TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

29.07.2020

Terminarz rozgrywek CLJ U17

Poznaliśmy także harmonogram kolejek w Centralnej Lidze Juniorów młodszych U17. Pierwsze spotkanie Arka rozegra w Gdyni, a jej rywalem będzie AP Reissa Poznań.

 

 

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

 

Pogoń Szczecin

-

FASE Szczecin

Lech Poznań

-

CWZS Bydgoszcz

Lechia Gdańsk

-

Warta Poznań

Arka Gdynia

-

AP Reissa Poznań

 

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

 

FASE Szczecin

-

AP Reissa Poznań

Warta Poznań

-

Arka Gdynia

CWZS Bydgoszcz

-

Lechia Gdańsk

Pogoń Szczecin

-

Lech Poznań

 

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

 

Lech Poznań

-

FASE Szczecin

Lechia Gdańsk

-

Pogoń Szczecin

Arka Gdynia

-

CWZS Bydgoszcz

AP Reissa Poznań

-

Warta Poznań

 

Kolejka 4 - 5-6 września

 

FASE Szczecin

-

Warta Poznań

CWZS Bydgoszcz

-

AP Reissa Poznań

Pogoń Szczecin

-

Arka Gdynia

Lech Poznań

-

Lechia Gdańsk

 

Kolejka 5 - 12-13 września

 

Lechia Gdańsk

-

FASE Szczecin

Arka Gdynia

-

Lech Poznań

AP Reissa Poznań

-

Pogoń Szczecin

Warta Poznań

-

CWZS Bydgoszcz

 

Kolejka 6 - 19-20 września

 

FASE Szczecin

-

CWZS Bydgoszcz

Pogoń Szczecin

-

Warta Poznań

Lech Poznań

-

AP Reissa Poznań

Lechia Gdańsk

-

Arka Gdynia

 

Kolejka 7 - 26-27 września

 

Arka Gdynia

-

FASE Szczecin

AP Reissa Poznań

-

Lechia Gdańsk

Warta Poznań

-

Lech Poznań

CWZS Bydgoszcz

-

Pogoń Szczecin

 

Kolejka 8 - 3-4 października

 

FASE Szczecin

-

Pogoń Szczecin

CWZS Bydgoszcz

-

Lech Poznań

Warta Poznań

-

Lechia Gdańsk

AP Reissa Poznań

-

Arka Gdynia

 

Kolejka 9 - 10-11 października

 

AP Reissa Poznań

-

FASE Szczecin

Arka Gdynia

-

Warta Poznań

Lechia Gdańsk

-

CWZS Bydgoszcz

Lech Poznań

-

Pogoń Szczecin

 

Kolejka 10 - 17-18 października

 

FASE Szczecin

-

Lech Poznań

Pogoń Szczecin

-

Lechia Gdańsk

CWZS Bydgoszcz

-

Arka Gdynia

Warta Poznań

-

AP Reissa Poznań

 

Kolejka 11 - 24-25 października

 

Warta Poznań

-

FASE Szczecin

AP Reissa Poznań

-

CWZS Bydgoszcz

Arka Gdynia

-

Pogoń Szczecin

Lechia Gdańsk

-

Lech Poznań

 

Kolejka 12 - 31 października

 

FASE Szczecin

-

Lechia Gdańsk

Lech Poznań

-

Arka Gdynia

Pogoń Szczecin

-

AP Reissa Poznań

CWZS Bydgoszcz

-

Warta Poznań

 

Kolejka 13 - 7-8 listopada

 

CWZS Bydgoszcz

-

FASE Szczecin

Warta Poznań

-

Pogoń Szczecin

AP Reissa Poznań

-

Lech Poznań

Arka Gdynia

-

Lechia Gdańsk

 

Kolejka 14 - 14-15 listopada

 

FASE Szczecin

-

Arka Gdynia

Lechia Gdańsk

-

AP Reissa Poznań

Lech Poznań

-

Warta Poznań

Pogoń Szczecin

-

CWZS Bydgoszcz








Poprzedni Następny

Mapa Strony