TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

02.04.2020

Radiologica zaprasza do swoich oddziałów!

Pracownia Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej Radiologica Net wspiera nas od kilku sezonów. W obecnym czasie ograniczeń dotyczących usług w służbie zdrowia firma zaprasza do korzystania ze swoich oddziałów! Radiologica Pomorze sp. z o.o posiada dwie placówki medyczne: - Radiologica Pomorze Rumia i Radiologica Pomorze Gdynia.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/logo_radiologica_f40168555bbdd584f3e3b62222201f3f.jpg

 

Pracownia Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej Radiologica Net w Rumi to wysokiej klasy aparat rezonansu magnetycznego o natężeniu 1,5 Tesli oraz spiralny wielorzędowy tomograf komputerowy. Ponadto firma oferuje szereg usług w zakresie przychodni wielospecjalistycznej wraz z najwyższej kalsy specjalistami.

 

Doświadczony zespół lekarzy i techników specjalizujących się w badaniach rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej gwarantuje maksymalne wykorzystanie możliwości diagnostycznych aparatów do postawienia prawidłowej diagnozy, nawet w skomplikowanych przypadkach chorobowych. Wysokopolowy aparat rezonansu magnetycznego i wielorzędowy tomograf komputerowy firmy Siemens to możliwie krótki czas badania z gwarancją jego wysokiej jakości.

 

W lipcu 2013 roku działalność została poszerzona o poradnie: chirurgiczną, neurologiczną, otolaryngologiczną oraz alergologiczną. Poradnie działają w ramach refundacji z Narodowego Funduszu Zdrowia.

 

Pracownia Rezonansu Magnetycznego znajduje się także na terenie Szpitala Wojewódzkiego w Gdyni przy ul. Wójta Radtkego 1.

 

Zapraszamy!

 

#ArkaRazem!
Poprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia