TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Stolem Gniewino 1131 10 1 0 34-10 4 1 0 18-4 6 0 0 16-6 0 0 0 0-0
2. Kaszubia Kościerzyna 1230 9 3 0 42-11 5 0 0 20-4 4 3 0 22-7 0 0 0 0-0
3. Jaguar Gdańsk 1226 8 2 2 30-15 3 1 2 18-10 5 1 0 12-5 0 0 0 0-0
4. Anioły Garczegorze 1225 8 1 3 26-9 5 0 2 19-7 3 1 1 7-2 0 0 1 0-1
5. Gedania Gdańsk 1225 7 4 1 26-15 4 1 1 16-9 3 3 0 10-6 1 0 0 1-0
6. Gryf Słupsk 1221 6 3 3 32-14 3 3 0 15-4 3 0 3 17-10 0 0 0 0-0
7. Pogoń Lębork 1219 5 4 3 15-19 4 1 2 9-9 1 3 1 6-10 0 0 0 0-0
8. Chojniczanka II Chojnice 1116 5 1 5 28-16 3 1 2 18-6 2 0 3 10-10 0 0 0 0-0
9. GKS Kowale 1116 4 4 3 20-22 2 2 1 13-9 2 2 2 7-13 0 0 0 0-0
10. MKS Władysławowo 1214 4 2 6 12-22 2 1 3 5-9 2 1 3 7-13 0 0 0 0-0
11. Lechia II Gdańsk 1012 3 3 4 24-19 3 0 1 14-4 0 3 3 10-15 0 0 1 0-1
12. Gwiazda Karsin 1112 3 3 5 18-27 2 2 1 8-8 1 1 4 10-19 1 0 0 1-0
13. Powiśle Dzierzgoń 1211 3 2 7 16-21 3 1 3 11-9 0 1 4 5-12 0 0 2 2-5
14. Wda Lipusz 1111 3 2 6 10-18 3 1 3 9-13 0 1 3 1-5 1 1 1 3-3
15. Grom Nowy Staw 1011 3 2 5 9-17 2 0 1 4-1 1 2 4 5-16 1 0 0 1-0
16. Sokół Zblewo 1111 3 2 6 23-32 2 2 2 15-14 1 0 4 8-18 1 1 0 4-2
17. KTS-K Luzino 1110 2 4 5 13-23 0 2 3 3-12 2 2 2 10-11 0 0 0 0-0
18. Wierzyca Pelplin 119 2 3 6 12-26 2 2 2 9-10 0 1 4 3-16 0 0 0 0-0
19. Cartusia Kartuzy 118 2 2 7 13-28 1 2 3 7-12 1 0 4 6-16 0 0 0 0-0
20. Arka II Gdynia 106 1 3 6 11-25 1 2 3 10-16 0 1 3 1-9 0 0 0 0-0
21. Jantar Ustka 113 0 3 8 11-36 0 2 2 4-10 0 1 6 7-26 0 0 0 0-0

1. kolejka

Chojniczanka II Chojnice Jaguar Gdańsk 01-08-2020 11:00 1:2 (0:0)
Sokół Zblewo Wda Lipusz 01-08-2020 11:00 1:1 (0:0)
Gedania Gdańsk Lechia II Gdańsk 01-08-2020 11:00 4:2 (3:0)
Stolem Gniewino Kaszubia Kościerzyna 01-08-2020 13:00 1:1 (0:1)
Anioły Garczegorze Cartusia Kartuzy 01-08-2020 15:00 4:1 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Wierzyca Pelplin 01-08-2020 17:00 3:1 (0:0)
Pogoń Lębork Jantar Ustka 01-08-2020 17:00 2:0 (0:0)
Gryf Słupsk GKS Kowale 01-08-2020 17:00 1:1 (0:1)
MKS Władysławowo Arka II Gdynia 02-08-2020 11:00 1:0 (1:0)
KTS-K Luzino Gwiazda Karsin 02-08-2020 13:00 0:3 (0:1)


