TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Stolem Gniewino 2972 22 6 1 74-26
2. Kaszubia Kościerzyna 2970 21 7 1 85-26
3. Jaguar Gdańsk 2969 22 3 4 74-28
4. Gedania Gdańsk 2947 13 8 8 61-49
5. Chojniczanka II Chojnice 2941 11 8 10 64-38
6. Pogoń Lębork 2939 10 9 10 39-59
7. Wierzyca Pelplin 2938 10 8 11 44-55
8. Anioły Garczegorze 2935 11 2 16 48-55
9. Gryf Słupsk 2934 9 7 13 54-51
10. GKS Kowale 2933 8 9 12 44-64
11. Lechia II Gdańsk 2939 11 6 12 65-55
12. Grom Nowy Staw 2939 10 9 10 34-48
13. Wda Lipusz 2937 11 4 14 34-43
14. Arka II Gdynia 2937 10 7 12 57-48
15. Jantar Ustka 2937 10 7 12 47-54
16. KTS-K Luzino 2936 8 12 9 38-46
17. MKS Władysławowo 2933 9 6 14 43-63
18. Powiśle Dzierzgoń 2931 9 4 16 46-62
19. Cartusia Kartuzy 2927 7 6 16 37-58
20. Gwiazda Karsin 2927 7 6 16 50-75
21. Sokół Zblewo 2011 3 2 15 27-62

1. kolejka

Chojniczanka II Chojnice Jaguar Gdańsk 01-08-2020 11:00 1:2 (0:0)
Sokół Zblewo Wda Lipusz 01-08-2020 11:00 1:1 (0:0)
Gedania Gdańsk Lechia II Gdańsk 01-08-2020 11:00 4:2 (3:0)
Stolem Gniewino Kaszubia Kościerzyna 01-08-2020 13:00 1:1 (0:1)
Anioły Garczegorze Cartusia Kartuzy 01-08-2020 15:00 4:1 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Wierzyca Pelplin 01-08-2020 17:00 3:1 (0:0)
Pogoń Lębork Jantar Ustka 01-08-2020 17:00 2:0 (0:0)
Gryf Słupsk GKS Kowale 01-08-2020 17:00 1:1 (0:1)
MKS Władysławowo Arka II Gdynia 02-08-2020 11:00 1:0 (1:0)
KTS-K Luzino Gwiazda Karsin 02-08-2020 13:00 0:3 (0:1)


2. kolejka

Gwiazda Karsin Kaszubia Kościerzyna 08-08-2020 11:00 2:2 (0:1)
Cartusia Kartuzy Powiśle Dzierzgoń 08-08-2020 11:00 2:1 (0:0)
Arka II Gdynia Anioły Garczegorze 08-08-2020 11:00 1:1 (0:0)
Wda Lipusz MKS Władysławowo 08-08-2020 12:00 3:2 (0:0)
Jaguar Gdańsk Grom Nowy Staw 08-08-2020 13:00 2:0 (2:0)
GKS Kowale Gedania Gdańsk 08-08-2020 14:00 1:1 (0:1)
Wierzyca Pelplin Pogoń Lębork 08-08-2020 17:00 2:2 (1:0)
Jantar Ustka Gryf Słupsk 08-08-2020 17:30 0:5 (0:2)
Chojniczanka II Chojnice Sokół Zblewo 09-08-2020 11:00 4:0 (2:0)
Lechia II Gdańsk KTS-K Luzino 09-08-2020 17:00 3:1 (1:1)


3. kolejka

Kaszubia Kościerzyna Lechia II Gdańsk 13-08-2020 18:00 2:0 (2:0)
MKS Władysławowo Chojniczanka II Chojnice 15-08-2020 11:00 2:1 (1:0)
Wda Lipusz Anioły Garczegorze 15-08-2020 11:00 0:1 (0:1)
Gedania Gdańsk Jantar Ustka 15-08-2020 11:00 3:3 (0:3)
Grom Nowy Staw Stolem Gniewino 15-08-2020 14:00 0:1 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Arka II Gdynia 15-08-2020 17:00 2:0 (1:0)
Pogoń Lębork Cartusia Kartuzy 15-08-2020 17:00 3:1 (1:0)
Gryf Słupsk Wierzyca Pelplin 15-08-2020 17:00 6:0 (1:0)
KTS-K Luzino GKS Kowale 16-08-2020 13:30 0:2 (0:0)
Sokół Zblewo Jaguar Gdańsk 18-08-2020 17:30 3:4 (2:1)


