TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Klub » Sponsorzy i partnerzy

Gdynia
www.gdyniasport.pl

 

Filar wspierający Arkę od lat. Gdynia to miasto sportowe stawiające na nowoczesność i rozwój, konsekwentnie dąży do stworzenia interdyscyplinarnego kompleksu obiektów sportowych.  Z inicjatywy Prezydenta Wojciecha Szczurka zbudowany został nowoczesny stadion piłkarski o pojemności 15 139 miejsc, na którym Arka zaczęła rozgrywać swoje mecze od rundy wiosennej sezonu 2010/2011.

Energa
energa.pl

 

Jesteśmy jedną z czterech największych krajowych spółek energetycznych i jednym z trzech największych dostawców energii elektrycznej w Polsce. Nasza podstawowa działalność obejmuje wytwarzanie, dystrybucję, obrót energią elektryczną i cieplną oraz obrót gazem. Podmiotem dominującym w Grupie jest Energa SA z siedzibą w Gdańsku. Jej akcje są notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od grudnia 2013 roku. Wchodzą w skład indeksu największych polskich spółek giełdowych (WIG 30) oraz w skład indeksów spółek odpowiedzialnych społecznie: RESPECT Index i FTSE4Good Emerging.

forBET
www.iforbet.pl

 

forBET to marka o ugruntowanej pozycji, która mocno wpisała się w rynek polskich, legalnych zakładów bukmacherskich i zdobyła zaufanie tysięcy graczy. Od początku swojej działalności forBET aktywnie wspiera polski sport. Aktualnie oprócz Arki Gdynia bukmacher jest sponsorem takich podmiotów jak: Raków Częstochowa, ŁKS Łódź, Polski Związek Tenisowy, reprezentacja Polski Amp Futbol, Runmageddon, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, fundacja Warsaw Sports Group, szereg klubów z niższych lig oraz drużyny e-sportowej x-kom AGO. Za 2019 rok forBET otrzymał branżowe nagrody za Najlepsze Kursy oraz Najlepszą Aplikację Mobilną.

Adidas
www.adidas.pl

 

Marka z trzema paskami, nawiązującymi do wzmocnienia butów piłkarskich trzema skórzanymi wąskimi paskami na bokach cholewki; producent ubrań, butów i akcesoriów sportowych, działający nieprzerwanie od 1924 roku; wspiera sportowców i kluby sportowe na całym świecie; jego nowatorskie technologie pomagają osiągać coraz lepsze rezultaty w wielu dyscyplinach sportowych; sponsoruje największe kluby piłkarskie, które niejednokrotnie sięgały po tytuły mistrzów narodowych i tryumfatorów Ligi Mistrzów UEFA, wśród nich Real Madryt, Bayern Monachium, Manchester United i Juventus F.C. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki, Lionel Messi, wywalczył tę nagrodę grając w butach wyprodukowanych przez adidas.

 

Marba-Sport
http://www.no10.pl/

 

Firma Marba-Sport spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. obecna jest na polskim rynku od 1992 roku i od lat aktywnie współpracuje z renomowanym producentem odzieży i sprzętu sportowego - marką adidas. Od początku swojej działalności zaopatruje w artykuły sportowe klientów detalicznych, instytucje państwowe, szkoły i kluby sportowe. Jej własnością jest między innymi sklep internetowy no10.pl oraz największy na Pomorzu salon piłkarski znajdujący się w Miszewku przy ul. Gdyńskiej 69a. Marba-Sport jako Sponsor Techniczny zapewnia Klubowi sprzęt sportowy.

Kuchnia Vikinga
kuchniavikinga.pl

 

Kuchnia Vikinga, to jeden z największych cateringów dietetycznych w Polsce, od dziś również partner naszego klubu! Od czterech lat wspierają zawodników przeróżnych dyscyplin sportowych. W swojej ofercie posiadają 16 gotowych diet m.in dietę: dla sportowców, keto, o niskim indeksie glikemicznym, wegańską. Dużym zainteresowaniem cieszy się też program z wyborem menu, gdzie Klienci samodzielnie decydują o tym co jedzą każdego dnia. Mogą wybierać posiłki z czterdziestu dostępnych propozycji. Zestawy całodniowe składające się ze śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji Kuchnia Vikinga dostracza w nocy pod same drzwi Klientów. Dostawa jest darmowa i bez kontaktowa. Kuchnia Vikinga jako jedyny catering dietetyczny w Polsce posiada własne punkty stacjonarne (Viking Point), w których można zaopatrzyć się w suplementy diety, witaminy i gotowe, pełnowartościowe posiłki.