2. kolejka

Gwiazda Karsin Kaszubia Kościerzyna 08-08-2020 11:00 2:2 (0:1)
Cartusia Kartuzy Powiśle Dzierzgoń 08-08-2020 11:00 2:1 (0:0)
Arka II Gdynia Anioły Garczegorze 08-08-2020 11:00 1:1 (0:0)
Wda Lipusz MKS Władysławowo 08-08-2020 12:00 3:2 (0:0)
Jaguar Gdańsk Grom Nowy Staw 08-08-2020 13:00 2:0 (2:0)
GKS Kowale Gedania Gdańsk 08-08-2020 14:00 1:1 (0:1)
Wierzyca Pelplin Pogoń Lębork 08-08-2020 17:00 2:2 (1:0)
Jantar Ustka Gryf Słupsk 08-08-2020 17:30 0:5 (0:2)
Chojniczanka II Chojnice Sokół Zblewo 09-08-2020 11:00 4:0 (2:0)
Lechia II Gdańsk KTS-K Luzino 09-08-2020 17:00 3:1 (1:1)


3. kolejka

Kaszubia Kościerzyna Lechia II Gdańsk 13-08-2020 18:00 2:0 (2:0)
MKS Władysławowo Chojniczanka II Chojnice 15-08-2020 11:00 2:1 (1:0)
Wda Lipusz Anioły Garczegorze 15-08-2020 11:00 0:1 (0:1)
Gedania Gdańsk Jantar Ustka 15-08-2020 11:00 3:3 (0:3)
Grom Nowy Staw Stolem Gniewino 15-08-2020 14:00 0:1 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Arka II Gdynia 15-08-2020 17:00 2:0 (1:0)
Pogoń Lębork Cartusia Kartuzy 15-08-2020 17:00 3:1 (1:0)
Gryf Słupsk Wierzyca Pelplin 15-08-2020 17:00 6:0 (1:0)
KTS-K Luzino GKS Kowale 16-08-2020 13:30 0:2 (0:0)
Sokół Zblewo Jaguar Gdańsk 18-08-2020 17:30 3:4 (2:1)


4. kolejka

Cartusia Kartuzy Gryf Słupsk 22-08-2020 11:00 1:3 (0:2)
Chojniczanka II Chojnice Anioły Garczegorze 22-08-2020 11:00 0:2 (0:1)
Sokół Zblewo MKS Władysławowo 22-08-2020 11:00 1:2 (1:1)
Arka II Gdynia Pogoń Lębork 22-08-2020 12:00 1:3 (0:1)
Wda Lipusz Powiśle Dzierzgoń 22-08-2020 12:00 2:1 (1:0)
GKS Kowale Kaszubia Kościerzyna 22-08-2020 14:00 0:6 (0:2)
Jantar Ustka KTS-K Luzino 22-08-2020 15:00 1:1 (1:1)
Gwiazda Karsin Grom Nowy Staw 22-08-2020 17:00 1:1 (0:1)
Wierzyca Pelplin Gedania Gdańsk 22-08-2020 17:00 0:1 (0:0)
Jaguar Gdańsk Stolem Gniewino 23-08-2020 11:00 0:1 (0:1)


5. kolejka

Gedania Gdańsk Cartusia Kartuzy 29-08-2020 11:00 3:0 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Jantar Ustka 29-08-2020 11:00 4:1 (2:0)
MKS Władysławowo Jaguar Gdańsk 29-08-2020 16:00 0:2 (0:1)
Stolem Gniewino Gwiazda Karsin 29-08-2020 16:00 6:2 (1:1)
Powiśle Dzierzgoń Chojniczanka II Chojnice 29-08-2020 17:00 4:1 (1:0)
Pogoń Lębork Wda Lipusz 29-08-2020 17:00 1:0 (0:0)
Gryf Słupsk Arka II Gdynia 29-08-2020 17:00 1:1 (1:0)
Anioły Garczegorze Sokół Zblewo 30-08-2020 12:00 2:3 (2:1)
KTS-K Luzino Wierzyca Pelplin 30-08-2020 18:00 1:1 (0:1)
Grom Nowy Staw Lechia II Gdańsk 21-11-2020 12:00 -:- (-:-)


