TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Klub » Sponsorzy i partnerzy

Zapraszamy do podjęcia żółto-niebieskiej współpracy! 

Już dziś dołącz do biznesowej rodziny Arki Gdynia.

 

W celu uzyskania informacji o możliwych pakietach sponsorskich oraz możliwościach współpracy zapraszamy do kontaktu pod adresem:

 biznes@arka.gdynia.pl

 

 

Gdynia
gdyniasport.pl

 

Filar wspierający Arkę od lat. Gdynia to miasto sportowe stawiające na nowoczesność i rozwój, konsekwentnie dąży do stworzenia interdyscyplinarnego kompleksu obiektów sportowych.  Z inicjatywy Prezydenta Wojciecha Szczurka zbudowany został nowoczesny stadion piłkarski o pojemności 15 139 miejsc, na którym Arka zaczęła rozgrywać swoje mecze od rundy wiosennej sezonu 2010/2011.

Energa
energa.pl

 

Energa z Grupy ORLEN jest jedną z czterech największych krajowych grup energetycznych i  trzecim największym dostawcą energii elektrycznej w Polsce. Zaopatruje i gwarantuje bezpieczne oraz stabilne dostawy prądu ponad 3 milionom odbiorców na obszarze 1/4 powierzchni naszego kraju. Jest też trzecim największym zintegrowanym operatorem systemu dystrybucyjnego w Polsce pod względem ilości dostarczanej energii. Jej sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości ponad 196 tys. km. Aż 44 proc. mocy zainstalowanej w aktywach wytwórczych Grupy Energa pochodzi z OZE. Z roku na rok rośnie udział energii elektrycznej, pochodzącej z odnawialnych źródeł, a sprzedawanej klientom przez Energę Obrót, spółkę zależną Energi z Grupy ORLEN.  Oprócz działalności biznesowej koncern od lat uczestniczy w przestrzeni społecznej wspierając sport, naukę, kulturę i ochronę środowiska.
 

forBET
www.iforbet.pl

 

forBET to marka o ugruntowanej pozycji, która mocno wpisała się w rynek polskich, legalnych zakładów bukmacherskich i zdobyła zaufanie tysięcy graczy. Od początku swojej działalności forBET aktywnie wspiera polski sport. Aktualnie oprócz Arki Gdynia bukmacher jest sponsorem takich podmiotów jak: Raków Częstochowa, ŁKS Łódź, Polski Związek Tenisowy, reprezentacja Polski Amp Futbol, Runmageddon, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, fundacja Warsaw Sports Group, szereg klubów z niższych lig oraz drużyny e-sportowej x-kom AGO. Za 2019 rok forBET otrzymał branżowe nagrody za Najlepsze Kursy oraz Najlepszą Aplikację Mobilną.

Adidas
www.adidas.pl

 

Marka z trzema paskami, nawiązującymi do wzmocnienia butów piłkarskich trzema skórzanymi wąskimi paskami na bokach cholewki; producent ubrań, butów i akcesoriów sportowych, działający nieprzerwanie od 1924 roku; wspiera sportowców i kluby sportowe na całym świecie; jego nowatorskie technologie pomagają osiągać coraz lepsze rezultaty w wielu dyscyplinach sportowych; sponsoruje największe kluby piłkarskie, które niejednokrotnie sięgały po tytuły mistrzów narodowych i tryumfatorów Ligi Mistrzów UEFA, wśród nich Real Madryt, Bayern Monachium, Manchester United i Juventus F.C. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki, Lionel Messi, wywalczył tę nagrodę grając w butach wyprodukowanych przez adidas.

 

Marba-Sport
http://www.no10.pl/

 

Firma Marba-Sport spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. obecna jest na polskim rynku od 1992 roku i od lat aktywnie współpracuje z renomowanym producentem odzieży i sprzętu sportowego - marką adidas. Od początku swojej działalności zaopatruje w artykuły sportowe klientów detalicznych, instytucje państwowe, szkoły i kluby sportowe. Jej własnością jest między innymi sklep internetowy no10.pl oraz największy na Pomorzu salon piłkarski znajdujący się w Miszewku przy ul. Gdyńskiej 69a. Marba-Sport jako Sponsor Techniczny zapewnia Klubowi sprzęt sportowy.

