12.05.2018

Statystyka meczu Bruk-Bet Termalica - Arka.

Arka do tej pory w Niecieczy nie wygrała. Do spotkania w Gdyni wygranego 4:0 tylko raz udało jej się wywalczyć komplet punktów.

W tym sezonie jesienią był remis 1:1 w Niecieczy, a w Gdyni w marcu 4:0. Tym razem się nie udało osiągnąć nawet remisu.

Wynik otworzył Krzysztof Janus zdobywając  pierwszą bramkę w żółto-niebieskich barwach w swoim 4 występie.

Niestety w doliczonym czasie gry 1 połowy gospodarze po szybkiej kontrze wyrównali. Autorem bramki był Śpiączka. W 2 połowie Arka przeważała, co pokazują statystyki, jednak to gospodarze w 59 min. objęli prowadzenie po dobitce Gutkovskisa.  Już do końca zdeterminowani walką o utrzymanie gospodarze nie wypuścili wygranej z rąk.