TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

17.08.2019

W Arce Gdynia nie ma specjalnych przygotowań, ale jest "spinka"

Arka Gdynia okupuje obecnie ostatnie, 16. miejsce w ligowej tabeli. Drużynie trudno będzie się szybko przełamać, bo przed żółto-niebieskimi starcie z Lechem Poznań (sobota, godz. 17.30).

 

W szeregach Arki nikt co prawda nie podchodzi lekceważąco do swoich obowiązków, ale przez wzgląd na pojedynek z Lechem Poznań, żółto-niebiescy nie zamierzają też wprowadzać "trybu nadzwyczajnego".

 

- Zdajemy sobie sprawę z tego, że sytuacja jest bardzo trudna, jesteśmy na dnie tabeli PKO Ekstraklasy i musimy zrobić wszystko, by z tego dołka wyjść. Natomiast nie wprowadzamy jakiś nadzwyczaj specjalnych przygotowań, trenujemy normalnym cyklem. Chcielibyśmy po prostu by coś "specjalnego" wydarzyło się podczas samego spotkania z Lechem - mówi Jacek Zieliński, szkoleniowiec Arki.

 

Nie oznacza to jednak, że w klubie nie panuje dodatkowa mobilizacja związana z przyjazdem do Gdyni klasowego rywala. A to z kolei sprawia, że zła passa może odejść szybciej, niż spodziewają się tego kibice.

 

- Nie ma znaczenia klasa rywala czy miejsce rozgrywanego meczu. Popełniliśmy błędy w poprzednich spotkaniach, mieliśmy swoje wpadki, niemniej jednak przez pryzmat sezonu będą się one przytrafiać, ale my musimy po prostu zacząć punktować. Mecz z Lechem wywołuje jeszcze większą „spinkę” w nas i to jest motywujące - w skrócie zrobimy wszystko, by tą złą passę przełamać - zapewnia Zieliński.


Niemal na pewno opiekun piłkarzy z Gdyni wprowadzi zmiany w drużynie przed meczem z Lechem Poznań. Co prawda na razie nie chce on odkrywać kart, ale można spodziewać się ich przede wszystkim w szeregach defensywnych.

 

- Zespół o składzie dowie się w sobotę na odprawie przed meczem, dlatego uważam, że jest jeszcze za wcześnie na odkrywanie kart. Po przegranym spotkaniu zawsze jakieś ewentualności się w głowie pojawiają, ale to zostawię dla państwa na sobotni pojedynek - zwrócił się Zieliński w kierunku dziennikarzy.

 

Spotkanie Arka Gdynia - Lech Poznań zaplanowane zostało na sobotę, 17 sierpnia. Początek meczu o godz. 17.30.

 

 ŁŻ
Poprzedni Następny

Mapa Strony