17.06.2011

U-16: Arka strzela Rosji.

Podczas rozgrywanego na Ukrainie Turnieju imienia Wiktora Bannikowa reprezentacja Polski do lat 16 (rocznik 1995) bezbramkowo zremisowała z Włochami, a w czwartek  "biało-czerwoni" wygrali z Rosją 2:1.

W obu meczach wystąpił zawodnik SI Arka rocznik 1995 - Dariusz Formella. Z Włochami zagrał od 77 minuty, natomiast z Rosją wszedł na plac gry w 49 minucie, by po 10 minutach zdobyć drugą, zwycięską jak się okazało bramkę dla Polski! Gratulacje!

Polska zagra jeszcze trzeci mecz w grupie. W sobotę gra z Turcją.

Darek do Arki trafił swego czasu za namową trenera Grzegorza Witta z Redy i seriami zdobywał bramki w swojej kategorii wiekowej. Ostatnio prowadził go trener Sebastian Czajka.