4. kolejka

Cartusia Kartuzy Gryf Słupsk 22-08-2020 11:00 1:3 (0:2)
Chojniczanka II Chojnice Anioły Garczegorze 22-08-2020 11:00 0:2 (0:1)
Sokół Zblewo MKS Władysławowo 22-08-2020 11:00 1:2 (1:1)
Arka II Gdynia Pogoń Lębork 22-08-2020 12:00 1:3 (0:1)
Wda Lipusz Powiśle Dzierzgoń 22-08-2020 12:00 2:1 (1:0)
GKS Kowale Kaszubia Kościerzyna 22-08-2020 14:00 0:6 (0:2)
Jantar Ustka KTS-K Luzino 22-08-2020 15:00 1:1 (1:1)
Gwiazda Karsin Grom Nowy Staw 22-08-2020 17:00 1:1 (0:1)
Wierzyca Pelplin Gedania Gdańsk 22-08-2020 17:00 0:1 (0:0)
Jaguar Gdańsk Stolem Gniewino 23-08-2020 11:00 0:1 (0:1)


5. kolejka

Gedania Gdańsk Cartusia Kartuzy 29-08-2020 11:00 3:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Jantar Ustka 29-08-2020 11:00 4:1 (2:0)
MKS Władysławowo Jaguar Gdańsk 29-08-2020 16:00 0:2 (0:1)
Stolem Gniewino Gwiazda Karsin 29-08-2020 16:00 6:2 (1:1)
Powiśle Dzierzgoń Chojniczanka II Chojnice 29-08-2020 17:00 4:1 (1:0)
Pogoń Lębork Wda Lipusz 29-08-2020 17:00 1:0 (0:0)
Gryf Słupsk Arka II Gdynia 29-08-2020 17:00 1:1 (1:0)
Anioły Garczegorze Sokół Zblewo 30-08-2020 12:00 2:3 (2:1)
KTS-K Luzino Wierzyca Pelplin 30-08-2020 18:00 1:1 (0:1)
Grom Nowy Staw Lechia II Gdańsk 21-11-2020 12:00 0:6 (0:3)


6. kolejka

Jaguar Gdańsk Gwiazda Karsin 05-09-2020 11:00 5:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy KTS-K Luzino 05-09-2020 11:00 0:3 (0:1)
Arka II Gdynia Gedania Gdańsk 05-09-2020 11:00 3:3 (1:0)
GKS Kowale Grom Nowy Staw 05-09-2020 14:00 4:0 (1:0)
Wda Lipusz Gryf Słupsk 05-09-2020 15:00 3:2 (0:1)
Sokół Zblewo Powiśle Dzierzgoń 05-09-2020 16:00 3:1 (3:1)
Wierzyca Pelplin Kaszubia Kościerzyna 05-09-2020 17:00 1:4 (0:0)
Chojniczanka II Chojnice Pogoń Lębork 06-09-2020 11:00 6:0 (2:0)
Anioły Garczegorze MKS Władysławowo 06-09-2020 13:00 4:0 (3:0)
Lechia II Gdańsk Stolem Gniewino 06-09-2020 16:00 2:3 (0:3)


