23.10.2018

CLJ U15: Arka wygrywa w Poznaniu 4:1

Żółto-niebiescy kontynuują dobrą passę strzelecką. Po strzeleniu 6 bramek w ostatnim meczu Arkowcy pokonali Wartę 4:1 (2:0).  Do siatki trafiali Babś (2), Kucharzewski i Gontarz.

Centralna Liga Juniorów U15 – 10. kolejka

Warta Poznań - SI Arka Gdynia 1:4 (0:2)

Bramki: 90'  Krzysztof Babś 12’, 23’, Paweł Gontarz 55’, Igor Kucharzewski 61’

Arka: Styn (63’ Gołoś), Babś, Bojarczuk, Capar, Galiński, Gasiński (50’ Kucharzewski), Gontarz (63’ Łyszkiewicz – Dustet), Krasiński, Luchowski (60’ Kościów), Czyż (53’ Matwiszyn), Sobieszczyk.

Trudne warunki atmosferyczne nie przeszkodziły żółto-niebieskim odnieść kolejnego wysokiego zwycięstwa. Po pokonaniu Wdy pewni zwyciężyli oni w wyjazdowym spotkaniu  Wartą. Podobnie jak Gdyni, tak i w Poznaniu hulał dziś porywisty wiatr połączony z padającym deszczem. Pomimo pogody na dobrze przygotowanej murawie na boisku na Drodze Dębińskiej Arkowcy rozegrali świetne spotkanie.

Dwie bramki, które nieco ustawiły to spotkanie udało się zdobyć w pierwszej połowie. Nasi piłkarze zdobywając po przerwie kolejne dwie bramki nie pozostawili rywalom złudzeń, kto tego dnia był lepszy. Gospodarzom tylko raz udało się oszukać naszą obronę, lecz miało to miejsce w ostatniej minucie meczu i nie mogło już zmienić dobrego wrażenia, jakie pozostawiła po sobie Arka.