19.10.2020

Grali wypożyczeni

Kolejne mecze ligowe rozegrali zawodnicy wypożyczeni z Arki do klubów 2. i 3. ligi. Poniżej prezentujemy krótkie podsumowanie ich występów.

2. liga

• Jakub Chojnowski (KKS 1925 Kalisz) grał od 46 min. w przegranym 0:3 meczu wyjazdowym z Chojniczanką Chojnice. Nasz pomocnik w przerwie zmienił Daniela Kamińskiego i zanotował 8 występ w lidze w tym sezonie.

• Okazji do gry nie miał tym razem Oskar Ryk, gdyż mecz Błękitnych Stargard z GKS-em Katowice został odwołany ze względów epidemiologicznych.

3. liga

• W 3 lidze w bezpośrednim meczu zmierzyły się Unia Swarzędz z Pomorzaninem Toruń. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Unii, w barwach której w pierwszych 45 minutach wystąpił napastnik Kacper Magdziński. Z kolei w ekipie pokonanych całe spotkanie rozegrał pomocnik Mateusz Zbiranek. Dla Magdzińskiego był to 8., a dla Zbriranka 10. mecz w rozgrywkach 2020/21.

• Fabian Lengiewicz (Bałtyk Gdynia) rozegrał 90 minut i zobaczył żółtą kartkę w przegranym 0:4 meczu z GKS-em Przodkowo. Lengiewicz utrzymuje pewne miejsce w swoim zespole. W tym sezonie wystąpił we wszystkich dotychczasowych meczach Bałtyku.

• Spotkanie Gryfa Wejherowo, w którym występują Norbert Hołtyn, Damian Lisiecki oraz Kacper Wiśniewski, z Nielbą Wągrowiec zostało przełożone na 4 listopada.