Kuchnia Vikinga
kuchniavikinga.pl

 

Kuchnia Vikinga, to jeden z największych cateringów dietetycznych w Polsce, od dziś również partner naszego klubu! Od czterech lat wspierają zawodników przeróżnych dyscyplin sportowych. W swojej ofercie posiadają 16 gotowych diet m.in dietę: dla sportowców, keto, o niskim indeksie glikemicznym, wegańską. Dużym zainteresowaniem cieszy się też program z wyborem menu, gdzie Klienci samodzielnie decydują o tym co jedzą każdego dnia. Mogą wybierać posiłki z czterdziestu dostępnych propozycji. Zestawy całodniowe składające się ze śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji Kuchnia Vikinga dostracza w nocy pod same drzwi Klientów. Dostawa jest darmowa i bez kontaktowa. Kuchnia Vikinga jako jedyny catering dietetyczny w Polsce posiada własne punkty stacjonarne (Viking Point), w których można zaopatrzyć się w suplementy diety, witaminy i gotowe, pełnowartościowe posiłki.

Moje Orłowo
mojeorlowo.pl

 

„Moje Orłowo Boutique Bed & Breakfast” to urokliwe miejsce, gdzie można znaleźć spokój i poczuć morską bryzę. Lokalizacja blisko morza i jednocześnie w sercu Trójmiasta, to idealne miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. Butikowy charakter miejsca gwarantuje kameralna atmosfera, a gospodarze starają się zarówno spełniać indywidualne życzenia gości, jak i dzielić się wiedzą na temat tego co najlepsze w okolicy.

Ligentia
www.ligentia.com

 

Ligentia jest globalnym dostawcą technologii i rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw z ponad 25-letnim doświadczeniem w dostarczaniu zrównoważonych i sprawnych łańcuchów dostaw. Do ich klientów należą najwięksi detaliści na światowym rynku, znane marki z branży produkcyjnej, opieki zdrowotnej oraz dóbr konsumpcyjnych. Posiadają oddziały na 4 kontynentach: w Azji, Oceanii, Ameryce Północnej i Europie, w których pracują eksperci w dziedzinie zarządzania łańcuchem dostaw. Dzięki temu mogą zaoferować nie tylko nowoczesną technologię, ale i wiedze o globalnym łańcuchu dostaw wraz ze wsparciem na lokalnym rynku.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MAREK MACKIEWICZ

http://www.mackiewicz.biz.pl/

 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marek Mackiewicz to producent szerokiej gamy mieszanek betonowych w najwyższej jakości. Produkuje i dostarcza mieszanki betonowe zarówno dla potrzeb największych inwestycji budowlanych w Trójmieście jak i indywidualnych projektów. Wytwórnie betonów i prefabrykacji w Gdyni, Gdańsku, Łomży i Zambrowie.
TOYOTA Walder

toyota.gdynia.pl

 

Grupa Walder działa na trójmiejskim rynku od ponad 30-tu lat. W jej skład wchodzą zlokalizowane w Chwaszczynie, Rumi oraz Grudziądzu autoryzowane salony i serwisy Toyoty. Jest też właścicielem autoryzowanego salonu i serwisu Lexus Trójmiasto, zlokalizowanego w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej 270. Grupa Walder oferuje pełny zakres usług: sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny oraz blacharsko - lakierniczy.

POLMED
polmed.pl

 

POLMED oferuje pakiety medyczne zróżnicowane pod względem zakresu i ceny, kompleksowe zarządzanie medycyną pracy oraz szczepienia i akcje profilaktyczne. Klientom indywidualnym oferowane są prywatne pakiety opieki medycznej, badania laboratoryjne i diagnostyczne oraz konsultacje lekarzy różnych specjalizacji.

Technomex
technomex.pl

 

PHU Technomex Sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego od 1987r. Zajmuje się kompleksowym wyposażaniem szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych. Jest wiodącym producentem sprzętu do hydroterapii i kinezyterapii oraz wyłącznym przedstawicielem uznanych zagranicznych producentów sprzętu rehabilitacyjnego z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, sprzętu diagnostyczno-pomiarowego czy pozostałych urządzeń rehabilitacyjnych.

Multilog
multilog.pl

 

Multilog jest gdyńską firmą transportowo-logistyczną oferującą swoim klientom transport drogowy kontenerów morskich, transport ładunków ponadnormatywnych, przeładunków oraz składowania towarów. Dysponuje własną flotą pojazdów, przestronnym magazynem oraz dwoma hektarami placu przeładunkowego, na którym specjalizuje się w ciężkich i nietypowych przeładunkach.

Courtyard Marriott
v

 

Multilog jest gdyńską firmą transportowo-logistyczną oferującą swoim klientom transport drogowy kontenerów morskich, transport ładunków ponadnormatywnych, przeładunków oraz składowania towarów. Dysponuje własną flotą pojazdów, przestronnym magazynem oraz dwoma hektarami placu przeładunkowego, na którym specjalizuje się w ciężkich i nietypowych przeładunkach.

Multilog
polbrok.pl

 

Multilog jest gdyńską firmą transportowo-logistyczną oferującą swoim klientom transport drogowy kontenerów morskich, transport ładunków ponadnormatywnych, przeładunków oraz składowania towarów. Dysponuje własną flotą pojazdów, przestronnym magazynem oraz dwoma hektarami placu przeładunkowego, na którym specjalizuje się w ciężkich i nietypowych przeładunkach.

Unilog
unilog.eu

 

Uni-logistics Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem z kapitałem polskim, które funkcjonuje na rynku od 2007 roku. Świadczy usługi w zakresie spedycji morskiej, lotniczej i transportu drogowego. Realizuje projekty przewozu ponadnormatywnego oraz Project Cargo, posiada własne magazyny logistyczne oraz sieć współpracujących magazynów partnerskich. Świadczy usługi w zakresie drogowego i intermodalnego transportu kontenerów, jak również usługi w zakresie przewozów kolejowych. We współpracy z szeroką siecią zaufanych agentów przedsiębiorstwo realizuje usługi na arenie międzynarodowej, docierając do najdalej odległych zakątków świata. Główną maksymą firmy jest indywidualne podejście do świadczonych usług, co pozwala na elastyczne budowanie usług w korelacji z potrzebami każdego klienta. Firma ma status uznanego przedsiębiorcy AEO i wspiera swoje usługi usługami celnymi świadczonymi przez własną agencję celną. Spedytorzy krajowi i międzynarodowi zorganizują transport każdego ładunku!

RATO
rato.pl

 

RATO Industrial Solutions to dynamicznie rozwijająca się firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań zapewniających niezawodność maszyn w zakładach przemysłowych. Klientom oferuje nie tylko najnowsze technologie, ale także wiedzę i doświadczenie. RATO Industrial Solutions wielokrotnie uzyskało prestiżowe wyróżnienia, jak np. Gazela Biznesu dla najbardziej dynamicznych małych i średnich firm. Działalność RATO to dwa filary - w dziale Techniki Smarno-Olejowej zajmuje się kompleksową obsługą naszych klientów w zakresie szeroko rozumianego utrzymania ruchu. Zapewnia wysoko specjalistyczne produkty do ochrony układów olejowych przed zanieczyszczeniami. W gamie produktów znajdują się najwyższej jakości środki smarne, produkty warsztatowe, środki czyszczące, kleje i silikony oraz smarownice automatyczne. Oprócz kompleksowej oferty produktowej nasz Partner wspiera klientów w rozwiązywaniu problemów i dzieli się wiedzą oraz doświadczeniem – właśnie dlatego stworzył Akademię RATO oferującą międzynarodowe szkolenia. Drugim filarem jest dział uszczelnień mechanicznych – oferujący szeroki wybór uszczelnień mechanicznych dedykowanych do sprężarek, mieszalników, mieszadeł do ścieków, pomp zatapialnych, głębinowych oraz próżniowych. Dzięki wsparciu wyspecjalizowanych doradców techniczno-handlowych nasza pomoc w przypadku nagłych awarii jest natychmiastowa – od doboru odpowiedniego uszczelnienia, po wysyłkę do klienta.

e-containers
e-containers.eu

 

Witajcie w świecie e-containers.eu! To jedyna w Polsce profesjonalna platforma internetowa specjalizująca się w ładunkach kontenerowych. Ma ponad 15-letnie doświadczenie na rynku TSL. Obsługuje transport kontenerowy z portów morskich i terminali intermodalnych Europy Środkowej, realizując już ponad 5 milionów ofert. Priorytetem jest bezpieczeństwo zawieranych transakcji, dlatego oferuje kompleksowy zakres usług, który nie tylko optymalizuje, ale także automatyzuje procesy obsługi kontenerowej. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu, zapewnia klientom spokój i pewność w każdej fazie transportu.

Port Gdynia
port.gdynia.pl

 

Port Gdynia to węzeł europejskiej sieci bazowej TEN-T i punkt wejścia Korytarza Bałtyk – Adriatyk którego przedłużeniem jest łącząca Gdynię ze Szwecją Autostrada Morska Gdynia – Karlskrona. Port Gdynia jest uznaną marką wewnątrzeuropejskiego centrum logistycznego. Z nowoczesnej infrastruktury i terminali gdyńskiego portu korzystają najwięksi światowi i europejscy operatorzy żeglugowi.

Greto
greto.com.pl

 

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem, który zaopatruje firmy instalacyjne i wykonawców w Europie w komponenty do instalacji fotowoltaicznych i grzewczych. Greto oferuje moduły fotowoltaiczne, inwertery, ładowarki EV, pompy ciepła oraz zbiorniki CWU. Naszym produktom zaufały już setki klientów w ponad 21 krajach. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i przedsiębiorców. W ofercie Greto można znaleźć m.in. moduły PV uznanych marek: JA Solar, Hyundai oraz AE Solar. Jesteśmy dumni z możliwości wspierania naszej lokalnej drużyny i życzymy Arce wielu sportowych sukcesów.

