TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka Gdynia Sport

Aktualności

img

21.01.2012

Arka Gdynia Cup. Finały w niedzielę!

Trwa turniej ARKA GDYNIA CUP 2012. Uroczyste otwarcie miało miejsce o godz. 13.00. W popołudniowych meczach eliminacyjnych bardzo dobrze spisali się  "Młodzi Vikingowie" rocznik 1999, zajmując w swojej grupie pierwsze miejsce i jutro o półfinał zagrają z Sandecją.

 

W niedzielę w godz. 8.30-14.20 przeprowadzona zostanie faza play off oraz mecze o poszczególne miejsca w zawodach.

O godz. 14.20 zaplanowano FINAŁ a bezpośrednio po nim, Ceremonię Zamknięcia Turnieju.

WSTĘP NA HALĘ JEST BEZPŁATNY
! Zapraszamy!

 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_1138_kopia_cffad993d50edd3990708b6e909979e6.jpg

 

Uroczystego otwarcia dokonała Pani Joanna Zielińska - Pełnomocnik Prezydenta Gdyni ds. Kultury Fizycznej i Sportu. Nie zabrakło także medalisty mistrzostw świata z Hiszpanii Janusza Kupcewicza, który witając młodych zawodników z całej Polski życzył im jak najlepszych wyników podczas turnieju oraz udziału w imprezie której sam był w 1982 roku uczestnikiem.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_1110_kopia_fde239fdeadf03c1580234170f2a6e47.jpg

 

Atrakcją uroczystości otwarcia i prezentacji drużyn był występ  "Cheerleaders Prokom". Na otwarciu nie zabrakło także zawodników pierwszego zespołu Arki, którzy obserwowali nie tylko popisy dziewczyn, ale i prezentację "bojowych" okrzyków każdej z drużyn. Niestety być może podczas sparingu, który rozegrali później na stadionie rugby im takiego zabrakło i niestety przegrali 1:4.

 

Trzymamy więc kciuki za zawodników rocznika 1999 i życzymy sukcesu.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_1120_kopia_f6b96ecbb39231bedb67e05a993a155a.jpg


Wyniki eliminacji:


GRUPA A:


OKĘCIE – SANDECJA 0 : 5
CRACOVIA – MOTOR 0 : 5
OKĘCIE – MOTOR 1 : 6
CRACOVIA – SANDECJA 0 : 2
OKĘCIE  - CRACOVIA 0 : 3
MOTOR – SANDECJA 1 : 0
 
1. Motor – 9
2. Sandecja – 6
3. Cracovia – 3
4. Okęcie - 0
 
GRUPA B


WARTA – LECHIA 5 : 1
GRYF – ELANA 4 : 4
WARTA – ELANA 7 : 3
LECHIA – GRYF 3 : 0
WARTA – GRYF 2 : 1
ELANA – LECHIA 2 : 3
 
1. Warta – 9
2. Lechia – 6
3. Gryf – 1
4. Elana - 1

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_1144_kopia_d6e12544165f8d77c9e548e286e57ed6.jpg

 

GRUPA C


ARKA 99 – RADOMIAK 5 : 2
ZAGŁĘBIE  – OLIMPIA 2 : 1
ARKA 99 – OLIMPIA 3 : 1
ZAGŁĘBIE – RADOMIAK 0 : 2
OLIMPIA – RADOMIAK 3 : 0
ARKA – ZAGŁĘBIE 1 : 1

 
1. Arka 1999 – 7pkt.
2. Zagłębie – 4
3. Olimpia – 3
4. Radomiak – 3
 
GRUPA D


ARKA 2000 – AP 21 1 : 6

NAPRZÓD – ZAWISZA 0 : 1
ARKA 2000 – ZAWISZA 2 : 6
NAPRZÓD – AP 21 2 : 2
ARKA 2000 – NAPRZÓD 3 : 2
ZAWISZA – AKADEMIA 2 : 4
 
1. AP21 Kraków - 7pkt.
2. Zawisza Bydgoszcz – 6
3. Arka 2000 – 3
4. Naprzód Czyżowice - 1

 
Plan gier na niedzielę
 
¼ FINAŁU o miejsca IX – XVI


8:15 CRACOVIA – RADOMIAK
8:30 GRYF – NAPRZÓD
8:45 OLIMPIA – OKĘCIE
9:00 ELANA – ARKA 2000
 
¼ FINAŁU o miejsca I – VIII


9:15 MOTOR – ZAGŁEBIE
9:30 WARTA - ZAWISZA
9:45 ARKA – SANDECJA
10:00 LECHIA – AKADEMIA 21

 

tr








Poprzedni Następny

Mapa Strony