07.06.2021

Grali wypożyczeni

W długi weekend mecze ligowe rozegrali zawodnicy wypożyczeni z Arki do klubów 2. i 3. ligi. Zapraszamy na krótkie podsumowanie ich występów.

Zespoły w 2. lidze rozegrały przedostatnią, 37. kolejkę spotkań w tym sezonie.

• Michał Molenda (KKS 1925 Kalisz) - 90 minut w wygranym 2:0 meczu ze Zniczem Pruszków na wyjeździe. KKS zapewnił sobie miejsce w barażach o awans do 1. ligi.

• Łukasz Soszyński (Sokół Ostróda) - 45 minut (zmiana) w wygranym 2:1 meczu wyjazdowym z Hutnikiem Kraków

W 3. lidze (grupa 2) rozegrano natomiast 31. i 32. kolejkę.

• Damian Lisiecki (Gryf Wejherowo) - 90 minut i żółta kartka w domowym meczu z Chemikiem Police (remis 0:0)

• Kacper Wiśniewski (Gryf Wejherowo) - 90 minut w domowym meczu z Chemikiem Police (remis 0:0) oraz 90 minut i żółta kartka w wyjazdowym spotkaniu z Górnikiem Konin (remis 1:1)

• Norbert Hołtyn (Gryf Wejherowo) - 64 minuty (zmiana) w domowym meczu z Chemikiem Police (remis 0:0) oraz 90 minut i bramka (w 69 min.) w wyjazdowym meczu z Górnikiem Konin (remis 1:1)

• Mateusz Zbiranek (Pomorzanin Toruń) - 90 minut, bramka (w 43 min. gry) i żółta kartka w wyjazdowym meczu z Bałtykiem Koszalin (porażka 3:4) oraz 69 minut w wyjazdowym spotkaniu z Unią Janikowo (porażka 1:2)

• Szymon Nowicki (Bałtyk Gdynia) - 45 minut (zmiana) przegranym 0:3 meczu u siebie z Elaną Toruń