7. kolejka

Kaszubia Kościerzyna Cartusia Kartuzy 12-09-2020 11:00 6:1 (4:1)
Gwiazda Karsin Lechia II Gdańsk 12-09-2020 11:00 1:0 (0:0)
Wda Lipusz Gedania Gdańsk 12-09-2020 12:00 0:0 (0:0)
Grom Nowy Staw Jantar Ustka 12-09-2020 14:00 3:0 (3:0)
Powiśle Dzierzgoń MKS Władysławowo 12-09-2020 16:00 0:2 (0:0)
Stolem Gniewino GKS Kowale 12-09-2020 16:00 3:0 (0:0)
Pogoń Lębork Sokół Zblewo 12-09-2020 17:00 2:1 (1:1)
Gryf Słupsk Chojniczanka II Chojnice 12-09-2020 17:00 2:1 (1:1)
Anioły Garczegorze Jaguar Gdańsk 13-09-2020 13:00 0:1 (0:1)
KTS-K Luzino Arka II Gdynia 21-11-2020 12:00 1:1 (0:1)


8. kolejka

Gedania Gdańsk Chojniczanka II Chojnice 19-09-2020 11:00 1:2 (0:2)
Anioły Garczegorze Powiśle Dzierzgoń 19-09-2020 13:00 4:1 (2:0)
GKS Kowale Gwiazda Karsin 19-09-2020 14:00 2:2 (0:0)
Wda Lipusz KTS-K Luzino 19-09-2020 15:00 0:1 (0:0)
Sokół Zblewo Gryf Słupsk 19-09-2020 16:00 4:3 (2:0)
MKS Władysławowo Pogoń Lębork 19-09-2020 16:00 1:1 (0:0)
Jantar Ustka Stolem Gniewino 19-09-2020 17:00 2:3 (0:0)
Wierzyca Pelplin Grom Nowy Staw 19-09-2020 17:00 2:1 (0:0)
Arka II Gdynia Kaszubia Kościerzyna 20-09-2020 11:00 1:5 (1:3)
Jaguar Gdańsk Lechia II Gdańsk 20-09-2020 15:00 5:5 (3:2)


9. kolejka

Cartusia Kartuzy Grom Nowy Staw 26-09-2020 00:00 1:1 (1:0)
Gedania Gdańsk Sokół Zblewo 26-09-2020 11:00 4:2 (1:1)
Pogoń Lębork Anioły Garczegorze 26-09-2020 14:00 0:3 (0:2)
KTS-K Luzino Chojniczanka II Chojnice 26-09-2020 15:00 1:5 (0:2)
Powiśle Dzierzgoń Jaguar Gdańsk 26-09-2020 16:00 1:3 (0:2)
Gryf Słupsk MKS Władysławowo 26-09-2020 16:00 4:0 (4:0)
Kaszubia Kościerzyna Wda Lipusz 26-09-2020 16:00 2:0 (1:0)
Stolem Gniewino Wierzyca Pelplin 26-09-2020 16:00 3:1 (2:0)
Gwiazda Karsin Jantar Ustka 27-09-2020 12:00 4:2 (3:1)
Lechia II Gdańsk GKS Kowale 27-09-2020 15:00 6:0 (2:0)


10. kolejka

Cartusia Kartuzy Stolem Gniewino 03-10-2020 11:00 1:2 (1:1)
Arka II Gdynia Grom Nowy Staw 03-10-2020 11:00 1:2 (0:2)
MKS Władysławowo Gedania Gdańsk 03-10-2020 14:00 1:3 (0:2)
Powiśle Dzierzgoń Pogoń Lębork 03-10-2020 14:00 0:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk GKS Kowale 03-10-2020 15:00 2:3 (1:1)
Anioły Garczegorze Gryf Słupsk 03-10-2020 15:00 1:0 (0:0)
Jantar Ustka Lechia II Gdańsk 03-10-2020 16:00 1:1 (1:1)
Wierzyca Pelplin Gwiazda Karsin 03-10-2020 16:00 3:1 (1:1)
Chojniczanka II Chojnice Kaszubia Kościerzyna 04-10-2020 11:00 2:2 (1:1)
Sokół Zblewo KTS-K Luzino 04-10-2020 11:00 3:3 (1:2)