ADS
www.akademiads.pl

 

Akademia Dietetyki Sportowej (ADS) została powołana w 2017 roku i jest innowacyjnym projektem łączącym teorię i praktykę żywienia sportowców. Akademia zajmuje się szkoleniami, konsultacjami i doradztwem z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie. Projekt wychodzi naprzeciw wymaganiom sportowców, klubów sportowych, dietetyków, trenerów docierając do najświeższych i najrzetelniejszych informacji naukowych oraz wdrażając je w codzienną praktykę treningową.

Eco Containers
ecocontainers.com

 

ECO CONTAINERS, z grupy BALTICON, to lider w sprzedaży, wynajmie i modyfikacjach kontenerów morskich oraz magazynach self storage. Dostarczamy przyjazną dla środowiska przestrzeń kontenerową w przystępnych cenach. Wspieramy upcykling kontenerów, których miliony rocznie są wycofywane z użytku. Poprzez wykorzystanie materiałów odnawialnych oraz technologii energooszczędnych w produkcji i szereg inicjatyw, podnosimy kwestie zrównoważonego rozwoju. GRUPA BALTICON to zespół ekspertów od logistyki kontenerowej - depoty, terminal, transport, agencja celna oraz sprzedaż i wynajem kontenerów. Działalność rozpoczęta w 1990 roku dziś ma formę międzynarodowej grupy kapitałowej ze spółkami w Polsce, Niemczech i Hiszpanii oraz centralą w Gdyni.

Radmor
www.radmor.pl

 

Wieloletni Partner Klubu. Radmor to firma, której historia sięga 1947 roku. Jest obecnie jedną z najbardziej znanych gdyńskich firm odnoszących sukcesy w kraju i za granicą. Świadczy usługi głównie z zakresu łączności.

Dominos Pizza
dominospizza.pl

 

Pisząc o historii pizzy, nie sposób nie wspomnieć o Domino’s, czyli amerykańskiej sieci pizzerii działającej na międzynarodowym rynku. To druga pod względem wielkości sprzedaży sieć tego typu lokali w Stanach Zjednoczonych. W 2012 roku liczyła ona ponad 9000 lokali gastronomicznych, z czego ponad 3000 poza granicami USA. W Polsce, pierwszą pizzerię Domino’s otwarto 28 lutego 2011 w Warszawie, przy ulicy Bukowińskiej 26c. Spośród innych lokali tego typu w stolicy, wyróżnia się ona najwyższą jakością stosowanych produktów oraz ekspresową dostawą w zaledwie 30 minut od złożenia zamówienia. Co ciekawe, dokonać można tego nie tylko tradycyjnie – drogą telefoniczną, lecz również przez stronę internetową oraz aplikację Messenger.

Zemar
zemar.pl

 

Firma ZEMAR Kody Kreskowe Sp. z o.o. jest producentem etykiet i taśm termotransferowych. Na rynku pomorskim działa bezkonkurencyjnie od ponad 20 lat. Obok produkcji posiada szeroko rozwinięty dział dystrybucji sprzętu i oprogramowania, dzięki czemu jest w stanie zaspokoić potrzeby swoich Klientów w zakresie znakowania produktów w sposób kompleksowy. Bogaty park maszynowy firmy pozwala na produkcję etykiet w każdej technologii i ilości. Zdobyte przez nią certyfikaty ISO, BRC i FSC gwarantują produkty najwyższej jakości wytworzone w bezpiecznych warunkach o wysokich standardach higienicznych i przyjaznych środowisku naturalnemu.

Pueblo
restauracjapueblo.com.pl

 

Jeżeli macie ochotę na spędzenie niezapomnianych chwil w ciepłym, przytulnym i wyjątkowym miejscu, próbując smakołyków z ziemi Kowboi i Azteków, zapraszamy do Pueblo w Gdyni! Ponad 23 lata doświadczenia na rynku gwarantuje cudowne doświadczenia smakowe!

Baltic Hotel
www.baltichotel.pl

 

Baltic Hotel to kameralny obiekt o wysokim standardzie na noclegowej mapie Trójmiasta, oddany do Państwa dyspozycji w 2015 roku. W naszej ofercie znajduje się 27 komfortowo urządzonych pokoi wyposażonych w łazienkę z prysznicem. Do Państwa dyspozycji posiadamy pokoje jedno, dwu i trzyosobowe dostosowane zarówno do odpoczynku jak i do pracy. Każdy pokój posiada łóżko/-a z wygodnym materacem, biurko i krzesło, telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarkę do włosów oraz ręczniki.

