TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

15.06.2018

Serwis informacyjny dla kibiców reprezentacji.

Polski Związek Piłki Nożnej reaktywował serwis informacyjny dla kibiców reprezentacji Polski. Wszystkie osoby zainteresowane meczami z udziałem biało-czerwonych mogą otrzymywać wiadomości SMS z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi wizyty na stadionie. Co ważne, serwis ten jest całkowicie bezpłatny i wolny od reklam.

 

Aby dołączyć do grona abonentów serwisu wystarczy wysłać SMS o treści START na numer 500 505 505. Koszt takiego SMS-a to koszt zwykłej wiadomości tekstowej według stawek naliczanych przez danego operatora. W analogiczny sposób będzie też można zrezygnować z usługi wysyłając wiadomość STOP na numer 500 505 505.

 

Za wiadomości otrzymywane w ramach serwisu nie będą naliczane żadne opłaty.

 

System wysyłki SMS-ów działał już podczas Mistrzostwach Europy 2016 we Francji. „Nasze informacje docierały wówczas do kilku tysięcy kibiców” – potwierdza dr Dariusz Łapiński, Krajowy Koordynator ds. Współpracy z Kibicami PZPN. „Masowa wysyłka SMS-ów jest bardzo skutecznym i szybkim narzędziem komunikacji, dlatego postanowiliśmy reaktywować serwis z myślą o zbliżających się Mistrzostwach Świata w Rosji.

 

Z systemu będzie mogła korzystać nieograniczona liczba osób. Jedynym warunkiem wpisania się na listę abonentów jest posiadanie „polskiego” numeru telefonu – ze względów technicznych system nie będzie bowiem obsługiwał operatorów z Wielkiej Brytanii czy Niemiec.

 

„Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które na żywo uczestniczą w meczach Reprezentacji Polski, a nawet wspierają ją w meczach wyjazdowych” – kończy Łapiński. „Pamiętajmy jednak, że podczas EURO we Francji naszej drużynie kibicowało na miejscu kilkadziesiąt tysięcy osób. Sympatycy Biało-Czerwonych, którzy bezpośrednio uczestniczą w meczach na stadionie, to ogromna grupa, której chcemy przekazywać informacje na bieżąco i zgodnie z naszą żelazną zasadą „krótko – konkretnie – bez reklam”.
Poprzedni Następny

Mapa Strony