TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.10.2011

MARATON KOTERSKIEGO - tylko w sieci Multikino!

Czasem musi przyjść prawdziwy Dzień Świra, w którym Wszyscy Jesteśmy Chrystusami, a Baby Są Jakieś Inne. Gdzie wtedy znaleźć schronienie? Oczywiście tylko w Multikinie! Już 14 października 2011 roku w wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się MARATON KOTERSKIEGO. Trzy świetne filmy, które łączy postać Adasia Miauczyńskiego, trzy świadectwa polskiej codzienności i niespełnionych marzeń inteligentów. A do tego masa śmiechu i dobrej zabawy.

 

„Dzień świra” i „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” są uważane za najlepsze filmy Marka Koterskiego, w których bohater – inteligent Adaś Miauczyński – boryka się z wiecznym niedopasowaniem do świata. Postać wykreowana przez Marka Kondrata na stałe wryła się w kinematografię polską, a większość soczystych tekstów przeszła do języka potocznego. Produkcje Koterskiego ochrzczono mianem „kultowych”. Jest szansa, że taki sam los spotka „Baby są jakieś inne”. A o tym najszybciej będzie można przekonać się w Multikinie 14 października 2011 roku podczas „Maratonu Koterskiego”.

 

W „Baby są jakieś inne” w roli Miauczyńskiego debiutuje Adam Woronowicz. Partneruje mu Robert Więckiewicz. Na drugim planie błyszczą Małgorzata Bogdańska, Winicjusz Rzymyszkiewicz oraz ulubieniec polskiej publiczności Michał Koterski. „Misiek” tym razem wciela się w rolę sprzedawcy na stacji benzynowej, które to miejsce będzie główną areną zmagań między bohaterami. Film traktuje o trudnych relacjach damsko-męskich, w których to brzydsza płeć jest pomiatana i dyskryminowana. A co za tym idzie, w mniej lub bardziej wybrednych słowach wyraża się o swoich partnerkach, co prowadzi do tragikomicznych sytuacji. Jak mówi sam reżyser: „To odgryzanie się mężczyzn, wyraźnie słabszych i przegranych - zagonionych pod ścianę, w narożnik, do kąta. Gadają na baby krytycznie, sarkastycznie, agresywnie, oskarżająco, żarliwie”. Na ekranie możemy się więc spodziewać prawdziwych emocji oraz nagromadzenia absurdalnych sytuacji – czyli tego, za co najbardziej kochamy kino Koterskiego.

 

„Maraton Koterskiego” odbędzie się 14 października 2011 roku w wybranych kinach sieci Multikino. Wyświetlone zostaną filmy: „Dzień świra”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” oraz premierowo „Baby są jakieś inne”. Początek seansów o godzinie 22:00. Zapraszamy serdecznie do Multikina!

 

Ceny biletów:  22 zł. Normalny /  19 zł. Ulgowy / 17 zł. 

Start: Godzina 22:00.


Maraton odbędzie się w następujących kinach sieci Multikino: Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź, Poznań SB, Poznań Malta, Rumia, Rybnik, Szczecin, Ursynów, Wola, Targówek, Włocławek, Arkady, Pasaż, Zabrze


Szczegóły TUTAJ


Zapraszamy na www.multikino.pl

 

Poprzedni Następny

Mapa Strony


    

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia

 

|