TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

18.07.2012

Terminarz III ligi. Rezerwy Arki zaczną od wyjazdu do Słupska.

Pomorski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz III ligi pomorsko-zachodniopomorskiej. Pierwsza kolejka zostanie rozegrana w weekend 18-19 sierpnia, a ostatnia 24-25 listopada.

 

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Gryf Słupsk - Arka II Gdynia
Polonia Gdańsk - Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard Szczeciński
Pogoń Barlinek - Cartusia Kartuzy
Orkan Rumia - Chemik Police
Lechia II Gdańsk - Kotwica Kołobrzeg
Dąb Dębno - Energetyk Gryfino
Koral Dębnica - Gwardia Koszalin

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Arka II Gdynia - Gwardia Koszalin
Energetyk Gryfino - Koral Dębnica
Kotwica Kołobrzeg - Dąb Dębno
Chemik Police - Lechia II Gdańsk
Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia
Błękitni Stargard Szczeciński - Pogoń Barlinek
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin
Gryf Słupsk - Polonia Gdańsk

Kolejka 3 - 1-2 września

Polonia Gdańsk - Arka II Gdynia
Pogoń II Szczecin - Gryf Słupsk
Pogoń Barlinek - Bałtyk Gdynia
Orkan Rumia - Błękitni Stargard Szczeciński
Lechia II Gdańsk - Cartusia Kartuzy
Dąb Dębno - Chemik Police
Koral Dębnica - Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin - Energetyk Gryfino

Kolejka 4 - 8-9 września

Arka II Gdynia - Energetyk Gryfino
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin
Chemik Police - Koral Dębnica
Cartusia Kartuzy - Dąb Dębno
Błękitni Stargard Szczeciński - Lechia II Gdańsk
Bałtyk Gdynia - Orkan Rumia
Gryf Słupsk - Pogoń Barlinek
Polonia Gdańsk - Pogoń II Szczecin

Kolejka 5 - 15-16 września

Pogoń II Szczecin - Arka II Gdynia
Pogoń Barlinek - Polonia Gdańsk
Orkan Rumia - Gryf Słupsk
Lechia II Gdańsk - Bałtyk Gdynia
Dąb Dębno - Błękitni Stargard Szczeciński
Koral Dębnica - Cartusia Kartuzy
Gwardia Koszalin - Chemik Police
Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 6 - 22-23 września

Arka II Gdynia - Kotwica Kołobrzeg
Chemik Police - Energetyk Gryfino
Cartusia Kartuzy - Gwardia Koszalin
Błękitni Stargard Szczeciński - Koral Dębnica
Bałtyk Gdynia - Dąb Dębno
Gryf Słupsk - Lechia II Gdańsk
Polonia Gdańsk - Orkan Rumia
Pogoń II Szczecin - Pogoń Barlinek

Kolejka 7 - 29-30 września

Pogoń Barlinek - Arka II Gdynia
Orkan Rumia - Pogoń II Szczecin
Lechia II Gdańsk - Polonia Gdańsk
Dąb Dębno - Gryf Słupsk
Koral Dębnica - Bałtyk Gdynia
Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard Szczeciński
Energetyk Gryfino - Cartusia Kartuzy
Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police

Kolejka 8 - 6-7 października

Arka II Gdynia - Chemik Police
Cartusia Kartuzy - Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński - Energetyk Gryfino
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin
Gryf Słupsk - Koral Dębnica
Polonia Gdańsk - Dąb Dębno
Pogoń II Szczecin - Lechia II Gdańsk
Pogoń Barlinek - Orkan Rumia

Kolejka 9 - 13-14 października

Orkan Rumia - Arka II Gdynia
Lechia II Gdańsk - Pogoń Barlinek
Dąb Dębno - Pogoń II Szczecin
Koral Dębnica - Polonia Gdańsk
Gwardia Koszalin - Gryf Słupsk
Energetyk Gryfino - Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard Szczeciński
Chemik Police - Cartusia Kartuzy

Kolejka 10 - 20-21 października

Arka II Gdynia - Cartusia Kartuzy
Błękitni Stargard Szczeciński - Chemik Police
Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg
Gryf Słupsk - Energetyk Gryfino
Polonia Gdańsk - Gwardia Koszalin
Pogoń II Szczecin - Koral Dębnica
Pogoń Barlinek - Dąb Dębno
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk

Kolejka 11 - 27-28 października

Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia
Dąb Dębno - Orkan Rumia
Koral Dębnica - Pogoń Barlinek
Gwardia Koszalin - Pogoń II Szczecin
Energetyk Gryfino - Polonia Gdańsk
Kotwica Kołobrzeg - Gryf Słupsk
Chemik Police - Bałtyk Gdynia
Cartusia Kartuzy - Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Arka II Gdynia - Błękitni Stargard Szczeciński

Bałtyk Gdynia - Cartusia Kartuzy
Gryf Słupsk - Chemik Police
Polonia Gdańsk - Kotwica Kołobrzeg
Pogoń II Szczecin - Energetyk Gryfino
Pogoń Barlinek - Gwardia Koszalin
Orkan Rumia - Koral Dębnica
Lechia II Gdańsk - Dąb Dębno

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Dąb Dębno - Arka II Gdynia
Koral Dębnica - Lechia II Gdańsk
Gwardia Koszalin - Orkan Rumia
Energetyk Gryfino - Pogoń Barlinek
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin
Chemik Police - Polonia Gdańsk
Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk
Błękitni Stargard Szczeciński - Bałtyk Gdynia

Kolejka 14 - 17-18 listopada

Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia
Gryf Słupsk - Błękitni Stargard Szczeciński
Polonia Gdańsk - Cartusia Kartuzy
Pogoń II Szczecin - Chemik Police
Pogoń Barlinek - Kotwica Kołobrzeg
Orkan Rumia - Energetyk Gryfino
Lechia II Gdańsk - Gwardia Koszalin
Dąb Dębno - Koral Dębnica

Kolejka 15 - 24-25 listopada

Koral Dębnica - Arka II Gdynia
Gwardia Koszalin - Dąb Dębno
Energetyk Gryfino - Lechia II Gdańsk
Kotwica Kołobrzeg - Orkan Rumia
Chemik Police - Pogoń Barlinek
Cartusia Kartuzy - Pogoń II Szczecin
Błękitni Stargard Szczeciński - Polonia Gdańsk
Bałtyk Gdynia - Gryf Słupsk







Poprzedni Następny

Mapa Strony