TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.08.2010

Wygraj bilety na Widzew czyli konkursy przed Zagłębiem

Przed meczem z Zagłębiem Lubin zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach, w których łącznie do wygrania jest 6 biletów na mecz z Widzewem Łódź (11 września).

Pięć biletów jest do wygrania w konkursie ogłoszonym na oficjalnym klubowym koncie Facebook. Wszelkie szczegóły są dostępne w profilu Arka Gdynia SSA. Zapraszamy na nasze konto Facebook!Kolejny bilet można wygrać w tradycyjnym już konkursie sponsorowanym przez Akademię Prawa Jazdy.

Wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@akademiaprawajazdy.pl z dokładnym wynikiem spotkania Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Arka Gdynia. Spośród osób, które nadeślą poprawny wynik rozlosowany zostanie jeden bilet na jeden z kolejnych meczów Arki w Gdyni. Liczą się tylko e-maile wysłane do 28 sierpnia do godziny rozpoczęcia spotkania. Każdy uczestnik może wysłać tylko jednego e-maila. Regulamin konkursu dostępny na stronie www.akademiaprawajazdy.pl.

Rozwiązanie konkursu najpóźniej 31 sierpnia. Nagroda do odebrania w biurze Akademii Prawa Jazdy przy ulicy Świętojańskiej 68/3 (nad EMPiKiem - II piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 10-17, sobota w godz. 10-13, tel. 58 661 11 11. Powodzenia!Poprzedni Następny

Mapa Strony


    

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia

 

|