11. kolejka

Gedania Gdańsk Anioły Garczegorze 10-10-2020 11:00 1:0 (1:0)
Gwiazda Karsin Cartusia Kartuzy 10-10-2020 13:00 0:3 (0:1)
Grom Nowy Staw Wda Lipusz 10-10-2020 14:00 1:0 (1:0)
Stolem Gniewino Arka II Gdynia 10-10-2020 14:00 5:0 (4:0)
GKS Kowale Jantar Ustka 10-10-2020 14:00 6:0 (1:0)
Gryf Słupsk Powiśle Dzierzgoń 10-10-2020 15:00 1:1 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Sokół Zblewo 10-10-2020 15:00 6:2 (2:2)
Pogoń Lębork Jaguar Gdańsk 10-10-2020 16:00 0:0 (0:0)
KTS-K Luzino MKS Władysławowo 11-10-2020 13:30 1:1 (0:1)
Lechia II Gdańsk Wierzyca Pelplin 11-10-2020 14:00 0:0 (0:0)


12. kolejka

Jaguar Gdańsk Jantar Ustka 17-10-2020 11:00 4:1 (2:1)
Arka II Gdynia Gwiazda Karsin 17-10-2020 11:00 3:2 (1:1)
MKS Władysławowo Kaszubia Kościerzyna 17-10-2020 13:00 0:2 (0:1)
Powiśle Dzierzgoń Gedania Gdańsk 17-10-2020 14:00 1:2 (0:1)
Wierzyca Pelplin GKS Kowale 17-10-2020 15:00 1:1 (1:0)
Wda Lipusz Stolem Gniewino 17-10-2020 15:00 1:6 (1:2)
Chojniczanka II Chojnice Grom Nowy Staw 17-10-2020 15:00 5:0 (3:0)
Pogoń Lębork Gryf Słupsk 17-10-2020 15:00 1:4 (0:0)
Cartusia Kartuzy Lechia II Gdańsk 18-10-2020 11:00 2:2 (0:2)
Anioły Garczegorze KTS-K Luzino 18-10-2020 13:00 4:1 (1:0)


13. kolejka

Gedania Gdańsk Pogoń Lębork 24-10-2020 11:00 0:1 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Anioły Garczegorze 24-10-2020 14:00 3:0 (3:0)
Grom Nowy Staw Sokół Zblewo 24-10-2020 14:00 2:0 (0:0)
Gwiazda Karsin Wda Lipusz 24-10-2020 14:00 1:0 (0:0)
GKS Kowale Cartusia Kartuzy 24-10-2020 14:00 1:0 (0:0)
Gryf Słupsk Jaguar Gdańsk 24-10-2020 15:00 1:0 (0:0)
Stolem Gniewino Chojniczanka II Chojnice 24-10-2020 15:00 0:0 (0:0)
Jantar Ustka Wierzyca Pelplin 24-10-2020 18:30 2:2 (2:1)
Lechia II Gdańsk Arka II Gdynia 25-10-2020 00:00 3:0 (3:0)
KTS-K Luzino Powiśle Dzierzgoń 25-10-2020 13:30 3:3 (3:0)


14. kolejka

Jaguar Gdańsk Wierzyca Pelplin 31-10-2020 11:00 4:0 (3:0)
Arka II Gdynia GKS Kowale 31-10-2020 11:00 1:1 (1:0)
Wda Lipusz Lechia II Gdańsk 31-10-2020 11:00 3:2 (1:1)
MKS Władysławowo Grom Nowy Staw 31-10-2020 11:00 2:0 (0:0)
Gryf Słupsk Gedania Gdańsk 31-10-2020 11:00 2:2 (1:0)
Chojniczanka II Chojnice Gwiazda Karsin 31-10-2020 14:00 3:1 (0:0)
Sokół Zblewo Stolem Gniewino 31-10-2020 14:00 0:2 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Kaszubia Kościerzyna 31-10-2020 14:00 0:2 (0:1)
Pogoń Lębork KTS-K Luzino 31-10-2020 14:00 0:1 (0:1)
Cartusia Kartuzy Jantar Ustka 21-11-2020 11:00 3:1 (0:1)