Serio
pizzaserio.com

 

Restauracja Serio znajduje się w ścisłym centrum Gdyni, w modernistycznej kamienicy z lat ’30 ubiegłego wieku, w lokalu o kilkudziesięcioletnich tradycjach gastronomicznych. W przeszłości w miejscu tym znajdowała się restauracja Georges, do dzisiaj pozostająca w pamięci starszych mieszkańców miasta jako lokal niemal kultowy. Sercem restauracji jest sprowadzony z Neapolu, opalany drewnem piec, wykonany w pracowni Steffano Ferrary. Specjalnością Serio jest kuchnia włoska oraz oryginalna pizza neapolitańska. W menu można znaleźć również owoce morza, dania mięsne i makarony.

Viscar
viscar.pl

 

W Viscar od 2011 sprzedajemy urządzenia i materiały do znakowania odzieży i gadżetów. Prasy Stahls i Secabo, folie Stahls, Witpac i UltimaFilm, papiery termotransferowe ModernTransCopy, sprzęt do sitodruku Vastex i farby Excalibur. Doradzamy i pomagamy naszym klientom w doborze odpowiednich technologii. Blisko współpracujemy ze swoimi klientami - polskimi producentami odzieży i agencjami reklamowymi. Na zamówienie wykonujemy także serwis - przygotowanie aplikacji do nadruku, wydruki solwentowe, lateksowe, nadruki plastizolowe. Prowadzimy sprzedaż folii z własnego magazynu i dostarczamy towar do klientów w całej Polsce w ciągu 24 godzin.

Centrum Riviera
http://www.centrumriviera.pl/pl/

 

Centrum Riviera jest największym centrum handlowo-rozrywkowym na Pomorzu. Zarówno w architekturze, jak i w designie zostały wykorzystane nowoczesne rozwiązania przywołujące na myśl francuską Rivierę Centrum Riviera obecnie spełnia wszelkie wytyczne dotyczące handlu w panującej obecnie pandemii, co pozwala na bezpieczne zakupy we wszystkich dostępnych sklepach galerii. Liczne miejsca zabaw dla dzieci, urozmaicone strefy odpoczynku, fontanna wraz z otaczającymi ją leżakami oraz liczne wydarzenia organizowane przez centrum sprawiają, że zakupy zarówno indywidualne, jak i z rodziną stają się przyjemne i relaksujące. Centrum oferuje mieszkańcom regionu atrakcyjne i przestronne wnętrze, sklepy liderów rynku i lokalnych przedsiębiorców, klimatyczne kawiarnie i bary, liczne usługi i nowoczesne technologie.

Tidi-Log
tidi-log.pl

 

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze spedycyjnej i logistycznej ładunków w transporcie morskim, lądowym i lotniczym w każdym miejscu świata. Realizujemy wszystkie zlecenia: od pojedynczych palet po skomplikowany i wymagający pozwoleń i licencji transport maszyn, obsługę ładunków pełnokontenerowych, transport ładunków ponadgabarytowych, czy chłodni. Fracht dostarczymy w systemie port/port, door/door. Doradzimy jak zoptymalizować łańcuch dostaw: wybierzemy najkorzystniejszy wariant transportu oraz zapewnimy profesjonalną kontrolę zlecenia od etapu planowania transportu oraz uzyskania niezbędnych pozwoleń i licencji, aż po rozładunek towaru w miejscu jego przeznaczenia. Skracamy operacje przeładunkowe oraz procedury do minimum, dzięki czemu możesz oszczędzić swój czas i pieniądze. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie odpraw celnych, kompleksowo realizujemy odprawy we wszystkich procedurach regulowanych przepisami prawa, w tym także odprawę w procedurze uproszczonej.

SEO Group
tidi-log.pl

 

SEOgroup od 2008 roku zwiększa przychody sklepom i markom na całym świecie z wykorzystaniem marketingu internetowego opartego na dwóch filarach usług: SEO360®, którą świadczą jako pierwsi i jedyni w Europie oraz na Performance Marketingu. W swojej codziennej pracy SEOgroup odwołuje się do filozofii Kaizen i Kendo, zatem nigdy się nie poddaje i codziennie udoskonala jakość usług, aby zapewniać maksymalnie skuteczne rozwiązania. Potwierdzają to Klienci, którzy wielokrotnie, dzięki tej pracy, uzyskują wzrost sprzedaży czy generowanych leadów na poziomie kilkuset procent i więcej. Efektem realizowanej przez SEOgroup od lat strategii jest nominacja do najważniejszego na świecie konkursu branży, którą reprezentuje – Global Search Awards w kategorii BEST GLOBAL SMALL INTEGRATED SEARCH AGENCY, gdzie w lipcu 2021 r. zdobyła 2. miejsce. SEOgroup jest zatem drugą najlepszą tego typu agencją na świecie. Można powiedzieć, że SEOgroup to technologiczny Shinkansen marketingu internetowego!

