30.05.2019

Kolejne mecze wypożyczonych

W środku tygodnia 31. kolejkę spotkań rozegrały zespoły rywalizujące w tym sezonie w III lidze (grupa 2). Trzech zawodników wypożyczonych z Arki zanotowało ligowe występy w pełnym wymiarze czasowym.

Krzysztof Krakowiak (KP Starogard Gdański) rozegrał 90 minut w meczu, w którym  jego zespół wygrał na własnym boisku z Bałtykiem Gdynia 3:1. Zespół prowadzony przez trenera Łukasza Kowalskiego odniósł w tej sposób 13 zwycięstwo w sezonie i zajmuje 10. miejsce w ligowej stawce.

Krzysztof Krakowiak

Szymon Więckowicz (Chemik Bydgoszcz) rozegrał 90 minut w meczu  z Jarotą Jarocin. Jego zespół wygrał 1:0 po golu zdobytym w 45 minucie gry. W tej kolejce zwyciężyła jednak także Gwardia Koszalin, dlatego strata zajmującego 16. miejsce w tabeli Chemika do tego zespołu nadal wynosi 6 pkt.
 Szymon Więckowicz

Adrian Polański (Radunia Stężyca) grał 90 minut w zakończonym remisem 1:1 wyjazdowym meczu  z Sokołem Kleczew. Zespół ze Stężycy prowadził po bramce Pawła Wojowskiego, ale gospodarze wyrównali w 90 minucie. Radunia zajmuje 3. miejsce ze stratą 3 pkt. do prowadzącego Lecha II Poznań, który ma rozegrany o jeden mecz mniej.