Shabu
shabugdynia.com

 

Restauracja SHABU Gdynia to nowe miejsce na kulinarnej mapie Gdyni. Świetny wybór zarówno na lunch, jak i wieczorne lub weekendowe spotkanie z rodziną czy przyjaciółmi. Spotkaniom sprzyjają serwowane dania w formule open sushi, dzięki czemu będziecie mogli spróbować do dziewięciu rozmaitych propozycji smakowych z szerokiej karty dań w stałej cenie.

MyStory
www.mystorygdynia.pl

 

Czterogwiazdkowy Hotel My Story Gdynia to pierwszy obiekt w kraju, którego wnętrza i udogodnienia zaprojektowane zostały z myślą o dobrym śnie. Inwestor i architekci, wykorzystali najnowocześniejsze rozwiązania akustyczne by zewnętrzny hałas nie docierał do wnętrz obiektu. Hotel zdobył nagrodę CZAS GDYNI w kategorii architektura oraz wyróżnienie za najlepszą Gdyńską Inwestycję roku 2021. Żółta i niebieska barwa klubowego herbu bezpośrednio koreluje z filozofią snu obiektu hotelowego - według badań, sen w otoczeniu tych barw jest najdłuższy. Właśnie w tych kolorach zostały zaprojektowane flagowe pokoje hotelu.

Technomex
technomex.pl

 

PHU Technomex Sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego od 1987r. Zajmuje się kompleksowym wyposażaniem szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych. Jest wiodącym producentem sprzętu do hydroterapii i kinezyterapii oraz wyłącznym przedstawicielem uznanych zagranicznych producentów sprzętu rehabilitacyjnego z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, sprzętu diagnostyczno-pomiarowego czy pozostałych urządzeń rehabilitacyjnych.

Chipolbrok
chipolbrok.com.pl

 

POLBROK Agencja i Spedycja Międzynarodowa sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, zajmuje się obsługą ładunków w imporcie, eksporcie i tranzycie oraz organizuje transport morski, drogowy i kolejowy w komunikacji z całym światem. Spółka posiada doświadczenie w obsłudze wszystkich rodzajów ładunku, w tym: pojazdów mechanicznych, towarów masowych, drobnicy, sztuk ciężkich i ponadgabarytowych, a także ładunków sformatowanych - kontenerów. Spółka jako agent działa w portach Gdyni i Gdańska, obsługując statki m.in. Polsko – Chińskiego Towarzystwa Okrętowego – CHIPOLBROK, czy będąc wyznaczonym agentem Ceylon Shipping Corporation Ltd. (CSC)

Port Gdynia
port.gdynia.pl

 

Port Gdynia to węzeł europejskiej sieci bazowej TEN-T i punkt wejścia Korytarza Bałtyk – Adriatyk którego przedłużeniem jest łącząca Gdynię ze Szwecją Autostrada Morska Gdynia – Karlskrona. Port Gdynia jest uznaną marką wewnątrzeuropejskiego centrum logistycznego. Z nowoczesnej infrastruktury i terminali gdyńskiego portu korzystają najwięksi światowi i europejscy operatorzy żeglugowi.

Beditom
beditom.pl

 

Firma Beditom sp. z o.o. powstała w 1995 roku i od początku działa na rynku bram i automatyki dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. W roku 1999 jako jedna z pierwszych w Polsce uruchomiła produkcję segmentowych bram garażowych i przemysłowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zespołowi o wysokich kwalifikacjach oraz współpracy z najlepszym firmami z branży, Beditom oferuje swoim klientom najwyższą jakość produktów i obsługi. Firma działa zarówno w kraju oraz w Europie poprzez sieć autoryzowanych przedstawicieli. Firma oferuje obsługę klienta od etapu doradztwa poprzez wykonanie, montaż oraz serwis w całym okresie użytkowania. Beditom dba o bezpieczeństwo klientów, a wyroby firmy spełniają wymagania europejskich norm i przepisów.

Polbrok
polbrok.pl

 

POLBROK Agencja i Spedycja Międzynarodowa sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, zajmuje się obsługą ładunków w imporcie, eksporcie i tranzycie oraz organizuje transport morski, drogowy i kolejowy w komunikacji z całym światem. Spółka posiada doświadczenie w obsłudze wszystkich rodzajów ładunku, w tym: pojazdów mechanicznych, towarów masowych, drobnicy, sztuk ciężkich i ponadgabarytowych, a także ładunków sformatowanych - kontenerów. Spółka jako agent działa w portach Gdyni i Gdańska, obsługując statki m.in. Polsko – Chińskiego Towarzystwa Okrętowego – CHIPOLBROK, czy będąc wyznaczonym agentem Ceylon Shipping Corporation Ltd. (CSC)

Radmor
www.radmor.pl

 

Wieloletni Partner Klubu. Radmor to firma, której historia sięga 1947 roku. Jest obecnie jedną z najbardziej znanych gdyńskich firm odnoszących sukcesy w kraju i za granicą. Świadczy usługi głównie z zakresu łączności.

Adro
adro-ships.com

 

ADRO to firma branży stoczniowej o jednej z największych rozpoznawalności. Realizujemy remonty i budowę statków na terenie Europy. Firma działa na rynku od 2006 roku. W tym czasie zdobyła ugruntowaną pozycję wykonawcy, który posiada ogromne doświadczenie i potrafi dopasować rozwiązania do indywidualnych potrzeb. Do tej pory firma wykonała wiele remontów statków dla europejskich firm w tym w Niemczech, Holandii. W codziennej działalności biznesowej ADRO stara się sprostać bieżącym sytuacjom rynkowym dlatego optymalizuje procesy, wyposaża ekipy pracowników we właściwe i nowoczesne narzędzia pracy dzięki czemu osiąga wysoką wydajność działań.

Dominos Pizza
dominospizza.pl

 

Pisząc o historii pizzy, nie sposób nie wspomnieć o Domino’s, czyli amerykańskiej sieci pizzerii działającej na międzynarodowym rynku. To druga pod względem wielkości sprzedaży sieć tego typu lokali w Stanach Zjednoczonych. W 2012 roku liczyła ona ponad 9000 lokali gastronomicznych, z czego ponad 3000 poza granicami USA. W Polsce, pierwszą pizzerię Domino’s otwarto 28 lutego 2011 w Warszawie, przy ulicy Bukowińskiej 26c. Spośród innych lokali tego typu w stolicy, wyróżnia się ona najwyższą jakością stosowanych produktów oraz ekspresową dostawą w zaledwie 30 minut od złożenia zamówienia. Co ciekawe, dokonać można tego nie tylko tradycyjnie – drogą telefoniczną, lecz również przez stronę internetową oraz aplikację Messenger.

Zemar
zemar.pl

 

Firma ZEMAR Kody Kreskowe Sp. z o.o. jest producentem etykiet i taśm termotransferowych. Na rynku pomorskim działa bezkonkurencyjnie od ponad 20 lat. Obok produkcji posiada szeroko rozwinięty dział dystrybucji sprzętu i oprogramowania, dzięki czemu jest w stanie zaspokoić potrzeby swoich Klientów w zakresie znakowania produktów w sposób kompleksowy. Bogaty park maszynowy firmy pozwala na produkcję etykiet w każdej technologii i ilości. Zdobyte przez nią certyfikaty ISO, BRC i FSC gwarantują produkty najwyższej jakości wytworzone w bezpiecznych warunkach o wysokich standardach higienicznych i przyjaznych środowisku naturalnemu.

Serio
serio.gdynia

 

SERIO czyli od serca ... W każde nasze danie wkładamy mnóstwo pracy. Gotujemy tak, jak chcielibyśmy by inni gotowali dla nas, czyli OD SERCA.