Dos Amigos
dosamigos.pl

 

Dos Amigos to Twoja kuchnia meksykańska. W naszym menu znajdziesz najbardziej kultowe dania kuchni Tex-Mex. Oprócz serwowania meksykańskich potraw, pragniemy przybliżyć naszym gościom klimat krajów latynoamerykańskich. Dos Amigos świetnie sprawdzi się jako jedzenie na wynos, dowóz lub miejsce do którego wpadniesz ze znajomymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży street food, nasze meksykańskie food trucki, obstawiają najlepsze wydarzenia w regionie. Sprawdź nas ze stałym rabatem dla kibiców Arki Gdynia -15%!

MTM
http://www.mtm-sa.com.pl/

 

Firma Budowlano – Drogowa MTM działa na rynku od 1991 r. wcześniej jako Spółka Cywilna, a od 2000 r. jako Spółka Akcyjna wykonawca wysokiej klasy usług w zakresie: robót drogowych, kanalizacyjnych, ziemnych, zieleni, budowy mostów i wiaduktów, budowy obiektów inżynieryjnych. MTM SA uczestniczy w budowie, remontach i modernizacji dróg miejskich i pozamiejskich. Wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz świadczenie usług wysokiej klasy pozwoliło na dynamiczny rozwój firmy.  Obroty firmy w 1992 roku nieznacznie przekroczyły milion PLN, a w roku 2015 wyniosły już ponad 140 milionów PLN, plasując MTM na czołowym miejscu firm drogowych województwa pomorskiego. Profesjonalizm, duże zaangażowanie właścicieli firmy i kadry oraz relatywnie niskie koszty pozwoliły wielokrotnie wyjść zwycięsko w przetargach na inwestycje drogowe, ogłaszane między innymi przez Urzędy Miast: Gdyni, Gdańska, Sopotu, Wejherowa, Redy, Rumi, Pruszcza Gd, przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad oraz Zarządy Dróg Wojewódzkich. Mieszkańcy Trójmiasta i okolic znają znak firmowy MTM-u z dobrego, terminowego i bezusterkowego wykonawstwa. 

JCSS
jcss.pl/

 

Nazwa Jcss to skrót od: JOINT, SUPPLY CHAIN, SOLUTIONS. JCSS Sp. z o.o. to ceniony gracz na rynku logistycznym, oferujący kompleksowe rozwiązania z zakresu transportu oraz zarządzania łańcuchem dostaw. Firma kładzie główny nacisk na efektywne zarządzanie i optymalizację procesów logistycznych. Dzięki zgranej ekipie i nowoczesnym rozwiązaniom, JCSS Sp. z o.o. dostarcza konkurencyjne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. 

MAG
www.mag.pl

 

Morska Agencja Gdynia to jedna z najdłużej działających firm logistycznych w Polsce, która zapewnia dostawę ładunków drogą morską i lądową - statkiem, pociągiem lub ciężarówką. Współpracujemy z eksporterami, importerami, armatorami, liniami żeglugowymi, portami, urzędami morskimi, spedytorami i innymi instytucjami. Zapewniamy transport kontenerów, frachtujemy statki, zajmujemy się ładunkami sypkimi, płynnymi i ponadgabarytowymi, a także drobnicą morską. Zapewniamy naszym klientom bezpieczne składowanie i dystrybucje towarów w naszych nowoczesnych magazynach. 

Ristretto
www.ristretto.com.pl

 

Firma Ristretto Coffee od 2010 roku zajmuje się sprzedażą oraz naprawą automatycznych ekspresów do kawy. W swojej ofercie posiadamy również własną markę kawy – Ristretto Coffee. Właściwie przyrządzona i umiejętnie podana kawa może być dla Twoich klientów, partnerów biznesowych i współpracowników miłym akcentem spotkania! Trzeba jednak pamiętać , że smak i aromat „małej czarnej ” zależy przede wszystkim od odpowiedniego doboru ekspresu i kawy. Firma Ristretto Coffee zajmuje się naprawą ekspresów do kawy wiodących marek na naszym rynku. Jest także autoryzowanym dystrybutorem marek Jura, Nivona czy Melitta. 

Coca Cola
www.cocacola.com.pl

 

Lider na polskim rynku pod względem produkcji i sprzedaży napojów bezalkoholowych. W ofercie posiada wachlarz najbardziej znanych marek w kraju i za granica.
Most Architekci

mostarchitekci.pl

MOST Architekci działa na polskim rynku od roku 1992. Kontynuuje rodzinną działalność firmy ABRYS, przekształconą w Lighthouse Project, a następnie w nowej odsłonie jako MOST Architekci. Posiadamy doświadczenie w kompleksowej realizacji inwestycji, proponujemy Inwestorom generalną obsługę projektową uwzgledniającą uzyskanie na ich rzecz wszelkich niezbędnych uzgodnień, odstępstw oraz decyzji administracyjnych. Priorytetem naszej działalności jest stworzenie dialogu z Klientem, tak aby wychodzić naprzeciw jego oczekiwaniom zarówno estetycznym, przestrzennym i funkcjonalnym oraz finansowym, a wszystko to z poszanowaniem zastanego środowiska zewnętrznego oraz specyfiki obiektu. Wszystkie prace projektowe realizujemy zgodnie z ustalonym budżetem i harmonogramem.

