TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
grandprixgdyni

Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

25.11.2010

Karnety, bilety, 1000zł i telefon - konkursy przed meczem ze Śląskiem!

Przed nami mecz ze Śląskiem. Już teraz weź udział w konkursach i wygrywaj atrakcyjne nagrody!

1.Będziesz w sobotę na meczu z Koroną? Już teraz wyślij SMS o treści arka.gol pod numer 7238 i przy odrobinie szczęścia możesz wygrać karnet na rundę wiosenną oraz 1000 zł w gotówce i telefon Samsung Wave.

Konkurs odbędzie się w przerwie meczu.

By wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS o treści arka.gol na numer 7238. Spośród osób, które wysłały SMS zostaną wylosowane 3, które wezmą udział w konkursie (otrzymają SMS z informacją, że zostały wylosowane). Osoby te powinny zgłosić się do punktu sprzedaży programu (przy wejściu na trybuny) tuż po gwizdku kończącym pierwszą połowę.

Zasady konkursu są następujące - w bramce zostaną umieszczone 3 cele, w które należy trafić piłką z punktu oznaczającego rzut karny. Trafienie w największy cel umieszczony na środku bramki gwarantuje wygranie karnetu i daje przepustkę do strzału o 200 zł. Trafienie w drugie koło daje możliwość oddania strzału w najmniejszy cel i wygrania 800 złi telefonu komórkowego. Łącznie można wygrać karnet i 1000 zł w gotówce oraz telefon Samsung Wave o wartości 1299zł!

SMSy można wysyłać do 40 minuty pierwszej połowy.
Oczywiście by wziąć udział w konkursie należy być na meczu.
Zapraszamy na spotkanie Arka Gdynia - Śląsk Wrocław!

koszt SMS to 2,44 zł

Fundatorem telefonu Samsung Wave jest salon Novagsm.pl - telefony komórkowe, ul. Świętojańska 40.

---------------------------------------------------------------------------------------------

2. Wygraj w tradycyjnym konkursie sponsorowanym przez Akademię Prawa Jazdy.

Wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@akademiaprawajazdy.pl z dokładnym wynikiem spotkania Ekstraklasy Arka Gdynia-Śląsk Wrocław. Spośród osób, które nadeślą poprawny wynik rozlosowany zostanie jeden bilet na jeden z kolejnych meczów Arki w Gdyni. Liczą się tylko e-maile wysłane do 27 listopada do godziny 14:45. Każdy uczestnik może wysłać tylko jednego e-maila. Regulamin konkursu dostępny na stronie www.akademiaprawajazdy.pl.

Rozwiązanie konkursu najpóźniej 29 listopada. Nagroda do odebrania w biurze Akademii Prawa Jazdy przy ulicy Świętojańskiej 68/3 (nad EMPiKiem - II piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 10-17, sobota w godz. 10-13, tel. 58 661 11 11.
Powodzenia!

----------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Aż 6 biletów można wygrać w tradycyjnych zabawach "w której minucie" oraz "Kto za zdjęciu" na oficjalnym koncie Arki na portalu Facebook. Po szczegóły zapraszamy na Facebook - profil Arka Gdynia SSA.Poprzedni Następny

Mapa Strony