Centrum Riviera
http://www.centrumriviera.pl/pl/

 

Centrum Riviera jest największym centrum handlowo-rozrywkowym na Pomorzu. Zarówno w architekturze, jak i w designie zostały wykorzystane nowoczesne rozwiązania przywołujące na myśl francuską Rivierę Centrum Riviera obecnie spełnia wszelkie wytyczne dotyczące handlu w panującej obecnie pandemii, co pozwala na bezpieczne zakupy we wszystkich dostępnych sklepach galerii. Liczne miejsca zabaw dla dzieci, urozmaicone strefy odpoczynku, fontanna wraz z otaczającymi ją leżakami oraz liczne wydarzenia organizowane przez centrum sprawiają, że zakupy zarówno indywidualne, jak i z rodziną stają się przyjemne i relaksujące. Centrum oferuje mieszkańcom regionu atrakcyjne i przestronne wnętrze, sklepy liderów rynku i lokalnych przedsiębiorców, klimatyczne kawiarnie i bary, liczne usługi i nowoczesne technologie.

Moje Orłowo
mojeorlowo.pl

 

Willa oferuje pokoje gościnne oraz strefy wspólne. Zachęcamy do podziwiania widoku na Orłowo i Zatokę Gdańską z naszego tarasu, proponujemy filiżankę kawy lub herbaty w pięknym ogrodzie, a wieczorem kieliszek wina w sali kominkowej. Od plaży dzieli nas 3-minutowy spacer po zacisznej okolicy. Sami często będąc w podróży wiemy, jak ważne jest, aby zacząć dzień smacznym śniadaniem, dlatego staramy się aby ze świeżych produktów i wypieków zapewnić Państwu dobry początek dnia.” Wszystkie pokoje są klimatyzowane i urządzone z dbałością o szczegóły. Dla osób nielubiących klimatyzacji pomyślałam o wiatrakach sufitowych. Na wyposażeniu są łóżka z wygodnymi materacami i nowoczesne łazienki z miłymi dla zmysłów kosmetykami oraz miękkimi ręcznikami. Do Państwa dyspozycji jest również monitorowana hala garażowa z 6 miejscami parkingowymi. Nasza lokalizacja blisko morza i jednocześnie w sercu Trójmiasta to idealne miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. Moje Orłowo to także fantastyczne miejsce na nocleg podczas podróży służbowej. Cisza, spokój i doskonała lokalizacja pozwolą na efektywne wykorzystanie czasu w pracy i na relaks.

Pueblo
restauracjapueblo.com.pl

 

Jeżeli macie ochotę na spędzenie niezapomnianych chwil w ciepłym przytulnym i wyjątkowym miejscu próbując smakołyków z ziemi Kowboi i Azteków zapraszamy do Pueblo w Gdyni! Ponad 23 lata doświadczenia na rynku gwarantuje cudowne doświadczenia smakowe!

MGJ
mgj.pl

 

MGJ Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się od 1995 roku firma rodzinna. Produkujemy suchą tarcicę liściastą nieobrzynaną na rynek krajowy i zagraniczny. W Polsce jesteśmy liderem w produkcji tarcicy liściastej w grubościach 26-70 mm w gatunkach: buk dąb jesion brzoza klon i olcha. MGJ „Drewno dla profesjonalistów” to rzetelność powtarzalna jakość tarcicy oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Dos Amigos
dosamigos.pl

 

Dos Amigos to Twoja kuchnia meksykańska. W naszym menu znajdziesz najbardziej kultowe dania kuchni Tex-Mex. Oprócz serwowania meksykańskich potraw, pragniemy przybliżyć naszym gościom klimat krajów latynoamerykańskich. Dos Amigos świetnie sprawdzi się jako jedzenie na wynos, dowóz lub miejsce do którego wpadniesz ze znajomymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży street food, nasze meksykańskie food trucki, obstawiają najlepsze wydarzenia w regionie. Sprawdź nas ze stałym rabatem dla kibiców Arki Gdynia -15%!

Alekson
alekseon.com

 

Alekseon to nowoczesna agencja e-commerce, która buduje skuteczne strategie omnichannelowe i systemy e-commerce pomagając firmom skalować ich biznesy. Na rynku działamy już ponad 10 lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy szereg projektów o zasięgu krajowym i europejskim. Nie boimy się wyzwań i do każdego partnera podchodzimy indywidualnie. Chcemy być nie tylko dostarczycielem usług ale przede wszystkim PARTNEREM w biznesie. Sprzedaż krajowa, czy międzynarodowa? Duży e-commerce z zagranicy, czy mniejszy polski? Nie ma rzeczy, która mogłaby nas zaskoczyć!