6. kolejka

Jaguar Gdańsk Gwiazda Karsin 05-09-2020 11:00 5:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy KTS-K Luzino 05-09-2020 11:00 0:3 (0:1)
Arka II Gdynia Gedania Gdańsk 05-09-2020 11:00 3:3 (1:0)
GKS Kowale Grom Nowy Staw 05-09-2020 14:00 4:0 (1:0)
Wda Lipusz Gryf Słupsk 05-09-2020 15:00 3:2 (0:1)
Sokół Zblewo Powiśle Dzierzgoń 05-09-2020 16:00 3:1 (3:1)
Wierzyca Pelplin Kaszubia Kościerzyna 05-09-2020 17:00 1:4 (0:0)
Chojniczanka II Chojnice Pogoń Lębork 06-09-2020 11:00 6:0 (2:0)
Anioły Garczegorze MKS Władysławowo 06-09-2020 13:00 4:0 (3:0)
Lechia II Gdańsk Stolem Gniewino 06-09-2020 16:00 2:3 (0:3)


7. kolejka

Kaszubia Kościerzyna Cartusia Kartuzy 12-09-2020 11:00 6:1 (4:1)
Gwiazda Karsin Lechia II Gdańsk 12-09-2020 11:00 1:0 (0:0)
Wda Lipusz Gedania Gdańsk 12-09-2020 12:00 0:0 (0:0)
Grom Nowy Staw Jantar Ustka 12-09-2020 14:00 3:0 (3:0)
Powiśle Dzierzgoń MKS Władysławowo 12-09-2020 16:00 0:2 (0:0)
Stolem Gniewino GKS Kowale 12-09-2020 16:00 3:0 (0:0)
Pogoń Lębork Sokół Zblewo 12-09-2020 17:00 2:1 (1:1)
Gryf Słupsk Chojniczanka II Chojnice 12-09-2020 17:00 2:1 (1:1)
Anioły Garczegorze Jaguar Gdańsk 13-09-2020 13:00 0:1 (0:1)
KTS-K Luzino Arka II Gdynia 22-11-2020 11:00 -:- (-:-)


8. kolejka

Gedania Gdańsk Chojniczanka II Chojnice 19-09-2020 11:00 1:2 (0:2)
Anioły Garczegorze Powiśle Dzierzgoń 19-09-2020 13:00 4:1 (2:0)
GKS Kowale Gwiazda Karsin 19-09-2020 14:00 2:2 (0:0)
Wda Lipusz KTS-K Luzino 19-09-2020 15:00 0:1 (0:0)
Sokół Zblewo Gryf Słupsk 19-09-2020 16:00 4:3 (2:0)
MKS Władysławowo Pogoń Lębork 19-09-2020 16:00 1:1 (0:0)
Jantar Ustka Stolem Gniewino 19-09-2020 17:00 2:3 (0:0)
Wierzyca Pelplin Grom Nowy Staw 19-09-2020 17:00 2:1 (0:0)
Arka II Gdynia Kaszubia Kościerzyna 20-09-2020 11:00 1:5 (1:3)
Jaguar Gdańsk Lechia II Gdańsk 20-09-2020 15:00 5:5 (3:2)


9. kolejka

Cartusia Kartuzy Grom Nowy Staw 26-09-2020 00:00 1:1 (1:0)
Gedania Gdańsk Sokół Zblewo 26-09-2020 11:00 4:2 (1:1)
Pogoń Lębork Anioły Garczegorze 26-09-2020 14:00 0:3 (0:2)
KTS-K Luzino Chojniczanka II Chojnice 26-09-2020 15:00 1:5 (0:2)
Powiśle Dzierzgoń Jaguar Gdańsk 26-09-2020 16:00 1:3 (0:2)
Gryf Słupsk MKS Władysławowo 26-09-2020 16:00 4:0 (4:0)
Kaszubia Kościerzyna Wda Lipusz 26-09-2020 16:00 2:0 (1:0)
Stolem Gniewino Wierzyca Pelplin 26-09-2020 16:00 3:1 (2:0)
Gwiazda Karsin Jantar Ustka 27-09-2020 12:00 4:2 (3:1)
Lechia II Gdańsk GKS Kowale 27-09-2020 15:00 6:0 (2:0)