15. kolejka

Kaszubia Kościerzyna Pogoń Lębork 07-11-2020 11:00 8:0 (5:0)
Lechia II Gdańsk Chojniczanka II Chojnice 07-11-2020 11:00 3:3 (1:2)
Wierzyca Pelplin Cartusia Kartuzy 07-11-2020 11:00 1:1 (0:1)
Grom Nowy Staw Anioły Garczegorze 07-11-2020 13:00 4:2 (0:0)
Stolem Gniewino MKS Władysławowo 07-11-2020 14:00 6:1 (4:1)
Gwiazda Karsin Sokół Zblewo 07-11-2020 14:00 7:2 (2:0)
GKS Kowale Wda Lipusz 07-11-2020 14:00 0:0 (0:0)
Jantar Ustka Arka II Gdynia 07-11-2020 15:00 4:3 (1:0)
KTS-K Luzino Gryf Słupsk 08-11-2020 13:03 2:0 (1:0)
Gedania Gdańsk Jaguar Gdańsk 08-11-2020 13:30 1:5 (1:2)


16. kolejka

Jaguar Gdańsk Cartusia Kartuzy 11-11-2020 11:00 3:1 (2:0)
Sokół Zblewo Lechia II Gdańsk 11-11-2020 11:00 0:2 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Gryf Słupsk 11-11-2020 11:00 4:2 (1:0)
Gedania Gdańsk KTS-K Luzino 11-11-2020 11:00 4:1 (3:1)
Jantar Ustka Wda Lipusz 11-11-2020 11:45 0:0 (0:0)
Arka II Gdynia Wierzyca Pelplin 11-11-2020 13:00 6:0 (2:0)
MKS Władysławowo Gwiazda Karsin 11-11-2020 13:00 2:2 (2:0)
Grom Nowy Staw Powiśle Dzierzgoń 11-11-2020 13:00 0:2 (0:1)
Chojniczanka II Chojnice GKS Kowale 11-11-2020 14:00 4:0 (0:0)
Anioły Garczegorze Stolem Gniewino 11-11-2020 14:00 0:2 (0:0)


17. kolejka

Jaguar Gdańsk KTS-K Luzino 14-11-2020 11:00 0:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Gedania Gdańsk 14-11-2020 11:00 3:1 (1:1)
Gwiazda Karsin Anioły Garczegorze 14-11-2020 11:00 2:3 (2:0)
Lechia II Gdańsk MKS Władysławowo 14-11-2020 11:00 1:2 (0:0)
Jantar Ustka Chojniczanka II Chojnice 14-11-2020 12:00 2:2 (2:1)
Wierzyca Pelplin Wda Lipusz 14-11-2020 12:00 3:1 (0:0)
Grom Nowy Staw Pogoń Lębork 14-11-2020 13:00 1:1 (0:0)
Stolem Gniewino Powiśle Dzierzgoń 14-11-2020 14:00 3:1 (2:0)
Cartusia Kartuzy Arka II Gdynia 14-11-2020 14:00 1:1 (1:0)
GKS Kowale Sokół Zblewo 14-11-2020 15:00 3:2 (3:1)


18. kolejka

Jaguar Gdańsk Arka II Gdynia 06-03-2021 11:00 2:1 (0:0)
Chojniczanka II Chojnice Wierzyca Pelplin 06-03-2021 11:00 1:2 (0:1)
MKS Władysławowo GKS Kowale 06-03-2021 13:00 2:2 (1:1)
Anioły Garczegorze Lechia II Gdańsk 06-03-2021 13:00 4:1 (1:1)
Pogoń Lębork Stolem Gniewino 06-03-2021 14:00 1:4 (1:2)
Wda Lipusz Cartusia Kartuzy 06-03-2021 15:00 0:1 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Gwiazda Karsin 06-03-2021 15:00 1:2 (1:2)
Sokół Zblewo Jantar Ustka 06-03-2021 17:00 0:5 (0:0)
KTS-K Luzino Kaszubia Kościerzyna 07-03-2021 13:00 0:0 (0:0)
Gryf Słupsk Grom Nowy Staw 28-04-2021 17:00 2:3 (1:1)