Multilog
multilog.pl

 

Multilog jest gdyńską firmą transportowo-logistyczną oferującą swoim klientom transport drogowy kontenerów morskich, transport ładunków ponadnormatywnych, przeładunków oraz składowania towarów. Dysponuje własną flotą pojazdów, przestronnym magazynem oraz dwoma hektarami placu przeładunkowego, na którym specjalizuje się w ciężkich i nietypowych przeładunkach.

MTM
http://www.mtm-sa.com.pl/

 

Firma Budowlano – Drogowa MTM działa na rynku od 1991 r. wcześniej jako Spółka Cywilna, a od 2000 r. jako Spółka Akcyjna wykonawca wysokiej klasy usług w zakresie: robót drogowych, kanalizacyjnych, ziemnych, zieleni, budowy mostów i wiaduktów, budowy obiektów inżynieryjnych. MTM SA uczestniczy w budowie, remontach i modernizacji dróg miejskich i pozamiejskich. Wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz świadczenie usług wysokiej klasy pozwoliło na dynamiczny rozwój firmy.  Obroty firmy w 1992 roku nieznacznie przekroczyły milion PLN, a w roku 2015 wyniosły już ponad 140 milionów PLN, plasując MTM na czołowym miejscu firm drogowych województwa pomorskiego. Profesjonalizm, duże zaangażowanie właścicieli firmy i kadry oraz relatywnie niskie koszty pozwoliły wielokrotnie wyjść zwycięsko w przetargach na inwestycje drogowe, ogłaszane między innymi przez Urzędy Miast: Gdyni, Gdańska, Sopotu, Wejherowa, Redy, Rumi, Pruszcza Gd, przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad oraz Zarządy Dróg Wojewódzkich. Mieszkańcy Trójmiasta i okolic znają znak firmowy MTM-u z dobrego, terminowego i bezusterkowego wykonawstwa. 

Coca Cola
www.cocacola.com.pl

 

Lider na polskim rynku pod względem produkcji i sprzedaży napojów bezalkoholowych. W ofercie posiada wachlarz najbardziej znanych marek w kraju i za granica.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MAREK MACKIEWICZ

http://www.mackiewicz.biz.pl/

 

FIRMA MACKIEWICZ JEST Z PAŃSTWEM OD 1995 ROKU. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu stworzyliśmy dla Państwa jedną z najszerszych ofert produktów na Polskim rynku. Czas ten pozwolił nam na pełne wyspecjalizowanie się w produkcji takich produktów jak: studnie, elementy kanalizacji, kostka brukowa, bloczki fundamentowe, krawężniki , obrzeża, płytki betonowe, korytka i prefabrykaty żelbetowe. W 2011 otworzyliśmy nasz Zakład w Gdańsku wraz z szerokim zapleczem transportowym i nowoczesnym laboratorium badawczym. Zakład zajmuje się produkcją i transportem betonu towarowego. W 2012 otworzyliśmy nasz Zakład w Gdyni, wraz z szerokim zapleczem transportowym i nowoczesnym laboratorium badawczym. Zakład zajmuje się produkcją i transportem betonu towarowego.
TOYOTA Walder

lexus-trojmiasto.pl

 

Grupa Walder działa na trójmiejskim rynku od ponad 30-tu lat. W jej skład wchodzą zlokalizowane w Chwaszczynie, Rumi oraz Grudziądzu autoryzowane salony i serwisy Toyoty. Jest też właścicielem autoryzowanego salonu i serwisu Lexus Trójmiasto, zlokalizowanego w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej 270. Od lutego 2022 portfolio Grupy wzbogaciło się o nowy salon sprzedaży samochodów dostawczych Toyota Professional w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej 2. Grupa Walder oferuje pełny zakres usług: sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny oraz blacharsko - lakierniczy. W Autoryzowanych salonach czekają najlepsi Doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze bezpiecznego i ekonomicznego auta. Na miejscu każdy znajdzie atrakcyjne warunki finansowania zakupu samochodów. Oferowane są także szerokie pakiety ubezpieczeń.
Most Architekci

