TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.03.2012

Podwójne urodziny!

W dniu dzisiejszym swoje urodziny obchodzą: Dariusz Ulanowski - były zawodnik Arki, a obecnie kierownik drużyn juniorskich i Michał Puszczewicz - założyciel, promotor telewizji klubowej Arka-TV jak i klubowy fotograf. Z tej okazji chcielibyśmy życzyć obu panom zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń, a przy okzazji serdecznie podziękować za dotychczas włożoną pracę na rzecz żółto-niebieskiej potęgi!

 

Dariusz Ulanowski to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w naszym klubie. Szybko stał się ulubieńcem kibiców i żywą legendą Arki rozgrywając w jej barwach rekordowe 422 mecze, zdobywając 17 goli. Zadebiutował 30.07.1994 r. z Miedzią Legnica 1:0, a ostatni raz zagrał z Piastem Gliwice 11.05.2010 r. W Ekstraklasie w barwach Arki rozegrał 54 mecze. Po ukończeniu kariery piłkarskiej objął w klubie stanowisko kierownika drużyn juniorskich.

 

Michał Puszczewicz to człowiek, który niewątpliwie przyczynił się do rozwinięcia medialnej gałęzi naszego klubu.  Pod koniec września 2007 r. "Pucha" z prywatnej inicjatywy urzeczywistnił swoje plany i stworzył klubową telewizję internetową ARKA-TV, która po pewnym okresie czasu otrzymała status oficjalnej telewizji klubowej. W dzisiejszych czasach, w piłkarskim świecie dzieje się wiele, nie tylko w czasie trwanie sezonu, ale także poza nim. To dzięki ARKA-TV  i jej ekipie kibice mają możliwość stworzenia jeszcze większej więzi z klubem poprzez relację z meczów, wywiady i uczestnictwo kamery w różnych wydarzeniach charytatywnych. Dziękujemy za włożoną pracę i trud by nasza Arka błysnęła nie tylko na boisku!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0646_kopia_92adccfdf60ebad7d48ce63d5fd0ad99.jpg

 

100 lat Panowie! 

 

 

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony