TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.07.2021

Plan transmisji 3., 4., i 5. kolejki Fortuna 1 Ligi

W związku z planowanymi transmisjami, Departament Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN wyznacz terminy rozegrania meczów 3., 4., i 5. kolejki Fortuna 1 Ligi.
 

 Plan transmisji 3. kolejki Fortuna 1 Ligi: 

 

3. KOLEJKA

12.08.

czwartek

20:00

Apklan Resovia Rzeszów

-

Skra Częstochowa

IPLA.TV

3. KOLEJKA

13.08.

piątek

18:00

Puszcza Niepołomice

-

ŁKS Łódź

IPLA.TV

3. KOLEJKA

13.08.

piątek

20:30

GKS Tychy

-

Miedź Legnica

Polsat Sport

3. KOLEJKA

14.08.

sobota

12:40

Korona Kielce

-

GKS Jastrzębie

Polsat Sport

3. KOLEJKA

14.08.

sobota

18:00

Stomil Olsztyn

-

Arka Gdynia

IPLA.TV

3. KOLEJKA

14.08.

sobota

20:30

GKS Katowice

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

IPLA.TV

3. KOLEJKA

15.08.

niedziela

12:40

Widzew Łódź

-

Chrobry Głogów

Polsat Sport

3. KOLEJKA

15.08.

niedziela

15:00

Górnik Polkowice

-

Zagłębie Sosnowiec

IPLA.TV

3. KOLEJKA

15.08.

niedziela

18:00

Odra Opole

-

Sandecja Nowy Sącz

IPLA.TV

 

 

Plan transmisji 4. kolejki Fortuna 1 Ligi:

 

4. KOLEJKA

17.08.

wtorek

18:00

Apklan Resovia Rzeszów

-

Puszcza Niepołomice

IPLA.TV

4. KOLEJKA

17.08.

wtorek

18:00

Miedź Legnica

-

Skra Częstochowa

IPLA.TV

4. KOLEJKA

17.08.

wtorek

20:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

GKS Tychy

Polsat Sport

4. KOLEJKA

18.08.

środa

18:00

Stomil Olsztyn

-

Korona Kielce

IPLA.TV

4. KOLEJKA

18.08.

środa

18:00

ŁKS Łódź

-

GKS Jastrzębie

IPLA.TV

4. KOLEJKA

18.08.

środa

20:30

Arka Gdynia

-

Widzew Łódź

Polsat Sport

4. KOLEJKA

19.08.

czwartek

18:00

Górnik Polkowice

-

Chrobry Głogów

IPLA.TV

4. KOLEJKA

19.08.

czwartek

18:00

Odra Opole

-

Zagłębie Sosnowiec

IPLA.TV

4. KOLEJKA

19.08.

czwartek

20:30

GKS Katowice

-

Sandecja Nowy Sącz

Polsat Sport

 

 

Plan transmisji 5. kolejki Fortuna 1 Ligi: 

 

5. KOLEJKA

20.08.

piątek

18:00

Puszcza Niepołomice

-

Miedź Legnica

IPLA.TV

5. KOLEJKA

20.08.

piątek

20:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Skra Częstochowa

Polsat Sport

5. KOLEJKA

21.08.

sobota

12:40

Korona Kielce

-

ŁKS Łódź

Polsat Sport

5. KOLEJKA

21.08.

sobota

18:00

GKS Jastrzębie

-

Apklan Resovia Rzeszów

IPLA.TV

5. KOLEJKA

21.08.

sobota

20:30

Widzew Łódź

-

Stomil Olsztyn

IPLA.TV

5. KOLEJKA

22.08.

niedziela

12:40

GKS Katowice

-

Zagłębie Sosnowiec

Polsat Sport

5. KOLEJKA

22.08.

niedziela

15:00

Górnik Polkowice

-

Arka Gdynia

IPLA.TV

5. KOLEJKA

22.08.

niedziela

18:00

GKS Tychy

-

Sandecja Nowy Sącz

IPLA.TV

5. KOLEJKA

23.08.

poniedziałek

18:00

Odra Opole

-

Chrobry Głogów

IPLA.TV

 


 

KOSZULKI 2021/2022 CZEKAJĄ NA WAS W SKLEPIE!

 

 

KARNETY 2021/2022

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/korzysci_06d4bb0e3c9fca88e12aa499ee139994.jpg

 

 

 
 
 
 
 
 







Poprzedni Następny

Mapa Strony