TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

07.11.2011

Bilety na mecz z Sandecją. Karnety nadal ważne!

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Sandecją Nowy Sącz, który odbędzie się w sobotę (19 listopada) o godz. 19.45. Jest to ostatni mecz ligowy, jaki rozegra Arka w tym roku. Jest to też ostatni mecz, podczas którego ważne są karnety na rundę jesienną!

 

Z przykrością informujemy, że w punktach Real i Antena (ulica Działdowska) nie jest już prowadzona sprzedaż biletów na mecze Arki Gdynia.
-----------
Kibiców, którzy  kupowali bilety w popularnym punkcie w Realu informujemy, że najbliższy punkt sprzedaży znajduje się w Fan Shopie znajdującym się na stadionie.

 
Osoby kupujące bilety na ul. Działdowskiej zapraszamy do niedawno otwartego punktu Suple24.eu, który znajduję się przy ul. Morskiej  150.

 

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży oraz do zakupów przez internet.!

 

Zachęcamy do zakupu biletu w przedsprzedaży (bilet tańszy o 3 zł).


-------------------

 

Sprzedaż biletów na stadionie w dzień meczu

Kasa nr 3 będzie w całości (2 okienka) wyłączona dla potrzeb osób, które będą zakładały profile.  W kasie tej nie będzie prowadzona sprzedaż biletów. Kasa otwarta zostanie o godz. 16.00.

 

Kasy biletowe uruchomione zostaną o godz. 15.00 (kasa nr. 2) i 16.30 (wszystkie pozostałe). Kasa techniczna od godz. 17.30.

 

-------------------

 

Odbiór i wymiana wadliwych karnetów odbywa się codziennie w biurze klubu na stadionie w godz. 11.00-16.00. Wymiana karnetów w  dniu meczu w kasie nr 2 od godz. 13.00.


-------------------

 

UWAGA!

W ZWIĄZKU Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY.

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA.

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE.

Oznacza to, że kibic nie posiadający pełnego, zweryfikowanego profilu wraz ze zdjęciem, nie będzie miał możliwości zakupu biletu!!!
Poprzedni Następny

Mapa Strony