TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.06.2018

Arka Gdynia eSports z kolejnym sukcesem.

Zawodnicy Arki Gdynia eSports w niedzielę reprezentowali klub podczas Turnieju FIFA 18 GG League 2018 na Inea Stadion w Poznaniu. Pula nagród wynosiła aż 10 tysięcy złotych. "Bartasowi" niestety nie udało się wyjść poza fazę grupową, ale "Owca" zajął, najgorsze dla sportowców, ale jakże zaszczytne, czwarte miejsce.

 

W grupie A, obok Michała "Owcy" Owczarzaka znaleźli się, reprezentujący Piasta Gliwice Esports Bartosz "seVen" Majewski, Marcin "Szumi" Szumilas z GKS Tychy oraz Piko. W grupie C z Bartoszem "Bartasem" Trittem znaleźli się "backkey", Mikołaj Czapliński oraz Miłosz 'milosz93' Bogdanowski, reprezentujący Legię Warszawa.


TRUDNA FAZA GRUPOWA

Po pierwszej kolejce spotkań "Bartas" w meczu z "backkey'em" przegrał 3:4, a później zremisował 3:3, a "Owca" Owczarzak przegrał z Szumim 0:2, by później wygrać z nim 4:0.

 

W kolejnych meczach "Owca" wygrał z Piko 3:2 i 2:0, a "Bartas" zaliczył kolejne remisy, tym razem z "miloszem93" z Legii 4:4 i 3:3.

 

W ostatnich starciach fazy grupowej "Bartas" wygrał z Mikołajem Czaplińskim 4:3 i 6:2, a Owca wygrał z "seVenem" 2:1, by później przegrać 2:4.

 

Po fazie grupowej Michał "Owca" Owczarzak z pierwszego miejsca awansował do fazy finałowej, natomiast Bartosz "Bartas" Tritt odpadł i zajął 3 miejsce w grupie z dorobkiem 9 punktów.


WYRÓWNANA WALKA

 

W pierwszym meczu pierwszej rundy fazy finałowej "Owca" wygrał 2:1 z "mrn'em" i w drabince wygranych powędrował do rundy drugiej, w której przegrał 2:4 i 1:3 z "miloszem93" z Legii Warszawa i spadł do drabinki przegranych.


Tam, w drugiej rundzie przegranych zmierzył się z "seVenem" z Piasta Gliwice Esports i dzięki wygranej 4:1 uplasował się na 4 miejscu, dostając się tym samym do trzeciej rundy przegranych.


W walce o podium "Owca" znów zmierzył się z Marcinem "mrn'em" Sczesem i przegrał z nim 1:2, zostając na 4 pozycji i wygrywając nagrodę w wysokości 500 zł. "mrn" tym samym zajął trzecie miejsce, zdobywając 1500 złotych.

 

W finale zmierzyli się Miłosz "milosz93" Bogdanowski oraz Damian "natsu" Gajewski.

 

mk
Poprzedni Następny

Mapa Strony