TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.07.2022

Terminarz CLJ U19

Poznaliśmy także terminarz CLJ U19. W sezonie 2022/23 rozgrywki, w których Arka zdobyła wicemistrzostwo Polski (CLJ U18),  będą toczyć się po reorganizacji w kategorii U19.  W 2. kolejce tak jak w przypadku juniorów młodszych U17, także i tutaj dojdzie do  derbów z Lechią Gdańsk. 

 

 

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

 

 

Miedź Legnica - Korona Kielce
Escola Varsovia Warszawa - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Cracovia - Lech Poznań
MKS Polonia Warszawa - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa

 

 

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

 

 

Korona Kielce - Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - MKS Polonia Warszawa
Wisła Kraków - Cracovia
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Miedź Legnica - Escola Varsovia Warszawa

 

 

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

 

 

Escola Varsovia Warszawa - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Cracovia - Legia Warszawa
MKS Polonia Warszawa - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław

 

 

Kolejka 4 - 3-4 września

 

 

Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Arka Gdynia - Raków Częstochowa
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Pogoń Szczecin - Cracovia
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin
Escola Varsovia Warszawa - Jagiellonia Białystok

 

 

Kolejka 5 - 10-11 września

 

 

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Escola Varsovia Warszawa
Cracovia - Miedź Legnica
MKS Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Raków Częstochowa - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

 

 

Kolejka 6 - 17-18 września

 

 

Korona Kielce - Arka Gdynia
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Raków Częstochowa
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Miedź Legnica - MKS Polonia Warszawa
Escola Varsovia Warszawa - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

 

 

Kolejka 7 - 24-25 września

 

 

Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Cracovia - Jagiellonia Białystok
MKS Polonia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Arka Gdynia - Lech Poznań

 

 

Kolejka 8 - 1-2 października

 

 

Korona Kielce - Lech Poznań
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Miedź Legnica - Górnik Zabrze
Escola Varsovia Warszawa - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - MKS Polonia Warszawa
Zagłębie Lubin - Cracovia

 

 

Kolejka 9 - 8-9 października

 

 

Cracovia - Korona Kielce
MKS Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Escola Varsovia Warszawa
Raków Częstochowa - Miedź Legnica
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Lech Poznań - Wisła Kraków

 

 

Kolejka 10 - 15-16 października

 

 

Korona Kielce - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Escola Varsovia Warszawa - Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Cracovia - MKS Polonia Warszawa

 

 

Kolejka 11 - 22-23 października

 

 

MKS Polonia Warszawa - Korona Kielce
Lechia Gdańsk - Cracovia
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Escola Varsovia Warszawa
Arka Gdynia - Miedź Legnica
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Legia Warszawa

 

 

Kolejka 12 - 29-30 października

 

 

Korona Kielce - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Miedź Legnica - Lech Poznań
Escola Varsovia Warszawa - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Cracovia - Górnik Zabrze
MKS Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk

 

 

Kolejka 13 - 5-6 listopada

 

 

Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Górnik Zabrze - MKS Polonia Warszawa
Raków Częstochowa - Cracovia
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Escola Varsovia Warszawa
Wisła Kraków - Miedź Legnica
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

 

 

Kolejka 14 - 12-13 listopada

 

 

Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Miedź Legnica - Legia Warszawa
Escola Varsovia Warszawa - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Cracovia - Śląsk Wrocław
MKS Polonia Warszawa - Raków Częstochowa
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze

 

 

Kolejka 15 - 19-20 listopada

 

 

Górnik Zabrze - Korona Kielce
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - MKS Polonia Warszawa
Arka Gdynia - Cracovia
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica

 


Kolejka 16

 

 

 

Korona Kielce - Miedź Legnica
Pogoń Szczecin - Escola Varsovia Warszawa
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Cracovia
Arka Gdynia - MKS Polonia Warszawa
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze

 

 

 

Kolejka 17

 

 

 

Raków Częstochowa - Korona Kielce
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
MKS Polonia Warszawa - Lech Poznań
Cracovia - Wisła Kraków
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Escola Varsovia Warszawa - Miedź Legnica

 

 

 

Kolejka 18

 

 

 

Korona Kielce - Escola Varsovia Warszawa
Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Cracovia
Wisła Kraków - MKS Polonia Warszawa
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa

 

 

 

Kolejka 19

 

 

 

Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Raków Częstochowa - Arka Gdynia
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
MKS Polonia Warszawa - Legia Warszawa
Cracovia - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Miedź Legnica
Jagiellonia Białystok - Escola Varsovia Warszawa

 

 

 

Kolejka 20

 

 

 

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Escola Varsovia Warszawa - Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Cracovia
Pogoń Szczecin - MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Raków Częstochowa
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław

 

 

 

Kolejka 21

 

 

 

Arka Gdynia - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
MKS Polonia Warszawa - Miedź Legnica
Cracovia - Escola Varsovia Warszawa
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

 

 

 

Kolejka 22

 

 

 

Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Cracovia
Escola Varsovia Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Arka Gdynia

 

 

 

Kolejka 23

 

 

 

Lech Poznań - Korona Kielce
Arka Gdynia - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Miedź Legnica
Lechia Gdańsk - Escola Varsovia Warszawa
MKS Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Cracovia - Zagłębie Lubin

 

 

 

Kolejka 24

 

 

 

Korona Kielce - Cracovia
Zagłębie Lubin - MKS Polonia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Escola Varsovia Warszawa - Górnik Zabrze
Miedź Legnica - Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Arka Gdynia
Wisła Kraków - Lech Poznań

 

 

 

Kolejka 25

 

 

 

Wisła Kraków - Korona Kielce
Lech Poznań - Legia Warszawa
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Raków Częstochowa - Escola Varsovia Warszawa
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
MKS Polonia Warszawa - Cracovia

 

 

 

Kolejka 26

 

 

 

Korona Kielce - MKS Polonia Warszawa
Cracovia - Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Escola Varsovia Warszawa - Śląsk Wrocław
Miedź Legnica - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Legia Warszawa - Wisła Kraków

 

 

 

Kolejka 27

 

 

 

Legia Warszawa - Korona Kielce
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Miedź Legnica
Arka Gdynia - Escola Varsovia Warszawa
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Cracovia
Lechia Gdańsk - MKS Polonia Warszawa

 

 

 

Kolejka 28

 

 

 

Korona Kielce - Lechia Gdańsk
MKS Polonia Warszawa - Górnik Zabrze
Cracovia - Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Escola Varsovia Warszawa - Lech Poznań
Miedź Legnica - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

 

 

 

Kolejka 29

 

 

 

Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Legia Warszawa - Miedź Legnica
Wisła Kraków - Escola Varsovia Warszawa
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Cracovia
Raków Częstochowa - MKS Polonia Warszawa
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk

 

 

 

Kolejka 30

 

 

 

Korona Kielce - Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
MKS Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław
Cracovia - Arka Gdynia
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin

 

 

 

tr, 90minut.pl

 








Poprzedni Następny

Mapa Strony