TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

25.05.2012

Wygrać derby z Lechią i zdobyć ligę!

W sobotę o godz. 13:00 JEDNAK NA STADIONIE RUGBY (wcześniejsze zmiany okazały sie ostatecznie nieaktualne!) naprzeciwko siebie staną dwie drużyny, które zdominowały rozgrywki w tym sezonie. Goście czyli Lechia Gdańsk stracili w całych sezonie tylko 4 punkty (2 remisy), Arka natomiast zdobyła o jeden punkt mniej (1 porażka, 1 remis). Ten mecz praktycznie zadecyduje kto zwycięży w  Pomorskiej Ligi Juniorów Młodszych. O 11:00 swój mecz derbowy, ale na Stadionie Rugby rozpoczną juniorzy starsi, którym zdobycie 1 punktu pozwoli na wygranie rozgrywek drugi raz z rzędu!

 

 

W drużynie trenera Krzysztofa Janczaka panuje pełna mobilizacja przez sobotnimi derbami. Arkowcy zdają sobie sprawę, że tylko zwycięstwo daje im szanse na wyprzedzenie Lechii, wygranie ligi i zdobycie awansu do ogólnopolskich rozgrywek o Mistrzostwo Polski. Remis oznaczałby, że żółto-niebiescy musieliby liczyć na potknięcie gdańszczan w dwóch ostatnich kolejkach. Co prawda Lechia w następnych meczach zagra kolejne spotkania derbowe (z trzecią Lechią Gdańsk AP i czwartą Olivią Gdańsk) ale trudno liczyć na, że straci w nich jakiekolwiek punkty.

 

W spotkaniu drużyn o tak zbliżonych umiejętnościach każdy szczegół może zadecydować o końcowym sukcesie. Dlatego też trenerzy i nasi młodzi pilkarze liczą, że kibice będą ich "12" zawodnikem i swoim gorącym dopingiem pomogą odnieść im życiowy sukces w ich krótkiej karierze sportowej, jakim będzie niewątpliwie zwycięstwo w Pomorskiej Lidze Juniorów Młodszych. Początek meczu o godz. 13:00. Wstęp wolny.

 

Tabela i wyniki Pomorskiej Ligi Juniorów Młodszych

 

 

Dwie godziny wcześniej swój mecz z Lechią rozegrają juniorzy starsi. Im do zwycięstwa w lidze wystarczy remis ale znając ambicję i charakter drużyny to zagrają o pełną pulę. Jak do tej pory podopieczni Roberta Wilczyńskiego zanotowali komplet 23 wygranych, bilans bramek 131-10 i nie będą chceli psuć sobie tego imponującego bilansu. Mamy nadzieję, że jutro arkowcy wskażą drogę swoim młodszym kolegom i odniosą przekonujące zwycięstwo.

 

Tabela i wyniki Pomorskiej Ligi Juniorów Starszych

 

mocny

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony

|