TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.09.2019

Grali wypożyczeni

Kolejne mecze rozegrali zawodnicy wypożyczeni w tym sezonie z Arki na szczeblu 2. i 3. ligi. Przedstawiamy krótkie podsumowanie ich występów.

W Fortuna 1. lidze mimo dwóch rozegranych w ubiegłym tygodniu spotkań w barwach Olimpii Grudziądz nie zobaczyliśmy na boisku Bartosza Nowickiego.  

2. liga
 
Spośród pięciu zawodników wypożyczonych do Gryfa Wejherowo w piątkowym, wyjazdowym spotkaniu z Górnikiem Łęczna, wystąpiło trzech z nich. Mariusz Sławek i Maksymilian Hebel rozegrali pełne 90 minut, zaś Szymon Nowicki został zmieniony w 66 min. Na boisku zabrakło miejsca dla Damiana Lisieckiego i Jakuba Peka. Górnik wygrał 1:0.
 
Mariusz Sławek
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A7406_700a28aae1d927dc199433fb6a52aa56.jpg
Maksymilian Hebel  
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/SZYMON_NOWICKI_adf35091ff5415c4b420bc659636a7f7.jpg
Szymon Nowicki 
 
Do bratobójczego pojedynku mogło dojść w Elblągu, gdzie Olimpia grała z Bytovią. Spośród czterech zawodników wypożyczonych obydwu klubów na murawę wybiegł tylko jeden. do W barwach gospodarzy wystąpił Oskar Ryk, który na murawie pojawił się w 84 min. gry. Olimpia wygrała 2:1.
 
Oskar Ryk
Oskar Ryk 
 
Po 10. kolejkach Olimpia Elbląg jest trzecia, Bytovia zajmuje 10. miejsce. Tabelę zamyka Gryf Wejherowo.
 
3. liga
 
Michał Molenda zagrał pełne 90 min. w spotkaniu Radunii Stężyca z rezerwami Pogoni Szczecin. Nasz bramkarz nie przepuścił żadnego strzału, a jego obecny zespół wygrał to wyjazdowe spotkanie aż 4:0.
 

Znalezione obrazy dla zapytania michał molenda arka gdynia

 Michał Molenda 
 
W spotkaniu wyjazdowym meczu Bałtyku Gdynia ze Polonią Środa Wielkopolska wystąpił Mateusz Gułajski. Zagrał on 90 min., po których został zmieniony w wyniku zmiany taktycznej. Gościom udało się wywieźć nad morze komplet punktów dzięki zwycięstwu 2:1. W meczu tym nie wystąpił Mateusz Węsierski.
 
Mateusz Gułajski 
 
KP Starogard Gdański przegrał u siebie z Górnikiem Konin 0:2. W barwach gospodarzy pełne 90 min. rozegrał Krzysztof Krakowiak.
 
Krzysztof Krakowiak  
 
W tabeli 2. grupy 3. ligi Radunia Stężyca jest druga, KP dziewiąty, a Bałtyk Gdynia zajmuje 17., przedostanie miejsce.
 
MU Poprzedni Następny

Mapa Strony


    

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia

 

|