02.09.2011

Darek Formella z sukcesem w kadrze U-17 i kolejnym powołaniem.

Reprezentacja Polski do lat 17 wygrała w finałowym meczu w ramach XXVI Międzynarodowego Turnieju o Puchar Syrenki z Danią 2:0 (0:0).

Obie bramki dla naszej młodziezy zdobył Mariusz Stępiński (w 71 i  80 z karnego).

W meczu tym jak i całym turnieju wyróżniającą się postacią był Dariusz Formella z zespołu juniorów młodszych Arki. Podopieczny Krzysztofa Janczaka w finale zagrał 40 minut. W II połowie nie zagrał z powodu skutków urazu jakiego nabawił się w pierwszej części meczu.

Młody zawodnik otrzymał jeszcze w trakcie turnieju kolejne powołanie.  Trener Marcin Dorna powołał go na konsultację szkoleniową, która odbywać się będzie od 16 do 23 września w Bielsku-Białej oraz dwumecz ze Słowenią.