PKT Gdynia

www.pktgdynia.pl

 

Firma powstała w rezultacie wydzielenia nowego podmiotu odpowiedzialnego za obsługę jedynie transportu trolejbusowego ze struktur poprzednio funkcjonującego Przedsiębiorstwa Komunikacji Autobusowej i Trolejbusowej w Gdyni. Krok ten był jednym z etapów reformy gdyńskiej komunikacji miejskiej, mającej na celu zwiększenie jej efektywności, zmniejszenie kosztów – a przede wszystkim poprawę jakości usług świadczonych pasażerom.

PKA Gdynia

http://www.pkagdynia.pl/index.php?str=typPage&idP=2&idC=3

 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Spółka z o.o w Gdyni powstało 1 czerwca 1994 roku w wyniku restrukturyzacji Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Gdyni. PKA Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego mieszkańców Gdyni i gmin ościennych. Misją firmy jest zapewnienie punktualnego, bezpiecznego i komfortowego transportu pasażerów. Spółka ma swoją siedzibę w Gdyni na Pogórzu Dolnym przy ulicy Platynowej 19/21. 

PKM Gdynia

http://www.pkmgdynia.pl/

 

Jesteśmy największym przewoźnikiem w gdyńskiej sieci komunikacyjnej wykonującym zadania przewozowe w ramach transportu publicznego.   Po zakończonej pracy na trasie wszystkie pojazdy przechodzą obsługi codzienne w hali obsługowo-naprawczej, w której wykonuje się również przeglądy techniczne i naprawy taboru.   Autobusy myte są w ekologicznej myjni mechanicznej posiadającej zamknięty obieg wody.   Stan techniczny pojazdów sprawdzany jest w Autoryzowanej Stacji Kontroli pojazdów, która świadczy również usługi zewnętrzne.   Przedsiębiorstwo udostępnia również odpłatnie powierzchnię reklamową na autobusach.   Nasza nowoczesna baza jest często celem wycieczek z trójmiejskich szkół i uczelni, jak również delegacji krajowych i zagranicznych. 
Mąka i kawa

www.maka-kawa.pl

Firma Estate Projekt powstała w roku 2005, w Sopocie. Na Trójmiejskim rynku zajmujemy się budową, zakupem i sprzedażą nieruchomości. Zbierając doświadczenia z tego zakresu działalności zauważyliśmy rosnące znaczenie stosowania innowacyjnych technologii wykorzystywanych do budowy nowych obiektów, remontów istniejących budynków a także rewitalizacji obiektów zabytkowych. Dlatego też zdecydowaliśmy o zaangażowaniu się w dystrybucję materiałów budowlanych wiodących belgijskich producentów izolacji refleksyjnej Aluthermo Quattro oraz powłok ochronnych HS Protect. W pełni zgadzamy się z filozofią Aluthermo Quattro i HS Protect, które zakładają poprawę komfortu pracy i życia osób korzystających z nowoczesnych rozwiązań technicznych przyjaznych dla środowiska naturalnego. Z naszą ofertą zapoznać się można w sklepie internetowym www.estateprojekt.pl - ZAPRASZAMY !

AMB24
amb24.pl

 

Od ponad 35 lat dostarczamy systemy elektroniki użytkowej. Specjalizujemy się w systemach sprzedaży oraz zabezpieczeń - dla każdego rodzaju działaności. Od wielu lat jesteśmy dilerem Premium marki Novitus. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze teleinformatycznej firm oraz wydarzeń.Bogata praktyka umożliwia nam możliwość poznania i wyboru wielu rozwiązań technicznych - które staramy się dostarczać naszym Klientom oferując najwyższy poziom świadczonych usług.

Radio ESKA
www.eska.pl

 

Skupiająca kilkadziesiąt rozgłośni radiowych grupa radiowa. W lokalnym radiu Eska Trójmiasto można o nas usłyszeć m.in. w każdy piątek po godz. 8.30 w programie ARKA FLASH.

