TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.09.2010

Rolling Stones na wielkim ekranie - zaprasza Multikino

Nasz partner Multikino zaprasza na wyjątkowy koncert zespołu
THE ROLLING STONES z legendarnej trasy koncertowej The Exile on Main Street Tour !
16 września, start: 20:00


Opis koncertu:

Ladies & Gentlemen: The Rolling Stones to film koncertowy nakręcony podczas północnoamerykańskiej trasy koncertowej z 1972 roku Exile Main Street. Tour. Został nakręcony podczas czterech występów w Fort Worth, Houston i Texasie i następnie wyświetlony w kinach w 1974 roku. Miejsca na bardzo trudno dostępne pokazy w Nowym Jorku, Filadelfii, Atlancie, Houston, Chicago, Miami i Los Angeles zostały wyprzedane natychmiast i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Rolling Stones odzyskali prawa autorskie w późnych latach 90. Nigdy nie było w oficjalnej sprzedaży filmu Ladies & Gentlemen: The Rolling Stones na kasetach video, DVD lub pokazów w kinie, aż do tej chwili.

Film został zremasterowany do Hi-Definition ze ścieżką dźwiękową 5.1 przy pełnej współpracy z Sir Mick Jaggerem i Keithem Richardsem.

Gigantyczny fragment muzycznej historii, zawiera klasyki Stonesów, takie jak: Brown Sugar, Midnight Rambler, Tumbling Dice, Street Fighting Man, Jumpin' Jack Flash i inne.

Przed koncertem widzowie obejrzą unikalny wywiad z Mickiem Jaggerem nagrany w 2010 roku w Londynie, który zapowiada zremasterowaną cyfrową wersję tego, co dziś jest już mitycznym filmem koncertowym Rolling Stones grających jeden ze swoich najbardziej legendarnych show.

Cena biletów: tylko 15 zł

Partnerzy: More2Screen, Eagle Rock Entertainment, Coca-Cola, Radio Eska Rock, MTV, Studente.pl, Stopklatka.pl, Mediarun.pl, nuta.pl, magazyn HIRO, Infomusic.pl, cgm.pl oraz Onet.pl

Bilety na koncert na Wielkim Ekranie już w sprzedaży w kasach 10 kin sieci Multikino i Silver Screen:
1) Bydgoszcz
2) Gdańsk
3) Gdynia
4) Kraków
5) Łódź
6) Poznań 51
7) Szczecin
8) Warszawa Złote Tarasy
9) Wrocław Arkady
10) ZabrzeSzczegóły pokazu na www.multikino.plPoprzedni Następny

Mapa Strony