Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

22.07.2012

Rezerwy na remis z Concordią Elbląg.

W sparingu rozegranym w sobotnie popołudnie nasze III ligowe rezerwy zremisowały z  Concordią Elbląg. Był to pierwszy z serii test meczów podopiecznych Roberta Wilczyńskiego. Nasz zespół prowadził już 2:0, ale w ostatnim kwadransie po "juniorskich" błędach stracił dwa gole.

Sparing:

Arka II Gdynia - Concordia Elbląg 2:2 (0:0)

Bramki: Wardziński 55', 65' - 75' (karny), 80'

Arka II:

I połowa: Kamola - Sulewski P.Robakowski, R.Robakowski, Strzelecki- Patok, Radosavljevic, Czoska,   Barankiewicz - Słowiński -  K. Patelczyk

II połowa: Kamola - Stolc, Haberka, Marcjanik, Wojowski - Róg, Kwaśnik, Ziętarski,  Wesołowski - Barnik - Wardziński

W pierwszej połowie w naszym zespole zagrał Rafał Barankiewicz, który był ostanio na testach w Cracovii oraz grał w grupach młodzieżowych Hannover 96. W meczu tym dwa gole zdobył Maciej Wardziński. Pierwsza bramka padła po strzale głową po zagraniu Karola Roga, drugą zdobył wykorzystując sytuację sam na sam.