mostarchitekci.pl

MOST Architekci działa na polskim rynku od roku 1992. Kontynuuje rodzinną działalność firmy ABRYS, przekształconą w Lighthouse Project, a następnie w nowej odsłonie jako MOST Architekci. Posiadamy doświadczenie w kompleksowej realizacji inwestycji, proponujemy Inwestorom generalną obsługę projektową uwzgledniającą uzyskanie na ich rzecz wszelkich niezbędnych uzgodnień, odstępstw oraz decyzji administracyjnych. Priorytetem naszej działalności jest stworzenie dialogu z Klientem, tak aby wychodzić naprzeciw jego oczekiwaniom zarówno estetycznym, przestrzennym i funkcjonalnym oraz finansowym, a wszystko to z poszanowaniem zastanego środowiska zewnętrznego oraz specyfiki obiektu. Wszystkie prace projektowe realizujemy zgodnie z ustalonym budżetem i harmonogramem.

PKT Gdynia

www.pktgdynia.pl

 

Firma powstała w rezultacie wydzielenia nowego podmiotu odpowiedzialnego za obsługę jedynie transportu trolejbusowego ze struktur poprzednio funkcjonującego Przedsiębiorstwa Komunikacji Autobusowej i Trolejbusowej w Gdyni. Krok ten był jednym z etapów reformy gdyńskiej komunikacji miejskiej, mającej na celu zwiększenie jej efektywności, zmniejszenie kosztów – a przede wszystkim poprawę jakości usług świadczonych pasażerom.

PKA Gdynia

http://www.pkagdynia.pl/index.php?str=typPage&idP=2&idC=3

 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Spółka z o.o w Gdyni powstało 1 czerwca 1994 roku w wyniku restrukturyzacji Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Gdyni. PKA Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego mieszkańców Gdyni i gmin ościennych. Misją firmy jest zapewnienie punktualnego, bezpiecznego i komfortowego transportu pasażerów. Spółka ma swoją siedzibę w Gdyni na Pogórzu Dolnym przy ulicy Platynowej 19/21. 

PKM Gdynia

http://www.pkmgdynia.pl/

 

Jesteśmy największym przewoźnikiem w gdyńskiej sieci komunikacyjnej wykonującym zadania przewozowe w ramach transportu publicznego.   Po zakończonej pracy na trasie wszystkie pojazdy przechodzą obsługi codzienne w hali obsługowo-naprawczej, w której wykonuje się również przeglądy techniczne i naprawy taboru.   Autobusy myte są w ekologicznej myjni mechanicznej posiadającej zamknięty obieg wody.   Stan techniczny pojazdów sprawdzany jest w Autoryzowanej Stacji Kontroli pojazdów, która świadczy również usługi zewnętrzne.   Przedsiębiorstwo udostępnia również odpłatnie powierzchnię reklamową na autobusach.   Nasza nowoczesna baza jest często celem wycieczek z trójmiejskich szkół i uczelni, jak również delegacji krajowych i zagranicznych. 
Maukran

maukran.pl

Działamy w branży od dwóch dekad. Nasz zespół tworzą fachowcy, którzy przez lata zarządzali flotą ponad stu żurawi wieżowych oraz zajmowali się generalnym wykonawstwem inwestycji budowlanych. Jesteśmy dystrybutorem żurawi wieżowych marki Zoomlion, które włączywszy do swojej oferty, wprowadziliśmy na polski rynek. Mamy także ofertę dla osób zainteresowanych poszerzeniem swoich kwalifikacji o opłacalną specjalizację. Przeprowadzamy kursy na operatora żurawia wieżowego kat. I Ż. Szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej, prowadzonej na symulatorze żurawia wieżowego oraz na fabrycznie nowym sprzęcie. Intensywny kurs trwa 10 dni i kończy się egzaminem przed państwową komisją z Urzędu Dozoru Technicznego.
Mąka i kawa

www.maka-kawa.pl

Firma Estate Projekt powstała w roku 2005, w Sopocie. Na Trójmiejskim rynku zajmujemy się budową, zakupem i sprzedażą nieruchomości. Zbierając doświadczenia z tego zakresu działalności zauważyliśmy rosnące znaczenie stosowania innowacyjnych technologii wykorzystywanych do budowy nowych obiektów, remontów istniejących budynków a także rewitalizacji obiektów zabytkowych. Dlatego też zdecydowaliśmy o zaangażowaniu się w dystrybucję materiałów budowlanych wiodących belgijskich producentów izolacji refleksyjnej Aluthermo Quattro oraz powłok ochronnych HS Protect. W pełni zgadzamy się z filozofią Aluthermo Quattro i HS Protect, które zakładają poprawę komfortu pracy i życia osób korzystających z nowoczesnych rozwiązań technicznych przyjaznych dla środowiska naturalnego. Z naszą ofertą zapoznać się można w sklepie internetowym www.estateprojekt.pl - ZAPRASZAMY !

AMB24
amb24.pl

 

Od ponad 30 lat dostarczamy systemy elektroniki użytkowej. Specjalizujemy się w systemach sprzedaży oraz zabezpieczeń - dla każdego rodzaju działaności. Od wielu lat jesteśmy dilerem Premium marki Novitus. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze teleinformatycznej firm oraz wydarzeń.Bogata praktyka umożliwia nam możliwość poznania i wyboru wielu rozwiązań technicznych - które staramy się dostarczać naszym Klientom oferując najwyższy poziom świadczonych usług.
SAGA
SAGA

 

Saga jako hurtownia w branży elektrotechnicznej działa od 1990 roku. Zajmujemy się głównie handlem hurtowym w branży elektrotechnicznej oraz oświetleniowej. Podstawą działania naszej organizacji jest jakość produktów i usług oraz stabilne budowanie zaufania i trwałych relacji z naszymi klientami i dostawcami. Fundamentalne znaczenie dla realizacji naszych celów ma wysoka sprawność operacyjna, elastyczność w działaniu, szybkość podejmowania decyzji biznesowych oraz wieloletnie doświadczenie firmy jako dystrybutora na polskim rynku elektrotechnicznym.

Clinica Medica
clinica-medica.pl

 

Clinica Medica to miejsce z wieloletnią tradycją. Nasza placówka rozpoczęła swoją działalność 2 grudnia 1996r. jako pierwszy prywatny szpital zabiegowy w województwie pomorskim i Polsce północnej. Obecnie Clinica Medica to nie tylko miejsce przeznaczone dla osóbza wymagających zabiegów operacyjnych. W naszej klinice znajdziesz szerokie grono wykwalifikowanych specjalistów z wielu dziedzin medycyny. Jako placówka zapewniamy kompleksowe leczenie prywatne z takich dziedzin jak ginekologia, laryngologia, ortopedia i wiele innych, które pozwolą Ci na szybki powrót do zdrowia.

Radio ESKA
www.eska.pl

 

Skupiająca kilkadziesiąt rozgłośni radiowych grupa radiowa. W lokalnym radiu Eska Trójmiasto można o nas usłyszeć m.in. w każdy piątek po godz. 8.30 w programie ARKA FLASH.

 

Trojmiasto.pl
www.trojmiasto.pl


Portal trojmiasto.pl to pierwsze źródło informacji dla mieszkańców Trójmiasta, lider na lokalnym rynku mediów oraz wśród portali regionalnych z liczbą 180 tysięcy unikalnych użytkowników dziennie. Portal prezentuje wiadomości z życia Gdańska, Sopotu i Gdyni, dając czytelnikom możliwość komentowania wszystkich treści. Utrzymuje kilkanaście serwisów tematycznych, dysponuje największym kalendarzem imprez w Trójmieście i największym katalogiem firm z liczbą ponad 37 tysięcy obiektów.

Radio Kaszebe
http://radiokaszebe.pl/

 

Radio Kaszëbë to najpopularniejsza stacja na Kaszubach. Z nami wiesz, co słychać! Codziennie docieramy do ponad 800 000 potencjalnych słuchaczy w powiatach: kartuskim, kościerskim, puckim, wejherowskim, północnej części lęborskiego i gdańskiego oraz w Trójmieście. Serwujemy ciekawe informacje z regionu, muzykę popularną wśród naszych słuchaczy oraz rozrywkę w postaci konkursów antenowych i audycji na żywo.