10. kolejka

Cartusia Kartuzy Stolem Gniewino 03-10-2020 11:00 1:2 (1:1)
Arka II Gdynia Grom Nowy Staw 03-10-2020 11:00 1:2 (0:2)
MKS Władysławowo Gedania Gdańsk 03-10-2020 14:00 1:3 (0:2)
Powiśle Dzierzgoń Pogoń Lębork 03-10-2020 14:00 0:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk GKS Kowale 03-10-2020 15:00 2:3 (1:1)
Anioły Garczegorze Gryf Słupsk 03-10-2020 15:00 1:0 (0:0)
Jantar Ustka Lechia II Gdańsk 03-10-2020 16:00 1:1 (1:1)
Wierzyca Pelplin Gwiazda Karsin 03-10-2020 16:00 3:1 (1:1)
Chojniczanka II Chojnice Kaszubia Kościerzyna 04-10-2020 11:00 2:2 (1:1)
Sokół Zblewo KTS-K Luzino 04-10-2020 11:00 3:3 (1:2)


11. kolejka

Gedania Gdańsk Anioły Garczegorze 10-10-2020 11:00 1:0 (1:0)
Gwiazda Karsin Cartusia Kartuzy 10-10-2020 13:00 0:3 (0:1)
Grom Nowy Staw Wda Lipusz 10-10-2020 14:00 1:0 (1:0)
Stolem Gniewino Arka II Gdynia 10-10-2020 14:00 5:0 (4:0)
GKS Kowale Jantar Ustka 10-10-2020 14:00 6:0 (1:0)
Gryf Słupsk Powiśle Dzierzgoń 10-10-2020 15:00 1:1 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Sokół Zblewo 10-10-2020 15:00 6:2 (2:2)
Pogoń Lębork Jaguar Gdańsk 10-10-2020 16:00 0:0 (0:0)
KTS-K Luzino MKS Władysławowo 11-10-2020 13:30 1:1 (0:1)
Lechia II Gdańsk Wierzyca Pelplin 11-10-2020 14:00 3:0 (3:0)


12. kolejka

Jaguar Gdańsk Jantar Ustka 17-10-2020 11:00 4:1 (2:1)
Arka II Gdynia Gwiazda Karsin 17-10-2020 11:00 3:2 (1:1)
MKS Władysławowo Kaszubia Kościerzyna 17-10-2020 13:00 0:2 (0:1)
Powiśle Dzierzgoń Gedania Gdańsk 17-10-2020 14:00 1:2 (0:1)
Wierzyca Pelplin GKS Kowale 17-10-2020 15:00 1:1 (1:0)
Wda Lipusz Stolem Gniewino 17-10-2020 15:00 1:6 (1:2)
Chojniczanka II Chojnice Grom Nowy Staw 17-10-2020 15:00 5:0 (3:0)
Pogoń Lębork Gryf Słupsk 17-10-2020 15:00 1:4 (0:0)
Cartusia Kartuzy Lechia II Gdańsk 18-10-2020 11:00 2:2 (0:2)
Anioły Garczegorze KTS-K Luzino 18-10-2020 13:00 4:1 (1:0)


13. kolejka

Gryf Słupsk Jaguar Gdańsk 24-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Pogoń Lębork 24-10-2020 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino Powiśle Dzierzgoń 24-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Anioły Garczegorze 24-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Sokół Zblewo 24-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Chojniczanka II Chojnice 24-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin Wda Lipusz 24-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Arka II Gdynia 24-10-2020 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Cartusia Kartuzy 24-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Wierzyca Pelplin 24-10-2020 00:00 -:- (-:-)


14. kolejka

Jaguar Gdańsk Wierzyca Pelplin 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy Jantar Ustka 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia GKS Kowale 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Lechia II Gdańsk 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Chojniczanka II Chojnice Gwiazda Karsin 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Sokół Zblewo Stolem Gniewino 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
MKS Władysławowo Grom Nowy Staw 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Kaszubia Kościerzyna 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork KTS-K Luzino 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Gedania Gdańsk 31-10-2020 00:00 -:- (-:-)


15. kolejka

Gedania Gdańsk Jaguar Gdańsk 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino Gryf Słupsk 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Pogoń Lębork 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Anioły Garczegorze 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino MKS Władysławowo 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin Sokół Zblewo 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Chojniczanka II Chojnice 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Wda Lipusz 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Arka II Gdynia 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Cartusia Kartuzy 07-11-2020 00:00 -:- (-:-)


16. kolejka

Jaguar Gdańsk Cartusia Kartuzy 11-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Wierzyca Pelplin 11-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Jantar Ustka 11-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Chojniczanka II Chojnice GKS Kowale 11-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Sokół Zblewo Lechia II Gdańsk 11-11-2020 00:00 -:- (-:-)
MKS Władysławowo Gwiazda Karsin 11-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Stolem Gniewino 11-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Grom Nowy Staw 11-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Kaszubia Kościerzyna 11-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk KTS-K Luzino 11-11-2020 00:00 -:- (-:-)


17. kolejka

KTS-K Luzino Jaguar Gdańsk 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Gedania Gdańsk 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Pogoń Lębork 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Powiśle Dzierzgoń 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin Anioły Garczegorze 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk MKS Władysławowo 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Sokół Zblewo 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Chojniczanka II Chojnice 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Wda Lipusz 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy Arka II Gdynia 14-11-2020 00:00 -:- (-:-)


18. kolejka

Jaguar Gdańsk Arka II Gdynia 06-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Cartusia Kartuzy 06-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Chojniczanka II Chojnice Wierzyca Pelplin 06-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Sokół Zblewo Jantar Ustka 06-03-2021 00:00 -:- (-:-)
MKS Władysławowo GKS Kowale 06-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Lechia II Gdańsk 06-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Gwiazda Karsin 06-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Stolem Gniewino 06-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Grom Nowy Staw 06-03-2021 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino Kaszubia Kościerzyna 06-03-2021 00:00 -:- (-:-)


19. kolejka

Kaszubia Kościerzyna Jaguar Gdańsk 13-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Gedania Gdańsk 13-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Gryf Słupsk 13-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin Pogoń Lębork 13-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 13-03-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Anioły Garczegorze 13-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka MKS Władysławowo 13-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Sokół Zblewo 13-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy Chojniczanka II Chojnice 13-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Wda Lipusz 13-03-2021 00:00 -:- (-:-)


20. kolejka

Jaguar Gdańsk Wda Lipusz 20-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Chojniczanka II Chojnice Arka II Gdynia 20-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Sokół Zblewo Cartusia Kartuzy 20-03-2021 00:00 -:- (-:-)
MKS Władysławowo Wierzyca Pelplin 20-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Jantar Ustka 20-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń GKS Kowale 20-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Lechia II Gdańsk 20-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Gwiazda Karsin 20-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Stolem Gniewino 20-03-2021 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino Grom Nowy Staw 20-03-2021 00:00 -:- (-:-)


21. kolejka

Grom Nowy Staw Kaszubia Kościerzyna 27-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino KTS-K Luzino 27-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin Gedania Gdańsk 27-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Gryf Słupsk 27-03-2021 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Pogoń Lębork 27-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Powiśle Dzierzgoń 27-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Anioły Garczegorze 27-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy MKS Władysławowo 27-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Chojniczanka II Chojnice 27-03-2021 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Sokół Zblewo 27-03-2021 11:00 -:- (-:-)


Mapa Strony