05.10.2022

Raport: Grali wypożyczeni

Podsumowujemy występy zawodników wypożyczonych z Arki, którzy wystąpili na boiskach Ekstraklasy, 1 oraz 2 ligi:

PKO BP Ekstraklasa rozegrała jedenastą kolejkę:

• Olaf Kobacki (Miedź Legnica) – rozegrał 78 min. (zmiana) w przegranym 0:2 domowym spotkaniu przeciwko Stali Mielec. Został upomniany przez arbitra żółtą kartką.

W minionym tygodniu Fortuna 1 liga rozegrała dwunastą kolejkę:

• Mikołaj Łabojko (Odra Opole) – 73 minuty (zmiana) w wyjazdowym spotkaniu z Chrobrym Głogów zremisowanym 2:2.

Dwunasta seria gier eWinner 2. Ligi przyniosła 1 występ naszego zawodnika:

• Jakub Wilczyński  (KKS 1925 Kalisz) – rozegrał 11 minut (wejście z ławki) przegranego 3:1 wyjazdowego meczu ze Wisłą Puławy

Trzynasta zaś 2 występy:

• Jakub Wilczyński  (KKS 1925 Kalisz) – zagrał 78 min. (zmiana) w wygranym 2:1 domowym spotkaniu przeciwko Hutnikowi Kraków.

• Kasjan Lipkowski (KKS 1925 Kalisz) – rozegrał całe spotkanie w wygranym 2:1 domowym spotkaniu przeciwko Hutnikowi Kraków i został upomniany przez arbitra żółtą kartką.