TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.04.2019

Rafał Żurowski wzmacnia szeregi Arki Gdynia

Rafał Żurowski wzmacnia szeregi Arki Gdynia.

 

Urodzony 23 października 1986 roku w Bydgoszczy, od 9 lat zawodowo związany z futbolem. Był skautem agencji Sport Trade Center, a następnie licencjonowanym menedżerem piłkarskim. Jest także właścicielem agencji marketingowej The Owners. Ostatnio pracował w Chojniczance na stanowisku dyrektora sportowego.

 

Z wykształcenia prawnik specjalizujący się w arbitrażu sportowym.

 

Prezes Wojciech Pertkiewicz określił nową funkcję w Klubie dyrektora wykonawczego, rozumianą jako działania w pionie sportowym, ale także ze względu na szerokie doświadczenie w innych obszarach, ma nadzieję na jego wsparcie również w pozasportowych działaniach Klubu.

 

„Po okresie pracy  Edwarda Klejndinsta nie mieliśmy funkcji dyrektora sportowego  i doświadczenie ostatniego okresu przekonało nas, że niezbędna będzie reorganizacja pionu sportowego. Pierwszą z nich jest pozyskanie Pana Rafała Żurowskiego, gdzie liczę na jego doświadczenie nie tylko w kwestiach sportowych”. 

 

Witamy na pokładzie Arki i życzymy powodzenia!
Poprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia