TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.08.2012

100 lat Bartosz!

W dniu dzisiejszym swoje 21. urodziny obchodzi nasz młody obrońca - Bartosz Brodziński. Zawodnikowi grającemu z numerem 31 życzymy zdrowia, szczęścia, pewnych interwencji w szykach obronnych i rozwinięcia skrzydeł na boiskach seniorskiej piłki.

 

Bartosz Brodziński urodził się w Warszawie i grał w drużynach takich jak Drukarz Warszawa, Agrykola czy później Groclin Grodzisk Wlkp. Do Arki przeniósł się w roku 2007, a w pierwszym zespole żółto-niebieskich zadebiutował 6 listopada 2011 r., był to mecz przeciwko Warcie w Poznaniu - 1:1 (1:0). Do dnia dzisiejszego rozegrał w seniorskiej drużynie 7 meczów, w tym 5 w pełnym wymiarze czasowym strzelając 1 bramkę.

 

W obecnym sezonie Bartosz rozegrał dwa oficjalne spotkania tj. z Olimpią w Pucharze Polski 0:1(0:0) oraz ligowy mecz z Wartą Poznań 2:0(0:0). W obydwu spotkaniach zawodnik spędził na boisku pełne 90 minut co w perspektywie kadrowej rewolucji świadczy o znaczącej roli w zespole.

 

100 lat Bartosz! 
Poprzedni Następny

Mapa Strony