 

Trojmiasto.pl
www.trojmiasto.pl


Portal trojmiasto.pl to pierwsze źródło informacji dla mieszkańców Trójmiasta, lider na lokalnym rynku mediów oraz wśród portali regionalnych z liczbą 180 tysięcy unikalnych użytkowników dziennie. Portal prezentuje wiadomości z życia Gdańska, Sopotu i Gdyni, dając czytelnikom możliwość komentowania wszystkich treści. Utrzymuje kilkanaście serwisów tematycznych, dysponuje największym kalendarzem imprez w Trójmieście i największym katalogiem firm z liczbą ponad 37 tysięcy obiektów.

Radio Kaszebe
http://radiokaszebe.pl/

 

Radio Kaszëbë to najpopularniejsza stacja na Kaszubach. Z nami wiesz, co słychać! Codziennie docieramy do ponad 800 000 potencjalnych słuchaczy w powiatach: kartuskim, kościerskim, puckim, wejherowskim, północnej części lęborskiego i gdańskiego oraz w Trójmieście. Serwujemy ciekawe informacje z regionu, muzykę popularną wśród naszych słuchaczy oraz rozrywkę w postaci konkursów antenowych i audycji na żywo.

Radio Gdańsk
http://www.radiogdansk.pl/

 

Radio Gdańsk nadaje swój całodobowy program w województwie pomorskim. Jest słyszalne także w zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Posiada korespondentów w Słupsku, Starogardzie Gdańskim, Człuchowie, Kwidzynie i Elblągu. Od 1945 do 31 maja 1975 nadawało dla województwa gdańskiego, a od 1 czerwca 1975 do 31 grudnia 1998 dla gdańskiego i elbląskiego.  O pełnej godzinie, od godziny 6:00 do północy oraz w dni powszednie o 5:30, 6:30, 7:30, 9:30 i 17:30, Radio Gdańsk nadaje serwis informacyjny. O 17:50 i 22:05 od poniedziałku do czwartku, nadawany jest serwis w języku kaszubskim – KLEKA. Latem, z myślą o turystach, dwukrotnie w ciągu dnia[w godzinach?] jest nadawany serwis w języku angielskim, niemieckim oraz rosyjskim. Osobny godzinny program po angielsku nadawany jest w piątki i soboty o 11:00 (z rozszerzoną wersją w DAB+)[1].  Obok realizacji programu Radio Gdańsk prowadzi działalność nagraniową. Dysponuje studiami nagraniowymi, z których korzystali m.in.: zespół Vader, Myslovitz, Anita Lipnicka i John Porter, Jean-Michel Jarre, Jan Kaczmarek, Shakira 

TOP TEN
top-ten.com.pl

 

Firma mająca siedzibę w Olsztynie rozpoczęła działalność jako hurtownia okuć meblowych w 1996 roku. Od ponad 25 lat firma "Top Ten" kompletuje potrzeby swoich klientów zajmując się kompleksowo sprzedażą oraz konfekcjonowaniem okuć i akcesoriów meblowych.

Gamma
gamma.tczew.pl

 

Od niemal 20 lat Spółka GAMMA buduje dla mieszkańców Tczewa i okolic. Proces zakupu mieszkania zna od podszewki, zarówno z perspektywy sprzedającego, jak i kupującego. Zbudowała niemal 700 mieszkań i lokali usługowych o łącznej powierzchni ponad 35 tysięcy metrów kwadratowych. Celem Spółki jest nieustanny rozwój, dlatego w fazie projektowania są już kolejne przedsięwzięcia. W ciągu następnych kilku lat powstanie prawie 30 tysięcy metrów powierzchni lokalowych. Podstawą realizowanych inwestycji jest stosowanie najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz najnowocześniejszych rozwiązań. Istotna dla Spółki jest również dbałość o aspekt estetyczny inwestycji. Przyjemnie mieszka się w dobrze zorganizowanej i miłej dla oka przestrzeni. GAMMA gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i pewność, że zamieszkasz w miejscu, które stanie się Twoim prawdziwym domem, komfortowym i bezpiecznym.

Fred
fred.com.pl

 

Fred – Centrum Obsługi Pojazdów to autoryzowany Partner Bosch Service i jeden z największych niezależnych serwisów samochodowych w Trójmieście. Fred – Centrum Obsługi Pojazdów stanowi dobre połączenie zalet zarówno dużych jak i małych przedsiębiorstw. Prywatny kapitał zadowolenie Klienta i pasja motoryzacyjna to nasze najważniejsze pryncypia.

DriveClean
driveclean.pl

 

Jest to nowa myjnia samochodowa mieszcząca się na parkingu Galerii RIVIERA w Gdyni. Zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy, którzy zadbają o Twój samochód. Używają wyłącznie bezpiecznych i profesjonalnych środków do czyszczenia i konserwacji pojazdów. Stosują chemię bezpieczną dla lakieru i powłok ceramicznych. Używamy produktów renomowanych marek m.in. Adbl, Carpro, Colourlock, Gyeon, Sonax, Workstuff, Maxifi, Karcher.

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia