26.08.2019

Grali wypożyczeni

Kolejne mecze rozegrali zawodnicy, w którzy w tym sezonie są wypożyczeni z Arki do klubów 1., 2. i 3. ligi.

Fortuna 1. liga

Bartosz Nowicki (Olimpia Grudziądz) rozegrał 45 min. w przegranym 1:2 meczu wyjazdowym z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Nasz zawodnik wyszedł w pierwszym składzie beniaminka i został zmieniony w przerwie przez Dominika Frelka.

Bartosz Nowicki

2. liga

Norbert Hołtyn (Bytovia Bytów) grał do 68 minuty w meczu ze Zniczem Pruszków. Bytovia prowadziła na własnym boisku do przerwy 2:0, ale drugiej połowie goście zdołali doprowadzić do remisu 2:2.

Znalezione obrazy dla zapytania norbert hołtyn
Norbert Hołtyn

Fabian Lengiewicz (Bytovia Bytów) pojawił się na murawie w 70 min. tego spotkania i był to dla niego debiut w barwach klubu z Bytowa.

Znalezione obrazy dla zapytania fabian lengiewicz
 Fabian Lengiewicz

Maksymilian Hebel (Gryf Wejherowo) rozegrał pełne 90 minut w przegranym 0:1 meczu wyjazdowym z Pogonią Siedlce.

Maksymilian Hebel

Mariusz Sławek (Gryf Wejherowo) także wystąpił w tym spotkaniu przez 90 minut na pozycji lewego obrońcy.

Mariusz Sławek

Z kolei Jakub Pek (Gryf Wejherowo) rozegrał w starciu z Pogonią 45 minut i otrzymał żółtą kartkę. Wyszedł w pierwszym składzie, a w przerwie zmienił go były zawodnik juniorów i drugiego zespołu Arki - Oskar Sikorski.

Znalezione obrazy dla zapytania jakub pek
Jakub Pek

Oskar Ryk (Olimpia Elbląg) pojawił się na boisku w 72 min. meczu ze Stalą Stalowa Wola. Jego zespół przegrał u siebie 0:1 tracąc gola z rzutu karnego.

Oskar Ryk
Oskar Ryk

3. liga

Krzysztof Krakowiak (KP Starogard) zagrał pełne 90 minut i otrzymał żółtą kartkę w przegranym meczu wyjazdowym z KKS-em Kalisz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla zespołu z Kalisza.

Krzysztof Krakowiak

Mateusz Gułajski (Bałtyk Gdynia) rozegrał 90 minut w meczu z Sokołem Kleczew. Bałtyk przegrał na wyjeździe 0:2 i wciąż pozostaje bez punktów w tym sezonie.

Mateusz Gułajski

Kolejne mecze naszych wypożyczonych zawodników już w przyszły weekend. Trzymamy kciuki za udane występy.