TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

12.04.2019

Rafał Żurowski wzmacnia szeregi Arki Gdynia

Rafał Żurowski wzmacnia szeregi Arki Gdynia.

 

Urodzony 23 października 1986 roku w Bydgoszczy, od 9 lat zawodowo związany z futbolem. Był skautem agencji Sport Trade Center, a następnie licencjonowanym menedżerem piłkarskim. Jest także właścicielem agencji marketingowej The Owners. Ostatnio pracował w Chojniczance na stanowisku dyrektora sportowego.

 

Z wykształcenia prawnik specjalizujący się w arbitrażu sportowym.

 

Prezes Wojciech Pertkiewicz określił nową funkcję w Klubie dyrektora wykonawczego, rozumianą jako działania w pionie sportowym, ale także ze względu na szerokie doświadczenie w innych obszarach, ma nadzieję na jego wsparcie również w pozasportowych działaniach Klubu.

 

„Po okresie pracy  Edwarda Klejndinsta nie mieliśmy funkcji dyrektora sportowego  i doświadczenie ostatniego okresu przekonało nas, że niezbędna będzie reorganizacja pionu sportowego. Pierwszą z nich jest pozyskanie Pana Rafała Żurowskiego, gdzie liczę na jego doświadczenie nie tylko w kwestiach sportowych”. 

 

Witamy na pokładzie Arki i życzymy powodzenia!
Poprzedni Następny

Mapa Strony