TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.09.2012

Żółto - Niebieska Szkoła! Czekamy na kolejne datki!

W zeszłym roku dzięki realizacji przez Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki projektu „Kibice Razem” odwiedzaliśmy wspólnie gdyńskie podstawówki z przyborami szkolnymi i odblaskami. W tym roku również chcielibyśmy odwiedzić najmłodszych uczniów naszego miasta i wręczyć im gadżety szkolne, oczywiście w Żółto – Niebieskich barwach!

 

Już w najbliższa sobotę o godzinie 19:45, na stadionie GOSiR, Arka rozegra spotkanie z  Flotą Świnoujście. Wszystkich na ten mecz serdecznie zapraszamy i przypominamy o akcji naszego projektu dla pierwszaków!

 

Tego dnia czeka nas druga zbiórka na Żółto-Niebieskie wyprawki! Zbiórka, która tym razem, będzie przeprowadzona na trybunach stadionu w przerwie meczu!

 

 

Póki co, dzięki zbiórce zebraliśmy 2994,54 zł oraz 7,34 euro i 0,25 dolarów.

 

 

Dla tych którzy chcą pomóc w akcji, a nie będzie ich na meczu, mogą zrobić przelew na specjalnie utworzone konto na tę akcję! Wystarczy napisać wiadomość na nasz e-mail: skga@arkowcy.pl lub gdynia@kibice-razem.pl , a my podamy numer konta.

 

Do dnia 16.09.12 czekamy również na graficzne projekty wyprawek!

 

Wydarzenie na facebook:

http://www.facebook.com/events/273988139383597/
Poprzedni Następny

Mapa Strony


    

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia

 

|