Radio Gdańsk
http://www.radiogdansk.pl/

 

Radio Gdańsk nadaje swój całodobowy program w województwie pomorskim. Jest słyszalne także w zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Posiada korespondentów w Słupsku, Starogardzie Gdańskim, Człuchowie, Kwidzynie i Elblągu. Od 1945 do 31 maja 1975 nadawało dla województwa gdańskiego, a od 1 czerwca 1975 do 31 grudnia 1998 dla gdańskiego i elbląskiego.  O pełnej godzinie, od godziny 6:00 do północy oraz w dni powszednie o 5:30, 6:30, 7:30, 9:30 i 17:30, Radio Gdańsk nadaje serwis informacyjny. O 17:50 i 22:05 od poniedziałku do czwartku, nadawany jest serwis w języku kaszubskim – KLEKA. Latem, z myślą o turystach, dwukrotnie w ciągu dnia[w godzinach?] jest nadawany serwis w języku angielskim, niemieckim oraz rosyjskim. Osobny godzinny program po angielsku nadawany jest w piątki i soboty o 11:00 (z rozszerzoną wersją w DAB+)[1].  Obok realizacji programu Radio Gdańsk prowadzi działalność nagraniową. Dysponuje studiami nagraniowymi, z których korzystali m.in.: zespół Vader, Myslovitz, Anita Lipnicka i John Porter, Jean-Michel Jarre, Jan Kaczmarek, Shakira 

TOP TEN
top-ten.com.pl

 

Firma mająca siedzibę w Olsztynie rozpoczęła działalność jako hurtownia okuć meblowych w 1996 roku. Od ponad 25 lat firma "Top Ten" kompletuje potrzeby swoich klientów zajmując się kompleksowo sprzedażą oraz konfekcjonowaniem okuć i akcesoriów meblowych.

Weron
weron.pl

 

Firma dostarcza najwyższej jakości suplementację dla sportowców marki NAMEDSPORT, która w głównej mierze kojarzona jest z kolarstwem (partner największych wyścigów – Tour de France, Giro d’Italia, La Vuelta). Suplementy NAMEDSPORT obecne są także w innych dyscyplinach, w tym w piłce nożnej. Marka zdobywa zaufanie coraz szerszemu gronu sportowców, klubów i federacji ze względu na czystość antydopingową i najwyższej jakości substraty. WERON jest także dostawcą cieszącej się coraz większą popularnością naturalnej suplementacji dla sportowców. Mowa tutaj o suplementach z cierpkiej wiśni Cherry Active oraz shotach z buraka Beet It Sport, które coraz częściej widoczne są na boiskach, stadionach, w szatniach, czy na kortach tenisowych na całym świecie.

Gamma
gamma.tczew.pl

 

Od niemal 20 lat Spółka GAMMA buduje dla mieszkańców Tczewa i okolic. Proces zakupu mieszkania zna od podszewki, zarówno z perspektywy sprzedającego, jak i kupującego. Zbudowała niemal 700 mieszkań i lokali usługowych o łącznej powierzchni ponad 35 tysięcy metrów kwadratowych. Celem Spółki jest nieustanny rozwój, dlatego w fazie projektowania są już kolejne przedsięwzięcia. W ciągu następnych kilku lat powstanie prawie 30 tysięcy metrów powierzchni lokalowych. Podstawą realizowanych inwestycji jest stosowanie najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz najnowocześniejszych rozwiązań. Istotna dla Spółki jest również dbałość o aspekt estetyczny inwestycji. Przyjemnie mieszka się w dobrze zorganizowanej i miłej dla oka przestrzeni. GAMMA gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i pewność, że zamieszkasz w miejscu, które stanie się Twoim prawdziwym domem, komfortowym i bezpiecznym.

Fred
fred.com.pl

 

Fred – Centrum Obsługi Pojazdów to autoryzowany Partner Bosch Service i jeden z największych niezależnych serwisów samochodowych w Trójmieście. Fred – Centrum Obsługi Pojazdów stanowi dobre połączenie zalet zarówno dużych jak i małych przedsiębiorstw. Prywatny kapitał zadowolenie Klienta i pasja motoryzacyjna to nasze najważniejsze pryncypia.

DriveClean
driveclean.pl

 

Jest to nowa myjnia samochodowa mieszcząca się na parkingu Galerii RIVIERA w Gdyni. Zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy, którzy zadbają o Twój samochód. Używają wyłącznie bezpiecznych i profesjonalnych środków do czyszczenia i konserwacji pojazdów. Stosują chemię bezpieczną dla lakieru i powłok ceramicznych. Używamy produktów renomowanych marek m.in. Adbl, Carpro, Colourlock, Gyeon, Sonax, Workstuff, Maxifi, Karcher.

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia