 7 1 3 25-18
3. Wisła Kraków 1021 7 0 3 26-16
4. Zagłębie Lubin 1020 6 2 2 18-12
5. Cracovia 1118 5 3 3 21-17
6. Legia Warszawa 916 5 1 3 20-13
7. Górnik Zabrze 1016 5 1 4 16-13
8. UKS SMS Łódź 1013 4 1 5 17-17
9. Lech Poznań 912 3 3 3 11-16
10. Gwarek Zabrze 1112 3 3 5 11-18
11. Jagiellonia Białystok 1011 3 2 5 25-22
12. Korona Kielce 1011 3 2 5 19-19
13. Lechia Gdańsk 1110 3 1 7 17-22
14. Arka Gdynia 99 3 0 6 18-23
15. Escola Varsovia Warszawa 109 2 3 5 10-17
16. Hutnik Kraków 107 2 1 7 9-30

1. kolejka

UKS SMS Łódź Zagłębie Lubin 15-08-2020 10:00 0:0 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Hutnik Kraków 15-08-2020 11:00 3:1 (1:1)
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 15-08-2020 11:00 3:6 (0:4)
Legia Warszawa Górnik Zabrze 15-08-2020 12:00 4:1 (1:1)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 15-08-2020 12:00 5:0 (3:0)
Cracovia Lech Poznań 15-08-2020 12:30 1:1 (0:1)
Lechia Gdańsk Korona Kielce 16-08-2020 12:00 2:1 (0:0)
Gwarek Zabrze Śląsk Wrocław 16-08-2020 12:00 0:6 (0:2)


2. kolejka

Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 22-08-2020 00:00 0:1 (0:1)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 22-08-2020 00:00 2:2 (1:1)
Korona Kielce Cracovia 22-08-2020 00:00 4:3 (3:1)
Wisła Kraków UKS SMS Łódź 22-08-2020 00:00 3:1 (1:0)
Legia Warszawa Escola Varsovia Warszawa 22-08-2020 00:00 3:0 (2:0)
Hutnik Kraków Pogoń Szczecin 23-08-2020 00:00 2:1 (2:0)
Arka Gdynia Gwarek Zabrze 23-08-2020 11:00 1:2 (0:1)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 02-09-2020 11:00 1:0 (0:0)


3. kolejka

Escola Varsovia Warszawa Górnik Zabrze 29-08-2020 12:00 1:3 (0:0)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 29-08-2020 12:00 3:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok Korona Kielce 29-08-2020 12:15 2:4 (2:2)
UKS SMS Łódź Hutnik Kraków 29-08-2020 16:00 7:0 (2:0)
Lechia Gdańsk Wisła Kraków 30-08-2020 12:00 0:3 (0:0)
Gwarek Zabrze Lech Poznań 30-08-2020 12:00 1:2 (0:2)
Cracovia Zagłębie Lubin 09-09-2020 10:00 3:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 09-09-2020 12:00 2:1 (0:0)


4. kolejka

Wisła Kraków Cracovia 05-09-2020 11:15 0:1 (0:0)
Korona Kielce Gwarek Zabrze 05-09-2020 12:00 2:2 (0:1)
Hutnik Kraków Lechia Gdańsk 05-09-2020 12:00 1:0 (1:0)
Legia Warszawa UKS SMS Łódź 05-09-2020 12:00 1:2 (1:0)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 05-09-2020 15:30 1:0 (0:0)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 06-09-2020 12:00 0:1 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Pogoń Szczecin 06-09-2020 12:00 2:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 23-09-2020 10:00 3:2 (1:2)


5. kolejka

Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 12-09-2020 11:00 3:2 (2:1)
UKS SMS Łódź Escola Varsovia Warszawa 12-09-2020 12:00 1:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Korona Kielce 12-09-2020 12:00 2:1 (0:0)
Cracovia Hutnik Kraków 12-09-2020 15:00 2:1 (0:0)
Gwarek Zabrze Zagłębie Lubin 13-09-2020 12:00 1:2 (1:2)
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 13-09-2020 16:15 1:2 (1:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 23-09-2020 10:30 5:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 30-09-2020 11:00 4:2 (2:1)


6. kolejka

Górnik Zabrze Lech Poznań 19-09-2020 00:00 2:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 19-09-2020 00:00 3:0 (1:0)
Wisła Kraków Gwarek Zabrze 19-09-2020 00:00 2:1 (0:0)
Hutnik Kraków Jagiellonia Białystok 19-09-2020 00:00 0:4 (0:0)
Legia Warszawa Cracovia 19-09-2020 00:00 4:1 (2:1)
Escola Varsovia Warszawa Lechia Gdańsk 19-09-2020 00:00 2:1 (2:1)
Pogoń Szczecin UKS SMS Łódź 19-09-2020 00:00 4:2 (1:1)
Korona Kielce Arka Gdynia 19-09-2020 12:00 1:2 (0:1)


7. kolejka

UKS SMS Łódź Górnik Zabrze 26-09-2020 12:00 0:3 (0:3)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 26-09-2020 12:00 2:3 (2:0)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 26-09-2020 12:00 1:5 (1:0)
Cracovia Escola Varsovia Warszawa 27-09-2020 12:00 3:0 (2:0)
Gwarek Zabrze Hutnik Kraków 27-09-2020 12:00 2:1 (0:0)
Lech Poznań Korona Kielce 27-09-2020 12:00 3:2 (0:0)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 27-09-2020 13:00 1:4 (0:2)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 14-10-2020 12:00 3:1 (3:0)


8. kolejka

Hutnik Kraków Śląsk Wrocław 03-10-2020 00:00 1:3 (0:2)
Legia Warszawa Gwarek Zabrze 03-10-2020 00:00 0:0 (0:0)
UKS SMS Łódź Lechia Gdańsk 03-10-2020 00:00 2:1 (0:0)
Wisła Kraków Arka Gdynia 03-10-2020 11:15 5:2 (4:2)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 04-10-2020 00:00 2:2 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Jagiellonia Białystok 04-10-2020 00:00 1:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Cracovia 21-10-2020 21:00 2:0 (1:0)
Górnik Zabrze Korona Kielce 27-10-2020 14:00 -:- (-:-)


9. kolejka

Arka Gdynia Hutnik Kraków 10-10-2020 11:00 7:1 (5:0)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 11-10-2020 10:30 0:1 (0:1)
Cracovia UKS SMS Łódź 11-10-2020 11:00 3:1 (2:0)
Gwarek Zabrze Escola Varsovia Warszawa 11-10-2020 12:00 0:0 (0:0)
Lech Poznań Wisła Kraków 11-10-2020 12:15 1:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 21-10-2020 11:00 1:2 (1:1)
Korona Kielce Zagłębie Lubin 21-10-2020 11:15 2:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 21-10-2020 12:00 5:1 (2:0)


10. kolejka

Hutnik Kraków Lech Poznań 17-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Gwarek Zabrze 17-10-2020 11:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Korona Kielce 17-10-2020 12:00 2:1 (0:1)
Escola Varsovia Warszawa Śląsk Wrocław 17-10-2020 18:00 1:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Cracovia 18-10-2020 12:00 3:3 (2:1)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 18-10-2020 15:00 1:2 (0:0)
Legia Warszawa Arka Gdynia 04-11-2020 12:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Jagiellonia Białystok 04-11-2020 12:00 -:- (-:-)


11. kolejka

Korona Kielce Hutnik Kraków 15-10-2020 12:00 1:1 (0:0)
Lech Poznań Legia Warszawa 24-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk 24-10-2020 12:00 4:5 (3:3)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 24-10-2020 12:00 0:5 (0:2)
Arka Gdynia Escola Varsovia Warszawa 24-10-2020 12:00 -:- (-:-)
Cracovia Górnik Zabrze 24-10-2020 12:30 1:1 (1:1)
Gwarek Zabrze UKS SMS Łódź 25-10-2020 12:00 2:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 04-11-2020 12:00 -:- (-:-)


12. kolejka

Górnik Zabrze Wisła Kraków 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Hutnik Kraków Zagłębie Lubin 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Korona Kielce 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Lech Poznań 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Śląsk Wrocław 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Gwarek Zabrze 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Jagiellonia Białystok 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)


13. kolejka

Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Cracovia 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Escola Varsovia Warszawa 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Hutnik Kraków 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia UKS SMS Łódź 07-11-2020 13:00 -:- (-:-)


14. kolejka

Górnik Zabrze Hutnik Kraków 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Wisła Kraków 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Zagłębie Lubin 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Korona Kielce 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Lech Poznań 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Śląsk Wrocław 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Gwarek Zabrze 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 15-11-2020 12:00 -:- (-:-)


15. kolejka

Gwarek Zabrze Górnik Zabrze 21-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 21-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 21-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce UKS SMS Łódź 21-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 21-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Escola Varsovia Warszawa 21-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Hutnik Kraków Legia Warszawa 21-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Cracovia 21-11-2020 11:00 -:- (-:-)


Mapa Strony