TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

12.10.2011

Polonia Warszawa - Bilety na Puchar Polski

Ruszyła sprzedaż biletów na pucharowy  mecz z Polonią Warszawa, który odbędzie się w środę (19 października) o godz. 18.30. 

 

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży oraz do zakupów przez internet.

 

Uwaga!!!
Przypominamy ,że karnety upoważniają do wejścia na wszystkie mecze ligowe oraz mecze Pucharu Polski.

Cenny biletów na spotkanie z Polonią Warszawa - zgodnie z cennikiem ligowym.  

 

---------------

 

Sprzedaż biletów w dzień meczu

Kasa nr 3 będzie w całości (2 okienka) wyłączona dla potrzeb osób, które będą zakładały profile.  W kasie tej nie będzie prowadzona sprzedaż biletów. Kasa otwarta zostanie o godz. 15.00.

 

Kasy biletowe uruchomione zostaną o godz. 14.00 (kasa nr. 2) i 15.30 (wszystkie pozostałe)

  

---------------

 

Odbiór i wymiana karnetów odbywa się codziennie w biurze klubu na stadionie w godz. 11.00-16.00. Wymiana karnetów w  dniu mecz w kasie nr 2 od godz. 14.00.

Prosimy o jak najszybszą wymianę wadliwych karnetów w dniu meczu w kasie reklamacyjnej lub w dziale marketingu w dni powszednie w godzinach od 11-16.

 
---------------

UWAGA!!!

Z przyjemnością informujemy, że w dystrybucje biletów zaangażował się nowy punkt sprzedaży:

Ubezpieczenia
Adres: 81-225 Gdynia, ul. Partyzantów 44
Godziny otwarcia: pn - pt 10.00-17.00

 

Punkt w Gdyni na ul. Świętojańskiej 106 (Salonik prasowy u Piotra i Maksymiliana) nie sprzedaje już biletów na spotkania Arki Gdynia.

 

---------------

 

UWAGA!

W ZWIĄZKU Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY.

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA.

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE.

Oznacza to, że kibic nie posiadający pełnego, zweryfikowanego profilu wraz ze zdjęciem, nie będzie miał możliwości zakupu biletu!!!
Poprzedni Następny

Mapa Strony