19. kolejka

Kaszubia Kościerzyna Jaguar Gdańsk 12-03-2021 18:00 2:1 (0:1)
Gwiazda Karsin Pogoń Lębork 01-05-2021 11:00 0:4 (0:2)
Wierzyca Pelplin Sokół Zblewo 01-05-2021 11:00 3:0 (3:0)
GKS Kowale Anioły Garczegorze 01-05-2021 13:00 3:1 (2:1)
Stolem Gniewino Gryf Słupsk 01-05-2021 15:00 2:1 (0:1)
Jantar Ustka MKS Władysławowo 01-05-2021 17:00 2:0 (0:0)
Lechia II Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 02-05-2021 11:00 6:3 (5:1)
Grom Nowy Staw Gedania Gdańsk 02-05-2021 12:00 0:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy Chojniczanka II Chojnice 02-05-2021 14:30 1:1 (0:0)
Arka II Gdynia Wda Lipusz 05-05-2021 19:00 4:3 (2:2)


20. kolejka

Jaguar Gdańsk Wda Lipusz 08-05-2021 15:00 3:0 (1:0)
Chojniczanka II Chojnice Arka II Gdynia 08-05-2021 15:00 0:2 (0:0)
Sokół Zblewo Cartusia Kartuzy 08-05-2021 15:00 0:3 (0:3)
MKS Władysławowo Wierzyca Pelplin 08-05-2021 15:00 0:2 (0:0)
Anioły Garczegorze Jantar Ustka 08-05-2021 15:00 1:0 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń GKS Kowale 08-05-2021 15:00 4:1 (1:1)
Pogoń Lębork Lechia II Gdańsk 08-05-2021 15:00 1:0 (1:0)
Gryf Słupsk Gwiazda Karsin 08-05-2021 15:00 2:1 (0:1)
Gedania Gdańsk Stolem Gniewino 08-05-2021 15:00 2:4 (1:2)
KTS-K Luzino Grom Nowy Staw 08-05-2021 15:00 2:2 (0:0)


21. kolejka

Cartusia Kartuzy MKS Władysławowo 24-04-2021 11:00 2:1 (1:0)
GKS Kowale Pogoń Lębork 24-04-2021 12:00 2:2 (2:1)
Gwiazda Karsin Gedania Gdańsk 24-04-2021 13:00 3:3 (3:3)
Lechia II Gdańsk Gryf Słupsk 24-04-2021 13:30 1:0 (0:0)
Stolem Gniewino KTS-K Luzino 24-04-2021 14:00 0:0 (0:0)
Grom Nowy Staw Kaszubia Kościerzyna 24-04-2021 15:00 0:2 (0:1)
Wierzyca Pelplin Anioły Garczegorze 24-04-2021 15:00 4:1 (0:0)
Arka II Gdynia Sokół Zblewo 24-04-2021 15:00 3:0 (3:0)
Wda Lipusz Chojniczanka II Chojnice 24-04-2021 17:00 2:1 (1:1)
Jantar Ustka Powiśle Dzierzgoń 24-04-2021 17:30 6:1 (2:1)


22. kolejka

Jaguar Gdańsk Gryf Słupsk 15-05-2021 11:00 2:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Pogoń Lębork 15-05-2021 11:00 3:0 (0:0)
Stolem Gniewino Chojniczanka II Chojnice 15-05-2021 14:00 0:0 (0:0)
Grom Nowy Staw Wda Lipusz 15-05-2021 14:00 2:1 (0:0)
Anioły Garczegorze GKS Kowale 15-05-2021 15:00 0:2 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Wierzyca Pelplin 15-05-2021 16:00 1:1 (0:0)
KTS-K Luzino MKS Władysławowo 15-05-2021 17:00 4:2 (0:0)
Lechia II Gdańsk Jantar Ustka 16-05-2021 11:00 1:2 (0:0)
Cartusia Kartuzy Powiśle Dzierzgoń 16-05-2021 14:30 1:2 (0:0)
Gwiazda Karsin Arka II Gdynia 16-05-2021 17:00 2:2 (0:0)


