TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

15.02.2020

Oświadczenie Klubu

Informujemy, że do chwili obecnej do Klubu nie wpłynęło orzeczenie zawierające uzasadnienie decyzji Komisji Ligi z dnia 12.02.2020 r. dotyczącej zakazu wstępu na najbliższy mecz dla osób będących na meczu z Cracovią na Trybunie Górka. 

 

W związku z tym wszelkie informacje pojawiające się w przestrzeni publicznej, w tym w przekazie medialnym portalu arkowcy.pl, mówiące jakoby decyzja dotycząca ewentualnego odwołania została przez Klub już podjęta, są nieprawdziwe.

 

Wierzymy, że tylko niezrozumienie obowiązującej procedury odwoławczej, podczas wymiany informacji z przedstawicielem SKGA spowodowało błędną interpretację zamierzeń Klubu i w konsekwencji rozpowszechnienie nieprawdziwych informacji.

 

Procedura odwoławcza wskazuje bowiem, że złożenie odwołania bez podstawy, jaką jest uzasadnienie decyzji Komisji Ligi byłoby pustym gestem. Działanie w obronie Kibiców, którzy zostali ukarani decyzją Komisji Ligii za samą obecność na Trybunie Górka, może być skuteczne jedynie poprzez działania zgodne z literą prawa i procedurami.

 

Wierzymy także, że pełna wiedza o obowiązującej procedurze odwoławczej pozwoli na właściwą ocenę sytuacji. 

 

Liczymy na wsparcie Kibiców niezależnie od potencjalnego procesu odwoławczego, podczas meczu z Rakowem Częstochowa. Drużyna potrzebuje Waszego wsparcia!
Poprzedni Następny

Mapa Strony