TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Drużyny » Sezon 2022/2023 » Pierwszy Zespół » Wiosna 2024



ARKA GDYNIA SA - PIERWSZY ZESPÓŁ WIOSNA 2024


W górnym rządzie od lewej: Marcel Predenkiewicz, Kasjan Lipkowski, Hubert Turski, Ołeksandr Azacki, Paweł Depka, Paweł Lenarcik, Martin Chudy, Mateusz Derc, Karol Czubak, Michał Marcjanik, Przemysław Stolc, Wiktor Sawicki

W środkowym rzędzie od lewej: Mateusz Gołaszewski – specjalista odnowy biologicznej, Jordan Kordykiewicz – koordynator sztabu medycznego, Sebastian Milewski, Martin Dobrotka, Dawid Gojny, Michał Borecki, Abdallah Hafez, Janusz Gol, Olaf Kobacki, Wołodymyr Wereszczak, Tornike Gaprindaszwili, Marek Latos - specjalista odnowy biologicznej, Paweł Bednarczyk – kierownik drużyny

W dolnym rzędzie od lewej: Adrian Jurkiewicz, Hubert Adamczyk, Kacper Skóra, Jarosław Krupski - trener bramkarzy, Jakub Frydrych – asystent trenera, Wojciech Łobodziński – I trener, Tomasz Grzegorczyk - asystent trenera, Michał Galikowski – trener przygotowania motorycznego i diagnostyki, Marcel Szymański, Wojciech Zieliński, Jakub Staniszewski



Sztab szkoleniowy

Tomasz Grzegorczyk
Tomasz Grzegorczyk
II Trener

Jakub Frydrych
Jakub Frydrych
Asystent trenera

Jarosław Krupski
Jarosław Krupski
Trener bramkarzy

Michał Galikowski
Michał Galikowski
Trener przygotowania motorycznego i diagnostyki

Jordan Kordykiewicz
Jordan Kordykiewicz
Koordynator sztabu medycznego – fizjoterapeuta, specjalista odnowy biologicznej

Marek Latos
Marek Latos
Specjalista odnowy biologicznej

Mateusz Gołaszewski
Mateusz Gołaszewski
Specjalista odnowy biologicznej

Paweł Bednarczyk
Paweł Bednarczyk
Kierownik drużyny



Bramkarze

Paweł Depka
Paweł Depka
Numer: 33

Martin Chudy
Martin Chudy
Numer: 84

Paweł Lenarcik
Paweł Lenarcik
Numer: 95



Obrońcy

Marc Navarro
Marc Navarro
Numer: 2

Martin Dobrotka
Martin Dobrotka
Numer: 4

Ołeksandr Azacki
Ołeksandr Azacki
Numer: 13

Michał Marcjanik
Michał Marcjanik
Numer: 29

Przemysław Stolc
Przemysław Stolc
Numer: 32

Kasjan Lipkowski
Kasjan Lipkowski
Numer: 39

Dawid Gojny
Dawid Gojny
Numer: 94



Pomocnicy

Alassane Sidibe
Alassane Sidibe
Numer: 8

Hubert Adamczyk
Hubert Adamczyk
Numer: 11

Michał Borecki
Michał Borecki
Numer: 20

Kacper Skóra
Kacper Skóra
Numer: 21

Abdallah Hafez
Abdallah Hafez
Numer: 27

Jakub Staniszewski
Jakub Staniszewski
Numer: 31

Janusz Gol
Janusz Gol
Numer: 55



Napastnicy

Olaf Kobacki
Olaf Kobacki
Numer: 7

Karol Czubak
Karol Czubak
Numer: 10

Hubert Turski
Hubert Turski
Numer: 17

Marcel Szymański
Marcel Szymański
Numer: 19

Wiktor Sawicki
Wiktor Sawicki
Numer: 34

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia