02.08.2012

Rezerwy wciąż skuteczne w sparingach!

Kolejny sparing i kolejna wysoka wygrana. Tym razem nasze rezerwy udały się w środę w okolice Pszczółek, gdzie pokonały IV-ligowy Potok 6:2. Dwie bramki w tym meczu zdobył wyróżniajacy się w pierwszej części Maciej Wardziński.

Sparing rezerwy:

Potok Pszczółki - Arka II Gdynia 2:6 (1:3)

Bramki:  ? 12' ,? 88' - Wardziński - 2 (7', 24'), Brzuzy 45', Patelczyk Kamil 66', Strzelecki 77',  Tymoczko 90'

I połowa: Kamola, Robakowski Piotr, Robakowski Radosław,Wojowski, Sulewski, Ziętarski, Kreft, Brzuzy, Róg, Formella, Wardziński

II  połowa: Kędra, Marcjanik, Haberka, Stolc, Strzelecki, Kreft, Barnik, Patelczyk Kamil, Patelczyk Dawid, Słowiński, Tymoczko.

Już początek meczu wskazywał, że padnie w tym meczu dużo bramek gdyż gospodarze zagrali ofensywnie i nie zamierzali się koncentrować na obronie.

Arka otworzyła wynik już w 7 minucie.  Maciej Wardziński dał prowadzenie po indywidualnej akcji. Pięć minut później chwila dekoncentracji i padło wyrównanie po błędzie linii obrony. W  24 min. na prowadzenie ponownie wyprowadził nasze rezerwy Wardziński, a ten sam zawodnik tuż przed przerwą dograł do Pawła Brzuzego i było 3:1.

Po przerwie weszła do gry inna  jedenastka. W 49 min.  rzutu karnego nie strzelił Fabian Słowiński. Z minuty na minutę Arka jednak coraz bardziej przeważała. W 66 min. Kamil Patelczyk strzelił bramkę w sytuacji sam na sam z bramkarzem po zagraniu Mikołaja Krefta. Na 5:1 podwyższył Radosław Strzelecki po dograniu Mateusza Tymoczko.

W 88 min.  gospodarze zmniejszyli rozmiary porażki, jednak to podopieczni Roberta Wilczyńskiego w końcówce  trafili jeszcze raz, a wynik meczu ustalił Tymoczko.