23. kolejka

Stolem Gniewino Kaszubia Kościerzyna 22-05-2021 15:00 1:1 (0:0)
GKS Kowale Gedania Gdańsk 22-05-2021 16:00 1:3 (0:0)
Wda Lipusz Gwiazda Karsin 22-05-2021 16:00 3:1 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Grom Nowy Staw 22-05-2021 16:00 1:3 (0:0)
Gryf Słupsk Anioły Garczegorze 22-05-2021 17:00 4:3 (0:0)
Arka II Gdynia KTS-K Luzino 22-05-2021 17:00 4:0 (0:0)
Wierzyca Pelplin Jaguar Gdańsk 22-05-2021 17:00 0:1 (0:0)
Jantar Ustka MKS Władysławowo 22-05-2021 18:00 2:0 (0:0)
Lechia II Gdańsk Cartusia Kartuzy 23-05-2021 11:00 0:2 (0:0)
Chojniczanka II Chojnice Pogoń Lębork 23-05-2021 16:00 1:0 (0:0)


24. kolejka

Jaguar Gdańsk Stolem Gniewino 29-05-2021 11:00 4:1 (2:0)
Gedania Gdańsk Gryf Słupsk 29-05-2021 11:00 5:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Jantar Ustka 29-05-2021 11:00 1:2 (0:0)
Grom Nowy Staw Lechia II Gdańsk 29-05-2021 14:00 2:2 (1:1)
Gwiazda Karsin Powiśle Dzierzgoń 29-05-2021 14:00 1:3 (0:2)
Kaszubia Kościerzyna Chojniczanka II Chojnice 29-05-2021 17:00 1:0 (0:0)
Pogoń Lębork GKS Kowale 29-05-2021 17:00 4:2 (1:2)
MKS Władysławowo Arka II Gdynia 29-05-2021 17:00 1:4 (0:1)
KTS-K Luzino Wda Lipusz 30-05-2021 11:00 3:0 (1:0)
Anioły Garczegorze Wierzyca Pelplin 30-05-2021 13:00 1:4 (0:2)


25. kolejka

Wierzyca Pelplin Gedania Gdańsk 02-06-2021 17:00 0:3 (1:6)
Stolem Gniewino Anioły Garczegorze 02-06-2021 19:00 1:0 (1:0)
Wda Lipusz MKS Władysławowo 03-06-2021 11:00 1:2 (0:0)
Cartusia Kartuzy Grom Nowy Staw 03-06-2021 11:00 0:1 (0:1)
Powiśle Dzierzgoń KTS-K Luzino 03-06-2021 15:00 2:0 (2:0)
Lechia II Gdańsk Gwiazda Karsin 03-06-2021 15:00 4:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Jaguar Gdańsk 03-06-2021 16:00 2:4 (1:1)
Chojniczanka II Chojnice GKS Kowale 03-06-2021 17:00 6:0 (4:0)
Jantar Ustka Arka II Gdynia 03-06-2021 18:00 0:1 (0:0)
Gryf Słupsk Pogoń Lębork 03-06-2021 18:00 2:2 (0:0)


26. kolejka

Gedania Gdańsk Stolem Gniewino 06-06-2021 11:00 0:5 (0:1)
Grom Nowy Staw Jantar Ustka 06-06-2021 11:00 0:0 (0:0)
MKS Władysławowo Powiśle Dzierzgoń 06-06-2021 11:00 2:2 (0:1)
GKS Kowale Gryf Słupsk 06-06-2021 12:00 2:2 (0:0)
Gwiazda Karsin Cartusia Kartuzy 06-06-2021 16:00 3:2 (0:0)
Anioły Garczegorze Kaszubia Kościerzyna 06-06-2021 16:30 1:6 (0:3)
Arka II Gdynia Wda Lipusz 06-06-2021 17:00 0:1 (0:1)
Pogoń Lębork Wierzyca Pelplin 06-06-2021 17:00 1:5 (0:2)
Jaguar Gdańsk Chojniczanka II Chojnice 06-06-2021 18:00 2:1 (0:0)
KTS-K Luzino Lechia II Gdańsk 06-06-2021 19:00 4:1 (2:0)


27. kolejka

Lechia II Gdańsk MKS Władysławowo 09-06-2021 15:00 4:3 (3:0)
Chojniczanka II Chojnice Gryf Słupsk 09-06-2021 17:00 3:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Gedania Gdańsk 09-06-2021 18:00 2:1 (2:1)
Jantar Ustka Wda Lipusz 09-06-2021 18:00 0:1 (0:0)
Grom Nowy Staw Gwiazda Karsin 09-06-2021 18:00 3:0 (2:0)
Cartusia Kartuzy KTS-K Luzino 09-06-2021 18:30 0:0 (0:0)
Stolem Gniewino Pogoń Lębork 09-06-2021 19:00 2:2 (0:1)
Jaguar Gdańsk Anioły Garczegorze 09-06-2021 19:00 2:0 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Arka II Gdynia 16-06-2021 17:30 1:0 (1:0)
Wierzyca Pelplin GKS Kowale 16-06-2021 18:00 3:2 (2:2)


28. kolejka

Anioły Garczegorze Chojniczanka II Chojnice 12-06-2021 11:00 3:3 (0:2)
Gedania Gdańsk Jaguar Gdańsk 12-06-2021 11:00 1:2 (1:1)
MKS Władysławowo Cartusia Kartuzy 12-06-2021 11:00 5:3 (3:1)
Gwiazda Karsin Jantar Ustka 12-06-2021 12:00 2:3 (1:2)
Wda Lipusz Powiśle Dzierzgoń 12-06-2021 15:00 3:1 (2:0)
GKS Kowale Stolem Gniewino 12-06-2021 16:00 1:3 (0:3)
Pogoń Lębork Kaszubia Kościerzyna 12-06-2021 17:00 1:1 (0:0)
KTS-K Luzino Grom Nowy Staw 13-06-2021 14:00 1:1 (0:0)
Arka II Gdynia Lechia II Gdańsk 13-06-2021 17:00 1:2 (0:0)
Gryf Słupsk Wierzyca Pelplin 13-06-2021 18:00 1:1 (0:0)


29. kolejka

Grom Nowy Staw MKS Władysławowo 18-06-2021 18:00 1:1 (0:0)
Cartusia Kartuzy Arka II Gdynia 19-06-2021 11:00 1:6 (0:3)
Jaguar Gdańsk Pogoń Lębork 19-06-2021 11:00 7:2 (2:1)
Anioły Garczegorze Gedania Gdańsk 19-06-2021 11:00 1:3 (0:0)
Gwiazda Karsin KTS-K Luzino 19-06-2021 16:00 1:3 (1:2)
Stolem Gniewino Gryf Słupsk 19-06-2021 17:00 2:1 (2:0)
Kaszubia Kościerzyna GKS Kowale 19-06-2021 17:00 3:1 (2:1)
Jantar Ustka Powiśle Dzierzgoń 19-06-2021 18:00 3:0 (0:0)
Chojniczanka II Chojnice Wierzyca Pelplin 20-06-2021 11:00 4:0 (0:0)
Lechia II Gdańsk Wda Lipusz 20-06-2021 16:00 0:3 (0:2)


30. kolejka

Gedania Gdańsk Chojniczanka II Chojnice 22-06-2021 18:00 3:3 (2:1)
Arka II Gdynia Grom Nowy Staw 26-06-2021 14:00 6:0 (2:0)
Powiśle Dzierzgoń Lechia II Gdańsk 26-06-2021 14:00 3:5 (1:1)
Wda Lipusz Cartusia Kartuzy 26-06-2021 14:00 2:1 (0:0)
MKS Władysławowo Gwiazda Karsin 26-06-2021 14:00 5:3 (2:1)
KTS-K Luzino Jantar Ustka 26-06-2021 14:00 0:2 (0:1)
Wierzyca Pelplin Stolem Gniewino 26-06-2021 18:00 1:2 (0:2)
Pogoń Lębork Anioły Garczegorze 26-06-2021 18:00 2:1 (2:0)
Gryf Słupsk Kaszubia Kościerzyna 26-06-2021 18:00 1:2 (0:0)
GKS Kowale Jaguar Gdańsk 26-06-2021 18:00 0:2 (0:1)


Mapa Strony