TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kuchnia Wikinga
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.09.2022

Firma Alekseon Partnerem Młodej Arki

Mamy przyjemność poinformować, że na pokładzie "Młodej Arki" melduje się kolejny Partner! Dziękujemy za zaufanie firmie Alekseon z Gdyni. Jak przedstawia się nasz nowy Partner? Zapraszamy do artykułu.

Alekseon to nowoczesna agencja e-commerce, która buduje skuteczne strategie omnichannelowe i systemy e-commerce pomagając firmom skalować ich biznesy. 

10 LAT POMNAŻANIA DOŚWIADCZEŃ

Na rynku działamy już ponad 10 lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy szereg projektów o zasięgu krajowym i europejskim. Nie boimy się wyzwań i do każdego partnera podchodzimy indywidualnie. Chcemy być nie tylko dostarczycielem usług ale przede wszystkim PARTNEREM w biznesie. Sprzedaż krajowa, czy międzynarodowa? Duży e-commerce z zagranicy, czy mniejszy polski? Nie ma rzeczy, która mogłaby nas zaskoczyć! 
 

  DOŚWIADCZENIE W E-COMMERCE

W naszym zespole poza świetnymi Project Managerami i developerami, znajdziesz także osoby, które przez lata piastowały stanowiska E-commerce managerów a także Marketing Managerów. Potrzebujesz wsparcia w zakresie rozwoju sprzedaży – marketplace’y krajowe (allegro) i międzynarodowe (amazon, e-bay), chcesz uporać się z kwestiami podatkowymi? Służymy pomocą. Dzięki własnej wiedzy, a także naszych partnerów biznesowych, jesteśmy w stanie skierować Twój biznes na międzynarodowe wody i dać pewność, że tam nie utoniemy! 
 
Raz jeszcze dziękujemy za okazane zaufanie! #ArkaRazem 

Poprzedni Następny

Mapa Strony

|