04.05.2022

Raport: Grali wypożyczeni

W 2. i 3. lidze rozegrano w minionym tygodniu po dwie kolejki spotkań. Kolejny raz okazję do występów mieli więc zawodnicy wypożyczeni z Arki do innych klubów.

• Szymon Nowicki (Radunia Stężyca) - 59 minut (zmiana) i żółta kartka w wygranym 4:2 meczu ze Śląskiem II Wrocław na własnym stadionie oraz 75 minut (zmiana) w przegranym 2:3 meczu wyjazdowym z Hutnikiem Kraków

• Mikołaj Łabojko (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 3:2 meczu z Motorem Lublin na własnym stadionie

• Oliwier Dobek (GKS Przodkowo) 90 minut i bramka w zremisowanym 1:1 meczu z Kotwicą Kołobrzeg oraz 90 minut w wygranym 2:1 meczu z Unią Janikowo.

• Kacper Tomczak (GKS Przodkowo) - 90 minut w zremisowanym 1:1 meczu z Kotwicą Kołobrzeg oraz 90 minut i bramka w wygranym 2:1 meczu z Unią Janikowo.

• Oskar Ryk (Stolem Gniewino) - po 90 minut w meczach wyjazdowych z Unią Janikowo (remis 0:0) oraz ze Świtem Skolwin (porażka 0:2)

• Fabian Lengiewicz (Bałtyk Gdynia) - 90 minut w przegranym 0:2 meczu wyjazdowym z Bałtykiem Koszalin